herşey yanlış

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 10th 2006, 17:25

Alper guldurme beni

Sen idda ediyorsunki devlet butun isini gucunu birakti vucut gelistirme yarismalarini takip ediyor ve ceza vermek icin buyuk bir hevesle bekliyor.Hayir yok boyle birsey burda olan cok acik tekelcilik yapilmaya calisiliyor yani hersey bir yerden kontrol edilip ordan rant pesinde kosuluyor.Bu mumkun degil kim bu isi iyi yaparsa herke oraya gider bu bukadar basit .Evet devlet bazi prosudurler yaratmis olabilir ama bunlar kesinlikle SPORCUYU engelleme asamasinda mutlaka duzeltilir bu bir surectir hepimiz bunu yasiycaz kesinlikle bir federasyonla bagli kalinmiycak kalinsada o federasyon SPORCUYA uymak zorunda ve sponsorlara.

Bunlar saglanmadigi takdirde hic bir insanin ozgurlugunu kimse kisitlayamaz heleki soz konusu olan SPOR sa.Sakin olun koltugunuza oturun ve bekleyin butun taslar bir bir yerine oturucak merak emeyin.

alperburdaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen alperburdaydi » Mayıs 10th 2006, 17:53

inşallah

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Mayıs 10th 2006, 22:05

valla arkadaşlar bu sporun bizim ülkemizde bir yere gelmesi ve bizi insan yerine koymaları neredeyse imkansız gibi geliyo ama inşallah ben yanılırımda biran önce herşey yoluna girer bazen yemin ediyorum(benc sehbalarını musalla taşım agırlıkları topragım salonumuda mezarım yapıp gömeyim diyorum kendimi buraya )ama olmuyo neyazıkki bu sporu öle seviyorum ki ölmeye bile cesaret edemiyorum herkesin allah yolunu acık etsin,,,,,,,,,,,,,,,,,:)

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Mayıs 16th 2006, 15:24

Bu konu neden hala bu kadar uzatılıyor anlamadım ahmet okumuş yarışmaların yapılmasını istemedi birini baskılarla şikayetlerle önledi diğerini sindiremedi yapan lar kuvvetli çıktı yarışma yapıldı bu kadar basit bunu artık sağır sultanda biliyor uzatacak birsey yok.

ayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ayhan » Mayıs 16th 2006, 16:26

KUMSUZ ABİME KATILIYORUM NEDEN FUTBOLCU CEZA ALMIYOR KARDEŞİM EMEKLERE YAZIK HARCANAN ZAMANA VE İNSANA YAZIK
FEDERASYONUN ADAM GİBİ İŞ YAPMA VAKTİ GELDİ ARTIK BİR DAHA CEZA ALMAK İSTEMİYORLARSA DİKKAT ETSİNLER SPORCULARINDA HAKKINI YEMESİNLER 8-)

almighty
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen almighty » Mayıs 26th 2006, 22:40

herşeyi değiştiricem ben.şimdilik biraz sabır.

BAHADIR_TORUN
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen BAHADIR_TORUN » Haziran 12th 2006, 12:31

doping kurallarını avrupa ve amerika koyar türkler uygular. her elit sporcu doping kullanır ama devletin gücü vg ye yetiyor. süperligdeki sporcuların %70 i doping maddesi kullanmıyorsa ben bu işi bırakırım....

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Haziran 12th 2006, 12:52

şu dünyada doping kullanmayan !!!profosyonel sporcu!!! çıksın bende bırakırım

adnan71
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen adnan71 » Haziran 12th 2006, 15:59

Eski resimlerimize bakıp avunuyoruz federasyona nalet okuyoruz özel başarısız girişimleri kınıyoruz camia içindeki çekememezlikleri bencillikleri iki yüzlülükler den bıktık vb vb vb vb vb vb vb

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

KİMSE SAVUNMASIN FEDERASYONU

Mesajgönderen Ömer Döğer » Haziran 13th 2006, 01:01

Federasyonu savunan herkese söylüyorum.Bu arkadaşlar herhalde müsabık sporcular değiller.Çünkü dikkat edin bütün yarışmacılar federasyon ve başındakilerden memnun değil.EVET GERÇEKLER BÖYLE...

KİMSE FEDERASYONU SAVUNMASIN!!!

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir