2012 Mr.Olympia

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Eylül 30th 2012, 12:40

Seneye shownun kaiyi zorlayacagina kesin gozuyle bakiyorum. Tabikimyenilerin yaptigi yanlisa dusmezse eger.

Kullanıcı avatarı
Alper Tunç
VIP
VIP

Mesajgönderen Alper Tunç » Eylül 30th 2012, 15:35

Phil çift biceps pozu verme gözünü seveyim yıkıyorsun ortalığı..Allahım bileklere bakarmısın. Adam çok iyi,çok çok iyi !

TOLİK
Üye
Üye

Mesajgönderen TOLİK » Eylül 30th 2012, 16:28

kai yi ilk defa bu kadar define gördüm süper olmuş bence ama trapezleri çalışmayı unutmuş

Kullanıcı avatarı
gitaristt
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gitaristt » Eylül 30th 2012, 16:32

edip abi benim ilk bes tahminim yakın çıktı
Phil
Kai
Dexter
Shawn
Branch
benim ilk 5 tahminimdi shawn gerçekten geceniin sürpriz ismiydi ve çok iyiydi ve 3. aldı sadece 4-3 ver değiştirmiş oldu :) Kai nin biceps te ve sırtta phılden daha iyiydi ama geriye kalanda phıl ezdi geçti genetik harikası adam kai nin yapacağı hiçbişey yok

TOLİK
Üye
Üye

Mesajgönderen TOLİK » Eylül 30th 2012, 16:36

kai nin bundan sonra 1. olması imkansız nerdeyse

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ekim 1st 2012, 12:22

Phil ve Kai yi kıyaslayın;

[video width=400 height=350]http://www.youtube.com/embed/gRkWdJHaAIU[/video]

ASİ
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ASİ » Ekim 1st 2012, 12:58

kai green'in arka bacak, alt sırt mükemmel ama önden ve üst sırtttan kaybetti daha çok yolu var, phil heath bir kaç sene daha birinciliği kimseye vermez. jay cutleri unutun artık derim onunda ronie coleman gibi devri kapandı... phıl heath'i tebrik ederim burdan.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 1st 2012, 14:14

uzun yıllardır mr.olympia ile ilgilenmiyorum fazla çünkü herşey zıvanadan çıkmıştı...
bu sene uzun yıllardır görmedğim birşeyi gördüm ilk 5 içine yakışmayan tek adam branch dı diğer 4 isim simetri bakımından harikaydı ve zevk aldım seyrederken...
phıl ve kai edip babanın söylediği gibi ayrı bir yarışma yapıyorlar...seneye bunların arasına show roden katılacak ilk 2 isim hata yaparlarsa yada show roden çok farklı gelirse kai hatta phıl i bile geçebilir...
ama uzun yıllar çok büyük hata yapmadığı taktirde phıl i mr.o göreceğiz bu belli en sonunda mr.o a yakışan bir adam birincilik almaya başladı adam hem simetrik hem kütleli hem derin...jay in yaptığı en iyi şey phıl i bu piyasaya kazandırmış olması...
kai şaklabanlığı fazla abartmasa yarışmaya tam asılsa farklı dereceler görebiliriz ilerki senelerde...
show roden ın ismini bundan sonra çok duyacağız gibi...
beni sevin diren tek şey artık ilk 3 hatta ilk 5 e simetri özürlü yarışmacılar pek girmiyor branch bu podyumda olmamalıydı bana göre...
bir çok kişi karşı çıkabilir bana en başta edip baba jay gibi bir adam mr.o olmamalı ayrı bir sempati duymak başka birşey ama phıl nerde jay nerde kai nerde jay nerde simetri bakımından artık koca kıçlı ve bozuk adamlar ayrılmalı...
dexter adamım podyuma yakışıyor gençlerle çarpışıyor hala...

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Ekim 1st 2012, 15:41

Anatomisi en güzel adam içlerinde Shawn.Beli ince olması büyük estetik katıyor kendisine.Birkaç sene içinde Phil'i geçmesi sürpriz olmaz.

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Ekim 1st 2012, 15:53

phil bu sene çok daha iyi hakkıyla kazandı bencede

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir