Satılık Marcy SM4000 calısma istasyonu

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

f_sirin
Yeni Üye
Yeni Üye

Satılık Marcy SM4000 calısma istasyonu

Mesajgönderen f_sirin » Mart 8th 2014, 21:15

Satılık MARCY SM4000 Ağırlık Çalışma İstasyonu...
Burada link paylasmak yasak olabilecegi icin icin f_sirin@yahoo.com adresine email atarsanız link gonderirim detaylar
Ürünü yaklasık bir sene kullandım. Spor salonuna gitmeme gerek kalmadan ev rahatlıgında sporumu yaptım. Seyahat ve daha cok paten ve yoga ile ilgilendigim icin artık vücut gelistirmeyi bırakıyorum.

Urun amatorden baslayıp, profesyonel kullanım seviyesine kadar uygundur. Yapamayacagınız hareket neredeyse yok gibi...Bu ürünü almasanız bile kesinlikle buna benzer urun almanızı tavsiye ediyorum cunku baska hicbir alet extra hicbirseye ihtiyacınız olmayacak ömürlük kendi evinizde salonda yaptıgınız her hareketi yapabileceksiniz...

Urünlerin bana maliyeti

Marcy SM 4000 calısma istasyonu . 2000 Tl

35 Kilo olimpik plaka ağırlık ( 2 adet 20- 2 adet 10 2 adet 5 2 adet 5 2 adet 2,5 kilo ) 300 kusur

Seated row chin bar - 70 Tl

Nike sporcu bel korsesi ve agırlık calısma eldiven takımı 125 tl

Sokme bana ait. Montaj ve nakliye size aittir. ( Istanbul icin nakliye 50-60 lira bir mini kamyonet isimizi gorur )

Ürün Ebatları : 175 x 198 x 211 cm
Tum aksesuarlar dahil satıs fiyatım 2000 tl.

Sisli - Harbiye ikamet ediyorum.

f_sirin
Yeni Üye
Yeni Üye

Satılık Marcy SM4000 calısma istasyonu fiyat düstü...

Mesajgönderen f_sirin » Mart 24th 2014, 20:22

Özür dilerim ağırlık bilgilerini cift defa girmisim. Yeni güncel ilan ve fiyat dusus detayları burada inceleyebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 312/detay/

Saglıklı gunler dilerim.

f_sirin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen f_sirin » Haziran 3rd 2014, 12:05

Ürün satıldı...

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir