Mr. Olympia 2013

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 29th 2013, 18:00

drummerboy yazdı:arkadaşlar "final posedown" ile "final results" videolarını yayınlayan bir site varsa şayet linkini atarmısınız

Drummer dünkü verilen linkle aynı link tıkla aşağısında men women other kısımları var içlerinden hangi kısmı izlemek istiyorsan tıkla seç izle bölüm bölüm zaten.Linki tekrar veriyorum.

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Eylül 29th 2013, 18:32

Kai green ah kai green :(((

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 29th 2013, 20:11

muscledude yazdı:Kai green ah kai green :(((

Kainin yapabileceği bir şey yok Phılde o kol o omuz vücut olduktan sonra adamlar ne yapsın kai ve phıll yan yana geldiğinde phıl triceps biceps ve omuzda büyük fark yaratıyor zaten kai bence bir daha ki olimpiaya kadar omuz ve kol konusunda bir şeyler yapmalı sırtta bacak zaten sorunsuz bel biraz kalın genetik göğüs normal ama kol omuz sorun...

Bam-Bam
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Bam-Bam » Eylül 29th 2013, 21:11

Kai'nin biceps'i daha iyi.

barbar1987
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen barbar1987 » Eylül 29th 2013, 21:21

Güzel müsabaka oldu. Son form durumlarına göre sürpriz yok. Jay in kazanmasını isterdim. Ama çok geri gitmiş. Mevcut derecesi bile bence kariyerine saygı gereği verildi. Artık jubile zamanı.

Kai, phil in kütlesini bildiği için bu sefer biraz sulu ama daha kütleli olmaya çalışmış. Ama bu genetikle bu kadar. Phil in olduğu her yarışta arkasında kalmaya mahkum.

En dikkat çekici çıkışı şüphesiz Dennis Wolf yaptı ama bence o da sınırına geldi. Olimpia olacak kadar bir sıçrama daha yapabilmesi çok zor.

Mevcut sporcular arasında Phil'i ilerde sıkıştırabilecek tek kişi bence Shawn Rhoden. Ama epey bir kütle eklemesi gerekiyor. Bunu yapabilir mi? Yapmak ister mi? Denese bile en büyük avantajı olan simetrisini bozmadan
bunu başarabilir mi bilinmez.

Kısaca, Phil Heath sağlıklı olduğu müddetçe ve altlardan sürpriz biri fırlayıp gelmez ise rekora doğru gider.

Kullanıcı avatarı
Anıl Atabey
VIP
VIP

Mesajgönderen Anıl Atabey » Eylül 29th 2013, 21:52

Burası yeri değil belki ama paylaşmak istedim, bu işin gelmiş geçmiş en iyilerinin aynı anda podyumda olduğu 1999 mr. olympia, ruhl de o sene müthiş formdaymış fakat ilk 6 da yok

http://www.youtube.com/watch?v=3msALjBuVCQ

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 29th 2013, 21:57

Bam-Bam yazdı:Kai'nin biceps'i daha iyi.

Kainin biceps daha büyük değil triceps ve omuz olarak geride olduğu için öyle geliyor phılde triceps omuz öyle büyük ki büyük olan biceps normal duruyor.Yani geride olan kısımlar normal büyüklükteki kası daha büyük gösteriyor.Ayrıca dünde söylendi yukarda da yorumda belirtilmiş kai biraz suluydu bu olimpia.

Kullanıcı avatarı
tlh
Üye
Üye

Mesajgönderen tlh » Eylül 30th 2013, 00:42

KiloProblemli yazdı:Yok pozla alkası yok antremanlarını izle tek parça adamın sırt (:

Pardon kardeşim bu güne kadar Kai'nin hiçbir antrenmanını izlememiştim. Hatırlattığın için teşekkür ederim.

Bu arada evet Phill kollar daha büyük. Hatta başlığın ilk sayfalarında resimler paylaşıldı, üzerinde ölçülerde yazıyordu.

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Eylül 30th 2013, 12:33

I Will Be Back yazdı:
drummerboy yazdı:arkadaşlar "final posedown" ile "final results" videolarını yayınlayan bir site varsa şayet linkini atarmısınız

Drummer dünkü verilen linkle aynı link tıkla aşağısında men women other kısımları var içlerinden hangi kısmı izlemek istiyorsan tıkla seç izle bölüm bölüm zaten.Linki tekrar veriyorum.

http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/

teşekkürler

Arnold
Üye
Üye

Mesajgönderen Arnold » Ekim 1st 2013, 10:30

Şu Mr. Olympia da bir kez kazananın seri yapması alışkanlığa bir son verilmesi gerekiyor..

Phil I çok fazla büyütüyorsunuz..Kai çok daha iyi..Hacim orantı ve kas kalitesi olarak..(zenci bir kere.. :) )

Kai nin kollar phil den büyük değil diiyen arkadaş ne içti ise bana da söylesin lütfen..aradaki hacim farkı inanılmaz ..Kaldıki phil de o meme gibi sarkan gögüsler varken nasıl kazanıyor bilmiyorum..

Kai paket olarak daha iyi..

Resim

Kai nin kollar Phil den büyük değil haa..get the hell outta hereeeee..

Resim

Kai nin çok açık hakkı yenmiştir..

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 6 misafir