Popo Ve Bacaklar

bayanlar icin diyet, etkili diyetler , diyet programları , mucize diyetler , diyet zayıflama, trendy diyetler

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 17th 2013, 16:40

Kemal Siren yazdı:
KiloProblemli yazdı:Hacettepe hastanesinde spor uzmani olan bi abiden aldigim bi bilgi yag orani dusurmek icin bacak ve popo buyukse banda biraz yokus verip 6-7 km arasi git gel ve nanzin 170-180 ken basman gerekir en iyi yag yakma yoluymus
Spor uzmanı bölgesel yağ kaybından bahsediyorsa vay halimize!

Spor ve beslenme uzmanlarının çoğundaki cahillik neden acaba? Bunları yetiştiren okullarda ne okutuluyor? Yeni gelişmeleri hiç mi takip etmezler? İçler acısı...

Kemal abi sonuna kadar haklısın :shock:
Bölgesel yağ yakımı diye bir şey mümkün değil bunu söyleyen varsa bana göre tvde çıkıp zayıflama kemeri yok cartı curtu satan insanları kandıran sahtekarlardan bir farkı yoktur.

Bölgesel yağ alımı vardır gidersin estetisyene al şu göbek yağlarımı popomu başımı dersi liposection yapılır yağlar alınır.

Yürüyüş bandında direnç arttırmak bacak ve kalçaya artı yük bindirir bu kalça ve bacaktaki yağı eritmez kasları güçlendirerek kalça ve bacağı sıkılaştırır yani olay yağ da değil kastadır.

Okumak cehaleti alıyor ama ne yazık ki hepsini almıyor bu ülkenin okumuşu okumamışı araştırmadan o şunu dedi bu bunu dedi diye insanların her dediğine baş eğersen sonun emme basma tulumbadan farksız olur.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 17th 2013, 21:50

Reyis son sözü söyledi beyler... :)

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 17th 2013, 22:02

Abi neolursa olsun ben suan celiskideyim,sizi gercek hayatta tanimiyorum bile (alinmayin lutfen) neden o doktora degilde size inaniyim ,lutfen 1-2 kanit gosterin akilda soru isareti kalmasin,tesekkurler

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 17th 2013, 22:10

dostum ben çooook doktor tanırım. Kısa bi süredir bu forumdayım ama bir şeyi net olarak söyleyebilirim; Ksiren'le yağ yakımı konusunda tartışacak doktor tanımıyom :)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 17th 2013, 22:17

Bence bir şeylerin ispatını istemek yerine az biraz zahmet gösterip araştırma yaparsanız kendinizde öğrenebilirsiniz.

Ben diyorum ki bölgesel yağ yakımı diye bir şey mümkün değil.
Herkes istediğine inanmakta özgür.
Genel de yapmadığım bir şeydir ama bu konu için söylenecek şeylerin bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 17th 2013, 22:20

I Will Be Back yazdı:Bence bir şeylerin ispatını istemek yerine az biraz zahmet gösterip araştırma yaparsanız kendinizde öğrenebilirsiniz.

Genel de yapmadığım bir şeydir ama bu konu için söylenecek şeylerin bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

sen niye böyle birden patladın abi :)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 17th 2013, 22:33

MettÇK yazdı:
I Will Be Back yazdı:Bence bir şeylerin ispatını istemek yerine az biraz zahmet gösterip araştırma yaparsanız kendinizde öğrenebilirsiniz.

Patlama yok yaşıma bakarsan öyle patlayacak biri olmayacağımı anlarsın evimde oturmuş çay içip yorum yapıyorum gayet rahat bir şekilde.
Sen mesela karşında olmayan reel hayatta tanımadığın bir insanı yukardaki yorumu okurken kafanda nasıl canlandırdın acaba ki patlama gibi bir durumda olduğumu düşündün.Yüzyüze olmadığın insanları kendi kafanda kalıplara sokma bence yanılırsın.Neyse kolay gelsin...

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Eylül 18th 2013, 12:03

bu sporu ne kadar uzun süre yaparsan o kadar tecrübeli oluyorsun, vucudunu tanıyorsun. binlerce bilimsel kanıtın önemi kalmıyor. örneğin 60 gr protein alarak vücudunuz istediğiniz kadar gelişiyorsa öyle devam edin. gidipte ekstradan 100 gram protein almanın anlamı yok( sadece örnek :) )

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 18th 2013, 13:38

MettÇK yazdı:

Verdigi her cevap atar yapar gibi ,kisiligi oyle buyuk ihtimalle kurcalamanin bi anlami yok (: bende baska bi konuda aynisini yazmistim yine ayni sekilde ben kizmiyorum ki gibi bi cevap verdi ,alisirsin sende karsim (:

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 18th 2013, 14:51

KiloProblemli yazdı:
MettÇK yazdı:

Verdigi her cevap atar yapar gibi ,kisiligi oyle buyuk ihtimalle kurcalamanin bi anlami yok (: bende baska bi konuda aynisini yazmistim yine ayni sekilde ben kizmiyorum ki gibi bi cevap verdi ,alisirsin sende karsim (:

Canım sizlere bir şey demeye gerek yok oyun bahçesine çevirmişsiniz forumu biriniz yerli yersiz espri yapıyor insanların paylaşımına biriniz sağdan soldan duyduğu şu sporda araştırmayı bilgi sahibi olmayı isteyen her insanın daha en baştan bilmesi gereken konularda iddalaşıyor forumda geçirdiğim zaman içerisinde hemen hemen her konuda bir şeyler söylüyorsunuz ama elle tutulur bir şey yok size verilen nasihatleri bile anlayamıyorsunuz.Bence siz insanlara alışmayın insanların size alışmasını umut edin.

“Bayanlara Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir