kilo almak istiyoruum

bayanlar icin diyet, etkili diyetler , diyet programları , mucize diyetler , diyet zayıflama, trendy diyetler

Moderatör: murat tahan

derin92
Üye
Üye

Mesajgönderen derin92 » Ekim 19th 2009, 14:00

teşekkür edeim:)hayrullah ve biyologcem

aslında ben de tam nasıl yapmam gerktiğini ideal olnaı bilmiyorum yani ayda 1 kilo almam ideal ise öyle yapayım.sorun bura işte bilmiyorum:(

1880 i hayrullah bir şekilde alıyorsun demişsin şimdi onun üstüne ne kadar daha çıkarsm (ayda 1 kilo almak uygunsa )ayda 1 kilo alırım.

protein yağ ve karbonhidrat dağılını ayrıntılı verengünlük bir programı nerden bulabilirm

hayrullah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen hayrullah » Ekim 19th 2009, 14:30

bak kepekli veya tam tahıllı ekmeklere yüklen. daha sağlıklı.....

ayrıca 1880 çıkmıyor alman gereken kalori, yaşın 20, boyun 160,kilon 47..

alman gereken kalorin 1670.....

derin92
Üye
Üye

Mesajgönderen derin92 » Ekim 19th 2009, 14:51

teşekkürler hayrullah 2 gündür şurda yardım bekliyorum saatlerdir forumda geziniyorum ancak istediklerime ulaşabildim.sen ve birkaç arkadaş yardım etti:)

yaşım 20 değil 27 ayrıca kilom 47 boyum 160

1670 tamam sağol:)

şimdi benim anlamadığm birşey var burda çok araştırdım ama arama butonundan ne yazsam çıkmıyor sorun var sanırım.

günlük sabah öğle akşam öğünlerinin ayrıntılı olarak günlük beslenme listesini nasıl uluşturabilirim.........

hayrullah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen hayrullah » Ekim 19th 2009, 15:58

üç ana öğün, üç tane de ara öğün yapcaksın.

sabah:

2-3 yumurta.
balık.
domates-salatalık.
peynir.
reçel.
1-2 tane zeytin

ara öğün olarak : bir kase yoğurt olabilir.

öğlen:

öğlen yemekte ne varsa ye(hamur hariç)
balık ye.

ara öğün olarak yeşil çay içebilirsin veya bir bardak süt.

akşam:

akşam yemeğini ye,

ara öğün olarak kuruyemiş yiyebilirsin.

sonuçta hepimiz amatörüz,istediğimiz gıda maddesi hemen yanımızda olamayabiliyor,bu yüzde antremanı verimli yapmaya bak....

bak ben sana bir örnek veriyim, benim gittiğim salonda bir çocuk var, çocuk cidden omuz fln iyi kas yapmış. ama adama sorduğumda "ne yiyiosun vs" diye,

adam bana şunu dedi:

protein tozu,biraz kahvaltı,reçel vs...

yani nicole wilkıns lee gibi olacaksın diye bir şey yok xD

derin92
Üye
Üye

Mesajgönderen derin92 » Ekim 19th 2009, 18:47

işte şimdi süper oldu aradığım buydu:)hayrullah sağoooooool

zaten sporcu değilim çok fazl akaslı da olmak istemiyorum.ama 5 kiloyu alırken göbek yapmadan bacaktan kas kütlesi olarak almak istedim.evde hafif sporlar ,plates ,yürüyüş filan. biraz vücüduma dikkat etsem yeter:)d zbir göbek hafif kaslı bacakalar.....istediğim bu......:)

zhu.zhq
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen zhu.zhq » Ekim 19th 2009, 20:02

hergun 2-3 yumurta olmaz ama zararli. bigun yumurta ye bigun 200gr kadar lor peyniri yada sosis salamda olabilir . recel iyi bir kilo aldiricidir. kuru yemisi sabah kahvaltidan sonra ara ogun olarak almani tercih ederim imkan varsa kabuklu findik yer fistigi cok daha iyi olur. her sabah kalkar kalkmaz 1 tane multivitanim hapi ve balik yagini hic ihmal etme. puding cok iyi bir kilo aldiricidir her gun 1 kase yemeni tavsiye ederim. yatmadan once yogurt yada lor peyniri yada sut mutlaka tuket gece boyu vucut ac kalmasin sut ve sut urunleri cok iyi bir kasein kaynagidir. hayrullahin dediklerine eklemek istediklerim bunlar. eger miden kucukse buyumesini istiyorsan yemeklerden sonra 2 bardak su ic. kolay gelsin

izmirliefe
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen izmirliefe » Ekim 19th 2009, 20:56

Bu konu için özellikle Aşkın hocayı yakalayabilirsen sitede çok faydasını görürsün.Aşkın Banu TUĞLU,onun diyet hakkındaki kitapları var tavsiye ederim.

derin92
Üye
Üye

Mesajgönderen derin92 » Ekim 21st 2009, 17:15

hepinize teşekkür ediyorum:)

izmirliefe yazdığın kişinin kitaplarına bakacağım.sağol

“Bayanlara Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir