fitness trainer yaşantımda bunuda gördüm...

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
fse80s
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fse80s » Ekim 20th 2011, 21:35

rüya değil gerçek, yaptım oldu.. kas hafızasına şimdi iman ettim işte, ilk kez bb ye başlayan bir kişinin 3-4 ayda aldığı yolu 1,5 ayda devirdim, aynen devam. yalnız şunu farkettim cüneyt abi, kilo verip yağlar gittiğinde leğen kemiğinin çok geniş olduğunu farkettim, ince bel yağ yaşam da hayali benim için onu anladım. bu kotu görüntüyü kamufle etme için ben ve benim durumumdakiler icin ne tavsiye edersin.?

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Ekim 20th 2011, 21:42

cüneyt abi bizim salondaki elamanın makinede bir rowing çalışması vardı. valla korktum adam makaraya sıkışacak diye :) adam nizami 10kg mı anca yapar birde takmış 40kg. hayır ben gittim iyilik olsun diye doğrusunu gösterdim adam birde bana artislik vapıyor bende sinirlendim aldım havlumu geçtim yandaki makineye :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 21st 2011, 15:06

fse80s yazdı:rüya değil gerçek, yaptım oldu.. kas hafızasına şimdi iman ettim işte, ilk kez bb ye başlayan bir kişinin 3-4 ayda aldığı yolu 1,5 ayda devirdim, aynen devam. yalnız şunu farkettim cüneyt abi, kilo verip yağlar gittiğinde leğen kemiğinin çok geniş olduğunu farkettim, ince bel yağ yaşam da hayali benim için onu anladım. bu kotu görüntüyü kamufle etme için ben ve benim durumumdakiler icin ne tavsiye edersin.?

daha yeni anlayabildin yani senelerdir anlattıklarımızı gösterdiklerimizi...hcım ah hacım...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 21st 2011, 15:10

CUNEYT asiri uc bir ornek olmus boyle birine ders vermen fiyasko :)

Kullanıcı avatarı
birkan
VIP
VIP

Mesajgönderen birkan » Ekim 21st 2011, 15:10

fse80s yazdı:rüya değil gerçek, yaptım oldu.. kas hafızasına şimdi iman ettim işte, ilk kez bb ye başlayan bir kişinin 3-4 ayda aldığı yolu 1,5 ayda devirdim, aynen devam. yalnız şunu farkettim cüneyt abi, kilo verip yağlar gittiğinde leğen kemiğinin çok geniş olduğunu farkettim, ince bel yağ yaşam da hayali benim için onu anladım. bu kotu görüntüyü kamufle etme için ben ve benim durumumdakiler icin ne tavsiye edersin.?

yakın olsak antreman yapabılsek fse80s ...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 21st 2011, 15:59

Edip Toçsoy yazdı:CUNEYT asiri uc bir ornek olmus boyle birine ders vermen fiyasko :)

hiç sorma baba en büyük fiyasko...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 21st 2011, 16:00

birkan yazdı:

biz yakındıkta ne oldu boş boş konuşma ihtiyar...üstat ile konuştum 2 kasım cuma günü istanbuldayım...sonra duymadım görmedim deme...

Kullanıcı avatarı
birkan
VIP
VIP

Mesajgönderen birkan » Ekim 21st 2011, 16:08

cuneytust yazdı:
birkan yazdı:

biz yakındıkta ne oldu boş boş konuşma ihtiyar...üstat ile konuştum 2 kasım cuma günü istanbuldayım...sonra duymadım görmedim deme...

oki doki

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 21st 2011, 16:59

orçununda haberi var göz yaşartıcı bi kalabalık bekliyorum bu sefer...

Kullanıcı avatarı
birkan
VIP
VIP

Mesajgönderen birkan » Ekim 22nd 2011, 09:53

cuneytust yazdı:orçununda haberi var göz yaşartıcı bi kalabalık bekliyorum bu sefer...

tamamdır ...

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir