Diyetdeyim ama annemin yaptığı yemeklere dayanamıyorum

Vücut geliştirmenin önemli bir yüzdesi beslenme ile ilgilidir. Yemek çeşitleri, programları, alışkanlıkları. Diyet stratejisi vs

Moderatör: murat tahan

AtKafası
Yeni Üye
Yeni Üye

Diyetdeyim ama annemin yaptığı yemeklere dayanamıyorum

Mesajgönderen AtKafası » Ocak 28th 2015, 18:24

Kolay gelsin.. Diyetdeyim 85 kilodan 69 kiloya düşmeye başardım boyum 1.80 amacım 65 kiloya düşmek ama annemin leziz yemeklerine dayanmıyorum..
Hergün düzenli olarak sporumu, koşumu yapıyorum...
Ama kafama takılan bir durum var arada annemin yaptığı yemeklere dayanamıyorum hayatımdan ekmeği tamamen çıkardım ama ekmek arası birşey olduğu zaman kendimi tutamıyorum ve yiyorum sizce bu durum diyetimi fazlaca etkiler mi ?

Buzkalpli
Üye
Üye

Mesajgönderen Buzkalpli » Ocak 28th 2015, 18:28

at kafası nasıl bir isimdir taşakmı geçiyorsun benimle :)

AtKafası
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AtKafası » Ocak 28th 2015, 18:30

Buzkalpli yazdı:at kafası nasıl bir isimdir taşakmı geçiyorsun benimle :)

Kimseyle taşak geçtiğim yok :) Komik bulduğum bir isim ve insanların bu tepkisi hoşuma gidiyor

Buzkalpli
Üye
Üye

Mesajgönderen Buzkalpli » Ocak 28th 2015, 18:31

Birincisi ben hoca değilim
fikrimi sorarsan
Kardeşim merhaba ..
Öncelikle bu zihniyetten kurtul emin ol hiç istemezsin 65 kiloya düşmek.. Ben 61 kiloydum bir zamanlar isyan ediyordum giydigin olmuyor elin yüzün zayıflıkdan kopacak yanı hiç iyi olmuyor emin ol fitness yapmak ve güzel bir görüntüye sahip olmak istiyorsan bence daha fazla düşme 70 kilo senın için gayet iyi hatta dahada alabilirsin. ayrıca ekmegi kesmeni kim soyledi bilmiyorum ? kepekli ekmek ye esmer ekmek ye yağ ve tuz minimum kullan şekeri çikolatayi bırak bitter çikolata ye canın şeker çektiği zaman

AtKafası
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen AtKafası » Ocak 28th 2015, 18:36

Buzkalpli yazdı:Birincisi ben hoca değilim
fikrimi sorarsan
Kardeşim merhaba ..
Öncelikle bu zihniyetten kurtul emin ol hiç istemezsin 65 kiloya düşmek.. Ben 61 kiloydum bir zamanlar isyan ediyordum giydigin olmuyor elin yüzün zayıflıkdan kopacak yanı hiç iyi olmuyor emin ol fitness yapmak ve güzel bir görüntüye sahip olmak istiyorsan bence daha fazla düşme 70 kilo senın için gayet iyi hatta dahada alabilirsin. ayrıca ekmegi kesmeni kim soyledi bilmiyorum ? kepekli ekmek ye esmer ekmek ye yağ ve tuz minimum kullan şekeri çikolatayi bırak bitter çikolata ye canın şeker çektiği zaman

Teşekkür Ederim
Mesela annemin yaptığı leziz tostları kafayı takmadan yiyebilirmiyim ? çünkü şöyle bir durum oluyor yemeği yiyiyorum midem onu eritesiği kadar pişmanlık duyuyorum "Ulan neden bu kadar çok yedim" diye. Bu arada Kas yapmak içinde uğraşıyorum. Diyet ile kas yapmak aynı anda ilerletile bilir mi ?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 28th 2015, 20:18

Aldığın kalorinin bir kısmını ordan alırsın, olur-biter :)

“Beslenme & Diyet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir