herşey yanlış

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

port
Yarışmacı
Yarışmacı

herşey yanlış

Mesajgönderen port » Nisan 28th 2006, 16:31

[font=Arial] [/font]arkadaşlar bence hardlinenin gecesindeki olaylar hakkında yapılan yorumlar doğru insanlar ben dahil şaşa kaldık çünki yarışa girmeyecek adamlar nasıl olurda ödül alır bilmiyorum bence diğerlerinin emeğine yazık olmuş melek hanım devamlı sözünün arkasında gibi görünüyor ama bence önce adam gibi bir kontrol etsinde sonra savunmaya geçsin .....benki sadece dışarıdan olaylara tanık oldum ama bizim sporcularımızın emeğine yazık ve emin olun bu bi şekilde döner hakeden veya haketmeyeni bulur .

BAHADIR_TORUN
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen BAHADIR_TORUN » Mayıs 9th 2006, 11:59

bu olayda melek ekinin adını kullanmanız çok doğru değil. melek hoca herzaman sözünü tutar. organizasyon, hard-line ve pro sporundur. melek hoca sadece sporcuya yardım amaçlı bu işe kalkıştı, ayrıca yarışmayı iptal attirende federasyondur. dağıtılan ödüllerdeki isim polemiğinin tek suçlusu melek hoca da değildir. bence siz olaylara dışardan tanık olmaya devam edin ama herşey herzaman dışardan tanık olunduğu gibi degildir, haklısınız, eden bulur. saygılarımla....

alperburdaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen alperburdaydi » Mayıs 9th 2006, 13:08

siz sizi korumak vücut geliştirme sporunu korumak adına kurulmuş bir federasyonu es geçip böle özel sektörlere bir kaç kuruş için el açıyosunuz.ahmet hoca size alacağınız ödülleri kendi cebinden öder ama siz genede fedeerasyona karşı durmak peşindesiniz.böle oluncada hakkınızı koricak bir kurum arkanızda olmadığı için hakınızıda yerler ezerlerde sizi.böle yaparak bu sporun kalitesini düşürüyosunuz.siz bu sporu sevdiğinizden değil özel sektör için yapıyosunuz.lisanslı sporcularsınız ve bu lisansı gene size federasyon veriyo.biraz uslu duralım şu cezamız kalksın federasyonumuz inanıyorum çok güzel organizasyonlara imza atacaktır.ama destek yerine köstek olmaya devam edersek senelerdir yol almayan bu spor gene olduğu yerde sayar.parayıda özel firmalar ilaç sektörü yer.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 9th 2006, 15:47

cezanın kalkmasını beklemek sorun değil ki.ilk resmi müsabaka da yine bir sürü sprcu doping kontrolünden kaçacak veya dopingli çıkacak.bu sefer acılmamak üzere kapanacak federasyon.

alperburdaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen alperburdaydi » Mayıs 9th 2006, 17:05

Ama bu kurallar biliyosunuz ki her sporda var ve bu kuralları şahıslar değil devlet koyuyo yani senin cezanı veren devlet aslında.süreyya ayhan da ceza aldı halil mutluda ceza aldı hamza yerlikaya hepsinde bu kurallar geçerli öyle değilmi.bizim tek dayanağımız federasyonumuz.yanlış konuşuyosam söyleyin.doping işi ise bunu yapan gene sporcular ve bu yüzden federasyon yanıyo.sonra sporcular yaptıklarının cezasını federasyon yarışmalardan men alınca tüm sporcularda çekiyo yani doping yapan adam benm de önümü kesiyor bir yerde yanlışmı.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 10th 2006, 06:59

cezayı devlet veriyor olabilir ama adil olduğuna inanmıyorum.futbolda doping kullanan sporcular cıksa 2 yıl müsabakaları kapatırmı acaba.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 10th 2006, 07:01

tek dayanağımız federasyonumuz cümlesine kesinlikle de katılmıyorum.Su an iran gibi bir ülkenin bile gerisinde kaldık.yıllardır hiç bir başarımız yok.sadece federasyondan bağımsız yarışan sporcularmız derece alıyor.

alperburdaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen alperburdaydi » Mayıs 10th 2006, 10:13

O zaman doping yapmayın benimde hakkımı yemeyin siz bu kadar hak yendiği taraftarıysanız bende sizin geröekten doping yaptığınıza inanıyorum.bu nedenle benimde hakkım yenmiş oluyo.kimin bunu yapmaya hakkı vardır.sen lisansını nerden aldın.yarışmalara kimin izni olmadan girebilirsin.burası bir devlet bir cumhuriyet ve herkes eşit haklara sahip dopingi bende yapsam banada aynı sende yapsan sanada.bu federasyon kurulmuşsa hem kuralları hemde sporcuların haklarını korumak için kurulmuştur.başka bir açıklama varmı

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Mayıs 10th 2006, 10:51

YAPMAYIN ARKADAŞLAR KÜCÜK DÜŞÜNMEYİN BİZLER FUTBOLCU BASKETCİ KOŞUCU VS SPORLA UGRAŞMIYORUZ BİZLER VUCUT GELİŞTİRMEYLE UGRAŞIYORUZ BİZİM İŞİMİZDE DOPİNK ŞART ŞAHSEN BEN AVRUPADA PODYUMA CIKMAK İSTİYORUM BİRİ BANA SÖYLEYEBİLİRMİ BEN RONNİ VEYA DORYEN VEYA KEVİN VS GİBİ VUCUTCULARLA TAVUK YUMURTA AMİNO PROTEİN TOZU GİBİ ŞEYLERİ KULLANARAKMI YETİCEM:)BENCE BİZİM SPORU BAŞARIYA TAŞIMANIN TEK YOLU YURT DIŞINDA OLDUGU GİBİ BOL BOL ÖZEL YARIŞMALAR DÜZENNLENMELİ VE HERŞEY SERBEST OLMALI BÖYLECE HERŞEY ADİL OLACAK YURT DIŞINDAKİLERLE YARIŞIRKEN BEN BİRŞEY BİLİRVE HEP TEKRARLARIM DOPİNKSİZ HİC KİMSE VUCUT YAPAMAZ OLSA OLSA PİLAJ VUCUTCUSU OLUR YADA SADECE TÜRKİYEDE PODYUMA CIKIP 3 KİŞİNİN İCİNDEN 2 OLUR BİLMEM FARKINDAMISINIZ YILLARDIR EMEK VERİYORUZ AMA BİR GÜN DAHİ OLSA BİR KANALDA BU SPOR HAKKINDA HABER OKUYAMIYORUZ SADECE EGONUZU TATMİN ETMEK İCİN UGRAŞMAYIN BU SPORU NASIL YURT DIŞINDA OLDUGU GİBİ DEGERLİ ÖNEMLİ HALE GETİRİRİZ ONU ARAŞTIRIP BULMAYA CALIŞIN AKSİ HALDE HEPİMİZ AC KALICAZ HEBERİNİZ OLSUN:)SUCU LİSAN ETTİYSEM AFFOLA HERKESE SAYGIALRIMI SUNARIM,,,,,,,,,

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 10th 2006, 11:30

madem bu federasyon sporcuların haklarını savunmak için kuruldu neden dopig den yakalanan sporcuların yerine bizler ceza cekiyoruz.kim yakalandıysa o çeksin.doping sayılan maddelere baksan gülersin.neredeyse 3 fincan kahveyi bile doping sayıyorlar.herkesin eşit olduğunu ve herkesin esit hakları olduğuna inanıyorsan neden bizim dünya sampiyonu sporcularımız normalden daha az ödül alıyorlar.

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir