örnek aldıgım sporcu

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

örnek aldıgım sporcu

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 4th 2013, 16:21

örnek aldıgım sporcu yuri boyka birgün onun gibi olcam inşallah herkes zor diyor ama inat degilmi 3-4 sene de inşallah olabilirim güzel beslenme ve antremanla

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Şubat 4th 2013, 16:29

EDIT IHSAN

vezir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen vezir » Şubat 4th 2013, 16:32

EDIT IHSAN

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Şubat 4th 2013, 16:33

yürü be yuri

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 4th 2013, 16:46

inanmayanlar olabilir tabi

Bugra Yaslıkaya
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Bugra Yaslıkaya » Şubat 6th 2013, 00:56

Hocam resimden anladıgım kadarıyla senin genetiğinle zor biraz zaten bu sporda kendinin en iyisini istemek lazım baska en iyileri değil

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Şubat 6th 2013, 01:25

benim de frank zane. az kaldı. bir kaç aya olurum onun kadar biraz göğüs biraz kolum daha olsun tamamım : ))))))

bu arada, daha iyisi bile olursun, kim tutar seni!

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 6th 2013, 02:06

Resim

hicde ulasilmaz cok zor abes bir vucut degil umarim istegin azminle bir olur ve basarirsin gercekci olarakda 3-4 sene zaman vermissin kendine .Dusuncelerine kimsenin inanmasi gerekmiyor onemli olan kendinin inanmasi ve bunu bizle paylasmak istemissin ben bu paylasiminda alay edilecek veya ti ye alinacak bisey goremedim. Uyemiz jay cutler olmaya kalkmamis ki onuda hayal edip onuda motivasyon yapabilir jay cutler da genc yaslarinda boyle bir vucutcu olmayi hayal ederek baslamistir bu ise.

Her imkaniniz olsa dahi bazi vucutcular gibi olamassiniz ilk kural genetikdir sonrasi azim ve imkanlarla dogru orantilidir bana gelip boyle bir vucudum var boyle olabilirmiyim diyenlere herzaman durustce cevap vermisimdir olmazsin hic kendini buna sartlama ama su sekilde olursun diye aciklamisimdir bu arkadasimizin gorunen genetigi idealine ulasmasi icin engel degil ama baska bir vucut tipinden daha cok emek vermesi lazim. jay cutler olabilirmi imkansiz ama onu ornek alabilir motivasyon olarak dusunebilir.

diger bu konuya yazanlar anlamadi m bu kadar tiiii ye alicak ne yazmis bu uyemiz banada aciklarsaniz bende tiii ye aliyim vucutcu.com olarak bu tarz ici bos tiii ye alinan mesajlari ve uyeleri haz etmemisimdir hic bir zaman ??????? ama belki ben bisey kacirmis olabilirim .. Burdan moderatorleride uyariyorum alaysi mesajlari yazan uyelerin uyari almasi kurali vardir bu tarz mesajlar hem rencide edici hem onur kirici hemde forumun kalitesini dibe vurduran mesajlardir...

Ama genede yaziyorum belki ben bisey kacirmis olabilirim umarim yaniliyorumdur iyi forumlar...

redking2012
Üye
Üye

Mesajgönderen redking2012 » Şubat 6th 2013, 03:35

idol olarak yuri boyka'ya özenen çok arkadaşım var anlamıyorum 1.78 boyunda 90 kg aşşağı yukarı simetrisi iyi ama bi lazar angelov olamaz yani acaba oynadığı rol yüzünden mi öyleyse bu dizi-film karakterlerinin türk halkında çok etkisi oluyo.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 6th 2013, 10:49

herkesin kendine göre bir idolü vardır bunu normal karşılamak gerek...
benim ilk idolüm seyfi timur hocamızdı sonrasında idolüm olmadı...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir