örnek aldıgım sporcu

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 6th 2013, 10:57

Resim

ben 13-14 yaşlarında seyfi abi karşı apartmanda otururdu o yıllarda seyfi abinin en iyi yıllarıydı dağ gibi gelirdi sürekli giydiği bir parkası vardı inanılmaz gözükürdü gözüme onu her gördüğümde alırdım elime yayı dubbelları ki o yıllarda aklımda vücut geliştirme yoktu o yıllar adatletizmden basketbola geçiş yıllarımdı...sonrasında basketbolu bırakıp bir salona üye olduktan bir iki sene sonra hocam oldu seyfi abi ilk yarışmamdada üzerimde emeği vardır....

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 6th 2013, 11:26

Edip Toçsoy yazdı:Resim

hicde ulasilmaz cok zor abes bir vucut degil umarim istegin azminle bir olur ve basarirsin gercekci olarakda 3-4 sene zaman vermissin kendine .Dusuncelerine kimsenin inanmasi gerekmiyor onemli olan kendinin inanmasi ve bunu bizle paylasmak istemissin ben bu paylasiminda alay edilecek veya ti ye alinacak bisey goremedim. Uyemiz jay cutler olmaya kalkmamis ki onuda hayal edip onuda motivasyon yapabilir jay cutler da genc yaslarinda boyle bir vucutcu olmayi hayal ederek baslamistir bu ise.

Her imkaniniz olsa dahi bazi vucutcular gibi olamassiniz ilk kural genetikdir sonrasi azim ve imkanlarla dogru orantilidir bana gelip boyle bir vucudum var boyle olabilirmiyim diyenlere herzaman durustce cevap vermisimdir olmazsin hic kendini buna sartlama ama su sekilde olursun diye aciklamisimdir bu arkadasimizin gorunen genetigi idealine ulasmasi icin engel degil ama baska bir vucut tipinden daha cok emek vermesi lazim. jay cutler olabilirmi imkansiz ama onu ornek alabilir motivasyon olarak dusunebilir.

diger bu konuya yazanlar anlamadi m bu kadar tiiii ye alicak ne yazmis bu uyemiz banada aciklarsaniz bende tiii ye aliyim vucutcu.com olarak bu tarz ici bos tiii ye alinan mesajlari ve uyeleri haz etmemisimdir hic bir zaman ??????? ama belki ben bisey kacirmis olabilirim .. Burdan moderatorleride uyariyorum alaysi mesajlari yazan uyelerin uyari almasi kurali vardir bu tarz mesajlar hem rencide edici hem onur kirici hemde forumun kalitesini dibe vurduran mesajlardir...

Ama genede yaziyorum belki ben bisey kacirmis olabilirim umarim yaniliyorumdur iyi forumlar...

teşekkür ederim hocam inşallah ulaşabilirim azimle kendime rol model aldıgım insan tiye alanlar kendilerine baksınlar

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 6th 2013, 11:28

cuneytust yazdı:Resim

ben 13-14 yaşlarında seyfi abi karşı apartmanda otururdu o yıllarda seyfi abinin en iyi yıllarıydı dağ gibi gelirdi sürekli giydiği bir parkası vardı inanılmaz gözükürdü gözüme onu her gördüğümde alırdım elime yayı dubbelları ki o yıllarda aklımda vücut geliştirme yoktu o yıllar adatletizmden basketbola geçiş yıllarımdı...sonrasında basketbolu bırakıp bir salona üye olduktan bir iki sene sonra hocam oldu seyfi abi ilk yarışmamdada üzerimde emeği vardır....

hocam sizinde rol modeliniz varmış

bence örnek aldıgın insanın yolundan gitmek önemli birşey pes etmeden cok zor bir hedef koydugumu düşünmüyorum

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 6th 2013, 11:31

birde şunu söyleyeyim bence inanmak başarmanın yarısıdır

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 6th 2013, 11:44

Bence rol modeli hayali kahramanlardan seçmek pek doğru değil. Malum Yuri Boyka diye birisi yok. Yuri Boyka; Scott Adkins'in Undisputed filminde oynadığı bir karakter.

Kendi adıma konuşmam gerekirse spor konusunda idolüm yok ve örnek aldığım kimse yok ama müzik adına örnek aldığım insanlar var; Paul Gilbert, Guthrie Govan gibi.

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 6th 2013, 11:47

İlter Elmas yazdı:Bence rol modeli hayali kahramanlardan seçmek pek doğru değil. Malum Yuri Boyka diye birisi yok. Yuri Boyka; Scott Adkins'in Undisputed filminde oynadığı bir karakter.

Kendi adıma konuşmam gerekirse spor konusunda idolüm yok ve örnek aldığım kimse yok ama müzik adına örnek aldığım insanlar var; Paul Gilbert, Guthrie Govan gibi.

sayın moderatörüm yaptıgı vücut bir gerçek ama

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 6th 2013, 11:51

Yaptığı vücut gerçek değil çünkü adam gerçek değil, hayali kahraman, Yuri Boyka diye birisi yok. Scott Adkins'in yaptığı vücut gerçek :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 6th 2013, 11:56

sende yokuşa süreme ilter... :) adamın adı sanı değil idolü vücudu...yuri boyka diye tanımış ayı boğan diyede tanıyabilirdi...

Kullanıcı avatarı
cccmertccc
Üye
Üye

Mesajgönderen cccmertccc » Şubat 6th 2013, 12:01

cuneytust yazdı:sende yokuşa süreme ilter... :) adamın adı sanı değil idolü vücudu...yuri boyka diye tanımış ayı boğan diyede tanıyabilirdi...

ahahaha hocam :) dogru dediniz :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 6th 2013, 12:11

cuneytust yazdı:sende yokuşa süreme ilter... :) adamın adı sanı değil idolü vücudu...yuri boyka diye tanımış ayı boğan diyede tanıyabilirdi...

Cüneyt hocam öyleyse; Lou Ferrigno'ya da Hulk dememiz gerek malum kendisi eski Hulk :) Buna göre birisi Lou Ferrigno'yu örnek alıp da Hulk'u örnek alıyorum diyebilir ki yazarken bile bu durumu garipsedim(Hulk'u idol kabul etmeyi) :) Bence bu adamlara filmlerde oynadıkları hayali karakterlerin adı ile hitap etmek biraz haksızlık.
En son İlter Elmas tarafından Şubat 6th 2013, 12:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir