2012 IFBB CLASSIC BODY BUILDING DÜNYA ŞAMPİYONASI

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 25th 2012, 19:01

insaf yaw orda 1 olacak Mahmut ya da Hamdullah hoca var..........

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Kasım 25th 2012, 19:02

Hamdullah AYKUTLU mukemmel yaa nasıl bir anatomi

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Kasım 25th 2012, 19:08

97 numarayamı 1 liği vermişler

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Kasım 25th 2012, 19:13

1. kim olmuş?

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Kasım 26th 2012, 00:48

kumsuz yazdı:yuhh ciddimisin Tunaa kim o sporcu

abi sinirden bir anda yanılmışım ama yinede gariplikler var..

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Kasım 26th 2012, 06:24

Resim

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 26th 2012, 11:25

Classic bodybuilding kategorilerinde Turkiye milli takimi adina yarisan 168 cm kategorisinde dunya 3 uncusu olan osman colagi kutluyoruz otobus kaldirarak gidilen bu yarismada bir madalya harici diger kategorilerde ilk 5 giren CLASSIC vucutcumuz yok dusundurucu!!! buda ilk sayfalarda yaptimiz elestirilerin bir nevi kaniti oluyor.

Olmasi gereken turk milli takimi hamdullah aykutlu mahmut irmak ve osman colak bir yonetici ve bir antrenor olmaliydi yani bu yarismada Turkiyeyi temsil etmesi gereken 5 kisi olmaliydi. Biz yazip duralim ancak dikkate alinmadigi kesin.Bilek guresi ve vucut gelistirmede milli takim secimleri akilcil yapilmali cokluk milli takim formasinin degerini azaltiyor asla yukseltmiyor .

Derece yapma sansi olmayan sporcu goturulmemeli bunun altini kalinca cekelim... Cok kullanilan bir kelimede kendi imkanlariyla geliyor sporcu :) bu nasil bir mantik anlamis degilim Turk milli takimi formasi kendi imkanlariyla giyilmez secilmis sporcuya her turlu yardim saglanarak giydirilir ve ondan basari beklenir !!!

Bir diger hususda son yillarin Turkiye deki vucut gelistirme sporunun altin cocugu Mahmut Irmak in acik vucut gelistirme kategorisinde efsane hamdullah aykutlu ya yenilmesiydi.

Belki bir cok vucut gelistirme sporu seven ve icinde olan insanlar bu iki isimin ayni podyumda olmasi halinde ne olur diye merak edenler vardi sonuc yasi cok ilerlemis bir hamdullah in hala gecilemez olmasi gercegi olarak karsimiza cikti.

Ileri yasina ragmen Hamdullah Aykutlu hala hali hazirda Turkiyenin en iyi vucut gelistirme ismi oldugunu kanitladi Hamdulllah aykutluya burdan buyuk bir alkis.....

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Kasım 26th 2012, 11:52

İki ismin aynı podyumda olması çok heyecan vericiydi,aslında Türkiyedeki yarıştada bu isimleri aynı podyumda görebilirdik ama Türkiyedeki yarışlara sokulmadan yurtdışı yarışa götürülüyorlar.
Burada Edip TOÇSOY'a katılıyorum,kim olursa olsun Türkiyede yarışmadan götürülmemeli,böylelikle Türkiyedeki yarışların kalitesi ve heyecanı da artmış olacaktır..

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 26th 2012, 11:55

Hamdullah abiye helal hala klas ve 1 numara Mahmut Irmak gerçekten Altın çocuk her yarışta derece yapacak bir vucutcu..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 26th 2012, 16:08

? CVB

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir