Vücudum yeterlimi yoksa devam etmelimiyim ?

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

arenasayturk
Yeni Üye
Yeni Üye

Vücudum yeterlimi yoksa devam etmelimiyim ?

Mesajgönderen arenasayturk » Haziran 28th 2013, 11:49

Arkadaslar iğne toz hap kullanmadan vücudum en fazla bu kadar geliştirebildim bundan sonraki gelişim için hiç bi takviye almadan sadece agızdan beslenerek kendimi nsıl geliştirebilirim ? Resim

KLADYA!
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KLADYA! » Kasım 26th 2013, 15:55

İstediğin fit/parçali bir vucutsa ufak bir diyet yeterli.
Birde iğne,hap,toz demişsin. o iğne dediğini senin vucudun zaaten kaldırmaz.
Hap toz dediğin de bu spor için altın değerin de olan supplementler.
Bende merak ediyorum ağız yoluyla, whey,creatin,glutamin,bcaa,amino asit nasıl alıcaksın. Başarılar ;)

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Kasım 26th 2013, 19:27

Maşallah ne genetikmiş sendeki 19 yaşında genetiğinin doruklarına çıktım diyorsun dahada gelişemem diyorsun , başarılar diliyorum sana :)

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Kasım 27th 2013, 09:40

Arkadaş kendini aşmış :) Keşke kalıplarıda yıksaydın :) daha fazla gelişebilirsin gördüğüm kadarıyla genetiğin buna müsait devam et. Başarılar...

emaftermath
Üye
Üye

Mesajgönderen emaftermath » Aralık 16th 2013, 18:44

Devam devam...

Bırakmak yok...

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Aralık 17th 2013, 03:10

Kendin sorugun soruya cevap vermelisin. Buradakilerin dusunceleriyle olacak is degil.
Birde sunu soylemeden gecemiycem. Herzaman dile getiriyorum ama kimsenin dikkatini cekmiyor. Kendinizi bosuna kandirmayin yani fotograflarin uzerinde hafif isik oyunlariyla karartmalarla kas gorunumunu ortaya cikarmayin naturel cekimlerle yorumlar daha iyi verilebilir. Sonucta bir yorum isteniyorsa bu naturel cekimle olmali karartilip isiklandirilmis pozlar ileride.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 17th 2013, 10:33

Göksel Demircan yazdı:Kendin sorugun soruya cevap vermelisin. Buradakilerin dusunceleriyle olacak is degil.
Birde sunu soylemeden gecemiycem. Herzaman dile getiriyorum ama kimsenin dikkatini cekmiyor. Kendinizi bosuna kandirmayin yani fotograflarin uzerinde hafif isik oyunlariyla karartmalarla kas gorunumunu ortaya cikarmayin naturel cekimlerle yorumlar daha iyi verilebilir. Sonucta bir yorum isteniyorsa bu naturel cekimle olmali karartilip isiklandirilmis pozlar ileride.

ahahahahahahaha abi çok kilit bir konuya değindin şimdi :) hangimiz bunu yapmadı ki :) :) :)

Kullanıcı avatarı
FaLcoN42
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen FaLcoN42 » Aralık 17th 2013, 16:08

hahaha :D güzeldi insan herkei kandırabilir ama kendini nasıl kanırabilirki demi :d

Stalking39
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Stalking39 » Aralık 20th 2013, 14:09

Sol gögüs sag goguse gore kucuk geldi gibi bana :) ama gayet basarili bu kadar olmayan da var mesela ben :) emegine saglik basarili :)

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir