2013 IFBB New York Pro Vücut Geliştirme Yarışması

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mayıs 26th 2013, 08:56

Bu insan azmanı nerden çıktı ya :)

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 26th 2013, 09:06

Resim

Mamdouh Elssbiay ozellikle sadece new York pro yarismasina hazirlaniyordu sessiz derinden gidiyor gibi gozuksede herkes ondan iyi bir derece bekliyordu ama birincilik ve podyumdaki fizigi herkesi buyuledi simdiden sonraki olmypia olurmu sorulari sorulmaya baslandi bile Misir en sonunda iddali bir IFBB pro cikardi

Nickname: Big Ramy

Off-Season Weight: 318lbs

Competition Weight: 286lbs

Place of Birth: Cairo, Egypt

Weider vucutcu su

Mamdouh Elssbiay sasirtici bir hikayesi var 2010 yilinda kuveyt te Oxygen Gym yaziliyor ve 3 yil icinde bu basariya ulasiyor 2012 IFBB Amator Olympia da hem kilosunda birinci oluyor hemde overall oluyor ve IFBB Pro kartini aliyor ve direk mr. Olympia 2013 de yarismak uzere cagriliyor, cok enteresan hizli bir yukselis hikayesi var. Hemen unutmadan belirtiyim koclugunu Dennis James yapiyor

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 26th 2013, 09:21

fenaa bir seyy bu ne yaa

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 26th 2013, 09:24

3 yilda murat sadece 3 yilda yapiyor bu fizigi :)

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mayıs 26th 2013, 09:53

Evet Dennis James'in face adresinde görmüştüm. Cidden inanılmaz gelişim..

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 26th 2013, 11:30

inanılmaz kütle var ama estetiğin yanında duramaz phıl heat den sonra belki mr.o olabilir o da düşük bir ihtimal...

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mayıs 26th 2013, 14:32

Sonuçlar tamamen beklediğim gibi, Victor Martinez için de ikincilik büyük başarı bu kadar kısa sürede çok iyi topladı kendini.

Big Ramy ilerleyen senelerde Mr Olimpia'da ilk 5i ve hatta eksiklerini giderirse ilk 3ü zorlayacak bir formu var.

Juan Morel, Jonathan Delarosa ve Clarence De Vis dediğim gibi çok iyi formdalardı başarılı bir yarışma çıkardılar.

Cedric Mcmillan öylesine gelmiş gibiydi pozları bile öylesine verdi, hayal kırıklığı oldu tıpkı Antonie Vaillant gibi.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mayıs 26th 2013, 14:36

Ayrıca growht göbeği diye tabir ettiğimiz mide şişkinliği henüz Ramy'de yok, midesi hamile kadınlar gibi değil ki bu da bir artı onun için.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 26th 2013, 20:22

umur tespitlerin yerinde

bu tarz hizli cikislar yapan ozellikle genc pro vucutcular 2 - 3 yil icinde kayboluyorlar piyasadan hizli atin boku seyrek olur diye bir atasozumuz vardi sanirim ancak bu cocukta ayni phil heat gibi bu spora cok uygun bir genetic yatkinligi var yani dogustan sansli demiycem cok sansli olanlardan.

Mr.Olympia podyumu cok farklidir orda kimseyi affetmez vucutcularda hakemlerde orda bu sporun en tepedeki vucutculari yarisir ve o podyumda her an hersey olabilir.

Genelde Arnold classic I bir kac kez kazanmayan vucutcu mr.olympia olamaz ama bu kurali phil heat atlamistir Arnold classic te sampiyonlugu olmadigi halde mr . Olympia olmustur.

Bir sezonda bir vucutcu genel olarak en fazla 3 yarisa dayanabilir (dexter Jackson haric :) ) mr Olympia ya hazirlanan ilk 5 icine giren vucutcular baska hic bir yarisa girmezler direk Olympia ya hazirlanirlar bunun nedeni tek yaris en iyi zirve vucut mantigidir .

BIG RAMY cok dogru bir strateji izledi ilk pro yarisini aldi ilk yaris ilk sampiyonluk ikinci yarisi zaten mr Olympia olucak cunku bir hafta sonraki Toronto proya girip ordada birincilik rahatlikla alabilirdi ama risk etmedi bir kac yil daha pismesi lazim 3 yilda boyle olan phil i neden yikmasin hersey olabilir veyada kisa surede buraya geldigi gibi Zack Khan gibi ortaliktan yok olabilir yarisamiya bilir.

Benim sahsi gorusum bu yeni soluk vucutcu muz BIG RAMY cok can yakacak

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Mayıs 26th 2013, 20:44

3 yılda inanılmaz bir gelişim gerçekten,olympiada bakalım neler yapacak,umur tebrikler tahminin de yanılmadın

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir