kardio hakkında sorum var

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

cellat_erdem
Üye
Üye

kardio hakkında sorum var

Mesajgönderen cellat_erdem » Eylül 5th 2013, 16:51

Merhaba arkadaşlar
Evimizin konumu nedeniyle spor salonuna erişimim oldukça kısıtlı o yüzden evime kardio yapmak için alet alacağım. Bu alet kesinlikle koşu bandı olmayacak o yüzden spinning ve manyetik eliptik bisikletten birini tercih edeceğim. Bunlardan spinning ivme kazandıktan sonra 1 saat - 1,5 saat rahatlıkla çevrilebiliyor. Fakat ivme kazandıktan sonra hala yeterince kalori harcatıyor mu acaba. Bu iki üründen hangisi bakım daha az gerektirir, dayanıklılık açısından da karşılaştırabilirmisiniz.

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Eylül 5th 2013, 17:10

Eve alınan spor aletlerinin 1-2 haftadan fazla kardio amaçlı kullanıldığı genel olarak görülmüş değildir :). Dışarıda koşma, yürüme imkanın yok mu ?

cellat_erdem
Üye
Üye

Mesajgönderen cellat_erdem » Eylül 5th 2013, 17:14

Serdar_esp yazdı:Eve alınan spor aletlerinin 1-2 haftadan fazla kardio amaçlı kullanıldığı genel olarak görülmüş değildir :). Dışarıda koşma, yürüme imkanın yok mu ?

aslında var ama kış aylarında çok zor. bir de spor konusunda çok istekli sayılmam, böyle bir spor aletinin varlığı belki beni tetikler diye düşündüm. en kötü ihtimal film izlerken sürsem bile karlı çıkarım

cellat_erdem
Üye
Üye

Mesajgönderen cellat_erdem » Eylül 5th 2013, 17:22

Serdar_esp yazdı:Eve alınan spor aletlerinin 1-2 haftadan fazla kardio amaçlı kullanıldığı genel olarak görülmüş değildir :). Dışarıda koşma, yürüme imkanın yok mu ?

aslında var ama kış aylarında çok zor. bir de spor konusunda çok istekli sayılmam, böyle bir spor aletinin varlığı belki beni tetikler diye düşündüm. en kötü ihtimal film izlerken sürsem bile karlı çıkarım

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 5th 2013, 17:45

abi kusura bakmada spor konusunda çok istekli sayılmam diyosun. :) o zaman hiç masraf etme bence al cipsini kolanı otur evinde o zaman. oh mis :) :)

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 5th 2013, 17:46

küçük 1 paket cipse ve 1 yudum kolaya hasret kaldım bu arada oy oy oy :( :(

cellat_erdem
Üye
Üye

Mesajgönderen cellat_erdem » Eylül 5th 2013, 18:43

şuanda spor isteksizliğim ile kilo verme isteğim savaşıyor. niye daha rahat şartlarda spor yapmak varken kendimi zorlayayım ki. üstelik aynı sonuçları alabilecekken

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir