protein7 ve hepsiburada arasındaki fark

Vücut geliştirmenin önemli bir yüzdesi beslenme ile ilgilidir. Yemek çeşitleri, programları, alışkanlıkları. Diyet stratejisi vs

Moderatör: murat tahan

ImpossibleIsNothing
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ImpossibleIsNothing » Eylül 2nd 2009, 16:19

bugün aradım herşeyi sordum,distribitör oldkları için en uygun fiyatlarn kendilerinde olacağını söylediler,tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı olup onay kodunu tarm ve köy işlerine teyit ettirebileceğimizi söyledi,zaten gittigidiyorda da satış yapıyor ve yaklaşık 1500 kere yapmış hepsine olumlu yorum var hiçbi kötü yorum yok,benim güvenimi aldı eger aklnda soru olan varsa arayıp sorabilir =)

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Eylül 2nd 2009, 16:28

ImpossibleIsNothing yazdı:ama bu kadar ucuzluk beni şüpheye düşürüyor,nasıl oluyo da bu kadar ucuz açıklaması nedir anlayamadım hala ve almaktan korkuyorm böle korkarsam da 30 lira fazla verip başka yerden alıcam tabi onn da sahte olp olmadığını bilemem ama bilemiyorm işte...

ucuz falan değil,olması gereken fiyat civarına geldi o kadar.
amerika perakende fiyatlarını incelersen buradaki fiyatların ucuz olmadığını anlarsın zaten

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Eylül 2nd 2009, 23:19

burda fiyattan dolayı şüphelenen arkadaşları anlamıyorum fiyatı düşük diye mi şüpheleniyorsunuz. Fiyatlar da yükselince fiyatlar çok yüksek diyorsunuz. Peki bu distribitörler ne yapsın? Bu Türkiye şartlarında adamlara acıyorum aşağı türkürse sakal yukarı türkürse bıyığa deyiyor. ne diyim size... Adam distribitör sahte satmasına imkan yok. sahte sattığının ispatı durumunda ki piyasadaki başka ithalatçılar bunu yaptırmıştır kafanızı yormayın adamlar sahtelicilikten çok büyük ceza alır. Benim anladığım kadarıyla pisayası tek başına almak istiyor bu hakkıdır da. optimumun yakamoz dışında 3 tane daha ithalatçısı var birini şimdiden sildi diye biliyorum. Bu durumda hem yakamoz hem de biz kar edeceğiz.

Fiyata gelince halen çok düşükde değil bence biraz daha bile düşebilir. Şuan bb.com da 10 lbs 120 lira kargosuz. Yakomoz bi getirmede büyük miktar getirdiği için kargo bedeli bir hayli düşer vede distribitör olduğundan 120 liradan daha ucuza da getirir Türkiye ye ve getirdiğinde döviz kuru daha düşük olmuştur ben kuru 1.50TL den hesapladım. Üzerine vergisini belgesini zartını zurtunu bile koysan taş patlasa maliyeti kargo dahil 160 lirayı geçmez kar ise tane başına 70 lira civarı sizce az mı?

isterseniz 10 lbsini 400 lira yapsın kafanızda hiç soru işareti kalmasın daha mı iyi?

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Eylül 3rd 2009, 00:54

bu siteyi bana serhat gardaşım önermişti,,,

ama benim devamlı alışveri yaptığım bir site var...

onlarda iyi...

bide burda ben ısotechi göremedim

max_rep
Üye
Üye

Mesajgönderen max_rep » Eylül 3rd 2009, 08:01

buradaki soru işareti bunca zaman 320 lira civarında satılan 4,5 kiloluk bu ürün ne olduda birden 230 liraya düştü ?

frost
VIP
VIP

Mesajgönderen frost » Eylül 3rd 2009, 08:28

max_rep yazdı:buradaki soru işareti bunca zaman 320 lira civarında satılan 4,5 kiloluk bu ürün ne olduda birden 230 liraya düştü ?

arz-talep dengesi,talebi artırmak için fiyatı geri çekmek akıllı bi hareket,sürümden daha fazla kar eder...ayrıca eskiden bu firma diğer satıcılara dağıtıyordu onlar da üzerine kar koyup satıyordu,anladığım kadarıyla artık direkt perakende satmaya başladı,dolayısıyla alan için de satan için de karlı ama aracılar pek memnun değiller bu durumdan tabi...

Squall
Üye
Üye

Mesajgönderen Squall » Eylül 4th 2009, 08:25

ucuz degil cok pahalı yurt dısında 1kg optimum whey 17tl iken burda 60-65 tl kargo dahil buraya gelisi daha pahalı oluyor ama siz bunu tek tek sipariş verdiginiz için bu adamlar toplu olarak alıyolar ve amerikada bir adresiniz oldugu zaman oraya kargo ücreti ödemiyosunuz bunu yapan sitelerde var size amerikada bir adres temin ediyorlar kargonuzu onlar size daha ucuza gönderiyolar toplu alım+dist. olayını eklerseniz bu adamlar %100 kar yapıyolar bir kutudan berki daha fazla bende protein7'den alıyorum hiç problem yok sahte olmadıgına %100 emin olabilirsin gönlün rahat olsun al direk bir cok kez alışveriş yaptım...

CeLL-MaN
Üye
Üye

Mesajgönderen CeLL-MaN » Eylül 4th 2009, 23:52

bende protein7.com dan bir kaç kez sipariş verdim. herhangi bir şüpheye düşmenize gerek yok. kesinlikle güvenilir. . ;)

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Eylül 5th 2009, 01:56

bu sitede çoğu insan burdan alıyor sanırım öyle mi?

CeLL-MaN
Üye
Üye

Mesajgönderen CeLL-MaN » Eylül 10th 2009, 02:15

köylümahzun yazdı:bu sitede çoğu insan burdan alıyor sanırım öyle mi?

evet bir sorun yok güvenebilirsin. .

“Beslenme & Diyet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir