ÇOK ACİL GÖĞÜS BÖLGESİ YAĞLARI

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

cyberlion
Yeni Üye
Yeni Üye

ÇOK ACİL GÖĞÜS BÖLGESİ YAĞLARI

Mesajgönderen cyberlion » Mart 20th 2013, 23:59

Merhabalar ben 17 yaşındayım.
3-4 aylık bir zaman diliminde 84 kilodan 72 kiloya düştüm bel ve kalça bölgemde müthiş bir incelme olmasına rağmen göğüs bölgesindeki yağlarda hiçbir değişiklik yok gerçekten büyükler çok takılıyorum,yapabileceğim hareket yada verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır acaba?
Boyum : 1.76

Kullanıcı avatarı
Atrocious
Üye
Üye

Mesajgönderen Atrocious » Mart 21st 2013, 00:32

Boyuna göre kilon makul. Güzel kilo vermişsin. Bundan sonra yapacağın işlem mümkün olduğunca yağ şeker almadan düzenli beslenmen ve sağlam bir antreman yapman. Zamanla toparlayacaktır.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 21st 2013, 05:26

iyi bir beslenme programi ve gogus antrenmanlarinda cok tekrarli setler ile bolgeyi max hareket ettirmelisin gerisi gelicektir

cyberlion
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cyberlion » Mart 21st 2013, 20:50

çok teşekkür ederim abiler spor salonuna filan gitmiyorum önereceğiniz hareketler var mıdır acaba?
bir de bazı kişiler 3 kglık dambıl alma şişirir daha da dedi bir kısmı da al eritirsin diyor ne yapmalıyım sizce?

Kullanıcı avatarı
AscensioN
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen AscensioN » Mart 26th 2013, 20:18

Edip Toçsoy yazdı:iyi bir beslenme programi ve gogus antrenmanlarinda cok tekrarli setler ile bolgeyi max hareket ettirmelisin gerisi gelicektir

Edip abinin yazdığı yazıda demek istediği şu çok tekrar yap neyle yapıcaksın tekrarı ya ağır demir falan yada dambıl.Bazı şeyler içeride saklıdır dambılla bol tekrarlı setler cıkar.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir