TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI 27 - 31 MART 2013

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 10th 2013, 19:20

Arnold yazdı:Çılgın bediş..????

Serdar Aktolga'nın oynadığı sahnelerden biri:

[video width=620 height=415]http://www.youtube.com/v/_UxQm9a2dis?version=3&autohide=1[/video]

Ahura-Mazda
Üye
Üye

Mesajgönderen Ahura-Mazda » Mayıs 13th 2013, 15:51

adım ramazan güzel de üyeliğim eskiydi daha sonradan yeni üyelik almadım acaba admin bu üyeliği adıma düzenleyebilir mi?

bombabomba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bombabomba » Eylül 9th 2013, 08:06

Yarışmaya katılan arkadaşları izledim ve forumdaki 48 sayfayıda okudum.

Maşallah bütün arkadaşlar , hocalar gayet iyiler.

Yarışmada birinci olsun veya olmasın hiç farketmez , Türkiye'de vücut geliştirme vb sporlarla uğraşacaklara motivasyon kaynağı oluyorlar.

Saolsunlar varolsunlar. Spor her zaman iyidir.

Allah sevdiğine bağışlasın , şu bayan arkadaş yarışmalara devamlı katılsın derim. Gayet iyi :)

Resim

Bütün vücut gelilştirme sporu ile uğraşan arkadaşlara , hocalara çalışmalarında başarılar dilerim.

Allah hepsine uzun ömürler versin , sıhhat sağlıklarını daim eylesin.

baltayasapolanadam
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen baltayasapolanadam » Kasım 17th 2014, 15:15

benim merak ettigim birkaç şey var internette araştırma yapmama ragmen çok sağlıklı bilgilerde bulamadım şimd,i benim kuzenim 2015 türkiye vucut geliştirme yarışmasına katılmayı düşünüyor kendisi 19 yaşında vucudu atletik fitness kategorisine uygun çokda iyi bir vucudu var diyebilirim hatta bu işle ilgilenen ve yarışmalara katılanların bu işten anlayanların söyledikleri ilk 3 e rahat girebilecegi onun hedefi tabiki 1. olmak çünkü edindigimiz bilgilere göre 2. olanıda milli takıma alıyorlarmış ama yurt dışındaki yarışmalarda maddi olarak desteklemedikleri yani sporcu tüm yol kalacak masraflarını kendisi karşılaması gerekiyormuş bu bana biraz saçma geldi ülkemizde neden sporun gelişmediginin açık kanıtı sen sporcularına destek olmazsa nasıl başarı bekleyebilirsin ki birde böylesi pahalı bir spor dalında

bilgi sahibi olan varsa bu yarışmada 1. veya 2. olana maddi anlamda bir ödül varmı madalya harici daha sonra avrupa ve dünya şampiyonalarında aynı şekilde herhangi bir para ödülü var mı manevi olarak tabiki dereceye girinde bir gurur ve tatmin yaşanıyor ama işin başka bir boyutuda maddi çünkü kuzenimin aldıklarına harcadıgı paralara bakıyorum gerçekten maliyetli bir spor
türkiyedeki yarışmada milli takım kadrosuna alınınca bu sadece o yıl için mi geçerli yani sadece o sene mi milli takım kadrosunda olunuyor sürekli her yıl avrupa ve dünyadaki çeşitli yarışmalarda yarışabilme imkanı oluyor mu ve milli takımda olmanın artıları var mı besyoya gitmekte
işin özü bu işten geçimini sağlayan var mı sopr hocası vs.. oldu
çünkü kuzenim dereceye girerse besyo düşünüyor

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Kasım 17th 2014, 15:44

Besyo'da vücut geliştirme-fitness referansları kabul görmüyor.

baltayasapolanadam
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen baltayasapolanadam » Kasım 21st 2014, 13:33

MettÇK yazdı:Besyo'da vücut geliştirme-fitness referansları kabul görmüyor.

araştırdıgımız kadarıyla milli sporcu olanlar bu vucut geliştirmede dahil besyo sınavlarıma girerken ygs de 180 puan almaları yeterli oluyor ben sınavsız felan alıyorları kasmetmedim besyonun yaptıgı tüm sınavlar parkur vs.. tabiki hepsine girecek ama milli sporcu olursa o kişiler arasında bir degerlendirme yapılacak sonuç itibariyle buda bir avantaj yanlış bir şey yazdıysam yada ben yanlış bliyorsam lütfen düzeltin

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Kasım 21st 2014, 13:43

Üniversitenin yayınladığı klavuzu iyi okuyun. İyi forumlar...

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir