kiloluyum ve hiç fit değilim:Biri bana yardım etsin.

bayanlar icin diyet, etkili diyetler , diyet programları , mucize diyetler , diyet zayıflama, trendy diyetler

Moderatör: murat tahan

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 9th 2012, 11:15

biyologcem yazdı:He he :) body salonlarinada giderken ilk zamanlarda genelde cekinilir. Karsilamada problem olmaz.burda cok degerli insanlar var.
Cocuklar kac yasinda.
Cocuklarimiz sevdiklerimiz icin kendimizi ihmal ediyoruz cogu zaman ama onlarin iyiligi icin kendimize bakmamiz lazim.cunku bize bisey olursa bundan encok etkkilenen onlar olacak yine.onlarida kendimizide ihmal etmeyelim.

Biri 2 biri 5
Veeee tiroid değelerin normal değerlerde TSH=4 e yakın ama 4 değil .
Yani sadece ve sadece benim disiplinsizliğim ve iradesizliğimden kilom ve bu durumum ama başarıcam.Değerlere hem sevindim hem üzüldüm.Yazık etmişim kendime.Keşke daha önce gitseydim tahliile:(
Sizin de yardımınızla başarıcam.İyi bir site burası

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 9th 2012, 15:50

Cocuklar uyuyorsa iyi.bizimkiler erkenden kalkiyorlar.
Allah anali babali buyutsun bu arada.
Siz spora baslayin.ayni zamanda diyetede baslayin.
Bu isi kontrollu yaparsaniz daha iyi olur.gelismeleri kaydederseniz elinizde sommut birseyler olmus olur.oncelikle olculerinizi alin.bel kalca olculeri ve kilo yu olcup kaydedin burdanda paylasin.
Gunluk yediginiz ufak tefek ne varsa yazin.kilo vermenizi zorlastiracak ogeleri cikartakim yerine kas yapmanizi saglayacak eklemeler yapalim.uyggun bir diyet okusturalim.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 9th 2012, 15:53

Yeni diyeti 2-3 hafta uyguladiktan sonra olculeri kaydedip paylasin.sonra ekleme cikarmalarla yeni diyet sonra uygulama sonra tekrar kayit. Ok ?
antremandada ara ara degisiklikler yapariz.

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 10th 2012, 00:34

biyologcem yazdı:Yeni diyeti 2-3 hafta uyguladiktan sonra olculeri kaydedip paylasin.sonra ekleme cikarmalarla yeni diyet sonra uygulama sonra tekrar kayit. Ok ?
antremandada ara ara degisiklikler yapariz.

Allah bütün cocukları korusun.Cidden bu kadar yardımcı olur musunuz bana?Benim sormaya çekindiğini siz teklif ediyorsunuz.Sozden dönmek yok ama:D
Ciddisiniz dimi.Bu arada sizinkiler kac yasinda?Sabah yazicam inşallah degerleri.Hem 2.kisim tahliller de cikicak sali.Karaciger fonksiyon testleri falan.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 10th 2012, 10:20

Ne demek seve seve yardimci olmaya calisiriz.biz herzaman burdayiz.bu forumda kilo vermek almak kas yapmak isteyen bircok arkaddas soyledigimiz sekilde paylasimlar yapip gelismeleri kaydederek forumdaki arkadaslarinda fikirleri dogrultusunda hareket eerek hedeflerine ulasabiliyorlsr..sizde onlardan biri olursunuz umarim..
Forumdakki devamliligi olan arkadaslarin hemen hemen hepsi cok bilgili tecrubeli insanlar..siz basliginizi guncel tuttukca onlarda yardimci olacaklardir.bende elimden geldigince yardim etmeye calisirim.
Benim 3 ve 6 yasinda iki cocugum var.
Tahlil sonuclarinizida paylasirsiniz.
Bu arada vakit buldukca forumu inceleyin.ozelliklede beslenme ve diyet bolumunu..
İyi forumlar.

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 12th 2012, 01:09

Tahliller sonuclarim iyi cikti.Biraz kansizligim varmis demir kapsulu Verdi bi de midemi bozmasin diye mide ilaci.Idrar tahlilinde de lokositten dolayi da 500mg antibiyotik.
Degerleri deftere yazdim ama utanilcak gibi.Sabah bakip yazarim.Bol Bol 3'lu rakam var.Beden Beden degil arsa:D Hos kum saati aslinda AMA cooook buyuk boy.Bugun zorluycam kendimi Allah rast getirsin.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 12th 2012, 07:31

:)

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 21st 2012, 02:15

Eveeet iradesiz insan geldi:(Ama hafifletici sebeplerim var.Cocuklar hastalandi serum taktilar ufak bebisime.Allah hicbir Anne babaya bu tur olaylar yasatmasin.Bizim 1haftada gecti bari.Buyuk hastalik vermesin Allah kimseye.Kucucuk kolda serum;cocuk cirpiniyor cikarmak istiyor.Neyse yani hala baslayamadim moral yine beter.Psikoloji sitesinde paylasmaliyim galiba yeri degil burasi.Ama Herkes sizzler de yasiyorsunuzdur bu tur olumsuzluklar.
Sizler nasil atlatip,gaza gelip bu kadar iradeli be hirsli
[quote][/quote]

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 21st 2012, 02:18

Eveeet iradesiz insan geldi:(Ama hafifletici sebeplerim var.Cocuklar hastalandi serum taktilar ufak bebisime.Allah hicbir Anne babaya bu tur olaylar yasatmasin.Bizim 1haftada gecti bari.Buyuk hastalik vermesin Allah kimseye.Kucucuk kolda serum;cocuk cirpiniyor cikarmak istiyor.Neyse yani hala baslayamadim moral yine beter.Psikoloji sitesinde paylasmaliyim galiba yeri degil burasi.Ama Herkes sizzler de yasiyorsunuzdur bu tur olumsuzluklar.
Sizler nasil atlatip,gaza gelip bu kadar iradeli be hirsli olabiliyorsunuz asil merak ettigim bu...Sadece bu olay degil hayat genelinde
Kendimi onemsiz hissediyorum ve kilolardan kendime saygim kalmadi en kotusu

beyzaness
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beyzaness » Nisan 21st 2012, 02:20

2kere olmus ozur dilerim iPod azizligi

“Bayanlara Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir