Yaratıcı strongman ürünleri..

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

sebastian
VIP
VIP

Yaratıcı strongman ürünleri..

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 28th 2012, 17:48

Arkadaşlar bir sitede gördüm, odtülü bir mühendismiş ama gerçekten ilginç makineler üretmiş, umarım bu tip kişiler çoğalır.

http://www.facebook.com/pages/Bilek-Spo ... 6723476880

Satılık ilanları; diğer ilanlarına bakınız..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 597/detay/

MuhammedTaha
VIP
VIP

Mesajgönderen MuhammedTaha » Ağustos 25th 2012, 20:13

Basit ama güzel bir makine.Param olsa alırdım ama benim gibi öğrenciler için 390 lira biraz fazla geliyor :)

Buğra Yaslıkaya
Üye
Üye

Mesajgönderen Buğra Yaslıkaya » Ağustos 25th 2012, 21:48

Güzel bir makine ama ondan sağlayabileceğim faydayı cok daha ucuza baska yerlerden elde edebileceğimi düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ağustos 26th 2012, 11:40

Çok iyi bir fikir. El parmak ve bilek güçlendirmek için yapılabilecek onlarca hareket ve bu hareketler için de kullanılabilecek bir o kadar ilginç aletler var. Amerika'da sadece bu konuyla ilgili forumlar ve küçük üreticiler, hatta el gücü yarışmaları var.

Bu sıkma aleti basit ama üzel bir çözüm. Benzerleri var ama aynısını görmemiştim daha önce. Bir salon için kullanışlı olabilir. Ev için gereksiz. Ayarlanabilir sıksık'lar var ki bu hem aynı etkiyi verir hem de daha ucuz ve az yer kaplıyor..

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Ağustos 27th 2012, 06:41

Ksiren ayarlanabilir sıksıkların amazon sitesinde gördüm ama çok sağlam, hatta bazılarını basanlar adını tarihe geççiriyor onaylattırırsa tabi...ayarlanabilir değil net rakamlar, 1.1.5-2 gibi..

Ama ev için dediğin ayarlanabilirlerden alacağım neye yarar acaba tam olarak? mesela dumbeli sürekli tutumak yumruk şınav barfiksten başka daha fazla ne katkısı olur acaba?

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ağustos 27th 2012, 11:58

O bahsettiklerin Captains of Crush (CoC) marka sıksıklar. CoC'lar ayarlanabilir değil. 1'den 4'e kadar 7 tane var ve eğer 3'ten yukarısını kapatabiliyorsan sertifika veriyorlar. Şimdiye kadar 3'ü kapatmış bir kaç yüz insan var. 4'ü kapatmış sadece 2 kişi vardı en son baktığımda. Aşağıdaki sitede hem el gücüyle alakalı biligiler hem de CoC kapatanların listesi falan var. İlginç aletler de var.
www.ironmind.com

Ayarlanabilir sıksıklar için 2 seçenek var. İkisinin örnekleri aşağıda;
Yeni Tip
Eski Tip

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir