Hedef 4. kez olimpiyat Şampiyonluğu

Powerlifting tanitim kurallar yarismalar rekorlar sporcular.

Moderatör: murat tahan

Starcan
VIP
VIP

Hedef 4. kez olimpiyat Şampiyonluğu

Mesajgönderen Starcan » Kasım 1st 2007, 22:15

Halil Mutlu'nun hedefi 4. kez olimpiyat şampiyonu olmak

Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu milli halterci Halil Mutlu, önümüzdeki yıl Pekin'de yapılacak olimpiyatlarda, altın madalya kazanarak hem İstiklal Marşı'nı okutmak hem de 4. kez şampiyonluğu elde ederek dünya tarihine geçmek istediğini bildirdi.

Resim

Mutlu, 10 yaşında başladığı halteri 24 yıldır sürdürdüğünü söyledi. Yaşının 34 olduğunu belirten Mutlu, 9 kez Avrupa, 5 kez dünya, 3 kez Akdeniz Oyunları ve 3 kez de olimpiyat şampiyonluğunu yaşadığını, 2008 Pekin Olimpiyatları'nda 4'üncü kez kürsüye çıkarak bu alanda bir ilki gerçekleştirip dünya tarihine geçmek istediğini belirtti. Mutlu, yaşantısı boyunca belirlediği hedeflere hep ulaştığını vurgulayarak, "Yeni bir hedefe ulaşınca, insan yeniden kendine hedef belirliyor. Hedefler bitmez. Amacım önümüzdeki yıl yapılacak olimpiyatlarda 4. kez şampiyonluğu elde etmek ve İstiklal Marşı'nı kürsüye çıkarak okutmaktır." dedi. Belindeki rahatsızlık nedeniyle uzun süredir tedavi gördüğünü; ancak sabır ve kararlılıkla 2008 yılında yapılacak şampiyonalar için hazırlandığını anlatan Mutlu, "Şimdi çok çok iyiyim. Çalışmalarımı inançla sürdürüyorum.'' şeklinde konuştu.

Ben herkes adına Halil mutluya başarılar diliyorum. Umarım idmanlalrını en mükemmel şekilde verimli geçirerek olimpiyat günü bütün ülkeyi sevince boğar.

Saygılarımla
MoonStar

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Kasım 1st 2007, 22:20

Gönülden başarılar diliyorum..

murat tuğral
Üye
Üye

Mesajgönderen murat tuğral » Kasım 2nd 2007, 16:40

halil mutlu kardeşimiz yetenekli türk gençlerine imkanlar verilip önlerindeki engeller kaldırılırsa neler yapabileceklerine güzel bir örnektir çalışmalarında başarılar dilerim.

boksor55
VIP
VIP

Mesajgönderen boksor55 » Kasım 2nd 2007, 19:54

halil mutlu türkiyenın gururu insallah yine yuzunun akıyla sampiyon olur

T-BAR
VIP
VIP

Mesajgönderen T-BAR » Kasım 3rd 2007, 00:38

İnşallah muvaffak olur...

wiper
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wiper » Kasım 3rd 2007, 10:00

küçük DEV adam.eminim şuan omuzlarında hissettiği yük kaldırdığı ağırlıklardan daha fazla geliyordur ona

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Kasım 3rd 2007, 14:11

lakabı ile cep herkülü.. :-?
başarılarını takip ediyoruz sağlam adımlarla ilerliyor kendisini tebrik ediyorum. başarılarınını dewamını diliyorum..

“Powerlifting” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir