Ahmet Enünlü Tuluğ Topa Serdar Aktolga Buluşması !!!

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Ahmet Enünlü Tuluğ Topa Serdar Aktolga Buluşması !!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 3rd 2008, 18:43

Ahmet Enünlü Tuluğ Topa Serdar Aktolga Vücut Geliştirme tarihimizin dünü ve bugünü nü temsil eden 3 İdol Vücutçumuzdur.Onları belkide diyerlerinden ayıran en büyük özellikleri hala camia içinde aktif olarak spor dalına hizmet etmeye devam etmeleridir

Ahmet En ünlü için söylenecek o kadar çok şey olmasına rağmen ilk göze batanlar defalarca yurt dışında aldığı şampiyonluklar ın yanısıra o herkesin dilinde adeta bir nakarat gibi tekrarlanan ağırbaşlı sevecen ve sporun babası kişiliğidir.

Tuluğ Topa ise benim için çok ayrı bir yeri vardır hiç unutmam bundan 4 yıl önce onun resimlerini yayınladığımın ertesi günü aldığım mail borbardımanı ve onun için yeni nesilin sarfettiği güzel yorumlar hala unutulmaz bir anı olarak bende kalmıştır.Kendisi defalarca Türkiye Şampiyonlukları yanısıra dünyada tanınan bir kaç vücutçumuz dan birisidir.

Serdar Aktolga ya gelince zaten yeni nesilin çok yakından takip ettiği adeta bu spor için hayatını adamış başarılı dünya şampiyonumuzdur.

Mehmet Övünç evet 7 8 ve 9 resimlerde bulunan Mehmet Övünç te sizlerin belkide tanımadığı ama bu spora çok bağlı ve gelişmesi için sessiz sakin geriden hizmet verdiğini camia da herkes iyi bilir bu vesile ile mehmet ede Vucutcu.coM Adına selam yolluyorum.

Kelimelerin bu 3 Şampiyonu anlatmak için zorlanıcağına inandığım bu nadide Vicutçularımızın resimleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.

İstanbul 25 ocak 2008 The Shore Club

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Ağustos 19th 2008, 05:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

Baybars
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Baybars » Mart 3rd 2008, 18:51

Efsaneler yanyana,teşekkurler :)

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Mart 3rd 2008, 19:09

NADİR BULUNACAK TÜRDEN BU FOTOLARI ELDE ETMEK İMKANSIZA YAKIN OLSA GEREK.BÖYLE GÜNCELLEMELER SİTEYİ MÜKEMMELLEŞTİRİYOR.

JET LEE
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen JET LEE » Mart 3rd 2008, 19:28

bu spor salonu nerede yahu ne güzelmiş:)

Kullanıcı avatarı
ismailtudam
Üye
Üye

Mesajgönderen ismailtudam » Mart 3rd 2008, 20:38

Ne sıcak ortam.Hocalarım sizleri bu spora verdiniz katkılar için kutluyor ellerinizden öpüyorum.Ahmet hocam hala çakı gibi maşallah.

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Mart 3rd 2008, 22:05

ahmet hoca hala çelik gibi Allah uzun ömürler versin

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Mart 4th 2008, 01:37

ahmet abı cok soz soylemeye gerek yok efsanemız tek kelıme ıle mukemmel bır kısılık onu cok sevıyorum ben den 30 yıl sonra wabba da dunya sampıyonu oldun senınle gurur duyuyorum oglum ayrıca benden sonra turkıye sartlarında calısıp dunya sampıyonu olan ıkıncı adamsın tebrık ederım dedıgı gun onur ve gurur duydum unutamıyacagım bır andır olene dek........tulug topa canım abım hocam arkadasım tartısmasız bır benzerı daha gelmıyecek bundan emınım bılgısı karızması fızıgı kısılıgı ıle ornek aldıgım her konuda danıstıgım tek ınsan onunla uzun yıllar boyu hergun beraber olmanın keyfını mutlulugunu yasıyorum basarım dakı payı buyuktur ıdman yapmayı ondan ogrendım suan kullandıgım benı basarıya goturen hazırlık sıstemını ona borcluyum uzun lafın kısası HER IKISINEDE TESEKKUR EDER SEVGI VE SAYGILARIMI SUNARIM IYIKI VARSINIZ...

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mart 4th 2008, 02:05

1999 senesinde bir gün yazın sahil kenarında bir grup sporcularla konuşurken, Türkiyede spor <birliği lafda oluyor ama faaliyette olmuyor ileride bunu başarmalıyız demiştik. 2002 senesinde Türkiyede fitness salonları yavaş yavaş artmaya başladığı dönemde internette bir kaç forum ve site mneydana geldikten sonra şu sohbeti yapmıştık: Türkiyede bu spor internet ile gelişecektir ve sporcuların birliğide burada pekişecektir demiştik. Şu an gördüğüm tablo gerçekleşmiş görünüyor.

Sporcuların her ne olursa olsun birlikte bir tablo oluşturmalıdır. Eski dönem yeni dönem muhabbetliği ve tabiki diğer müsabaka sporcuların birliğide eklenirse zaten bu sporda sorunların %90'ı halledilmiş olur.
Değerli ve saygı duyduğumuz Ahmet Enünlü ile Türkiyede sporcuların idolü haline gelmeyi başaran Sayın Tulup Topa ile hem sporculuğu hemde kişiliğini sevdiğim sayın Serdar Aktolga sporcularımıza en derin duygularımla sevgilerimi ve saygılarımı sunar, kendilerine özel hayatlarında ve sportşif hayatlarında başarılar dilerim.

Saygılarımla
MoonStar

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mart 4th 2008, 11:58

çok güzel düşünce... birkaç nesil bir arada.....

Mr.Burak
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Burak » Mart 4th 2008, 11:59

Güzel fotolar tşkler paylaşım için ,
Ahmet Enünlü yaşına göre çok çok iyi gerçekten,mükemmel bir fizik ,
tabi Serdar Aktolga ve Tulug Topa nın yanında biraz ufak tefek kalıyor :)
Birde Şu mükemmel 3 lü ile bir röportaj filan olsaydı tadından yenmezdi :)

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir