sadece barfiks yapanlarin gelisimleri

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

lam77
Yeni Üye
Yeni Üye

sadece barfiks yapanlarin gelisimleri

Mesajgönderen lam77 » Ocak 8th 2015, 00:25

Arkadaslar bende birazcik gobek var o sorun degil aslinda. simdi kollarim ince bunun yanindada biraz kamburluk var ama cok cok az gerci sporla ugrasmayanlarin sahip oldugu kamburlugu bilirsiniz. Digeri ise omuz gelisimi ile ilgili simdi ben sadece barfiks cekerek ne kadarini duzelte bilirim? Şık bir kiyafet almak istiyorum uzerime olmuyor resmen emanet gibi duruyor. gobeksiz genis omuzlu bir arkadasim giydiginde guzel duruyor. iki ay salona gidebildim ama bazi nedenlerle devam edemedim evde barfiks calisarak ne derece basarili olacagimi merak ediyorum. resim atabilecek aarkadaslar da olursa cok sevinirim. kilom 68 e dustum. 71den :) boy 183 simdiden tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 8th 2015, 08:11

Barfiks ve şınavın farklı varyasyonlarını deneyerek evde çalışabilirsin bunun yanında iyi bir beslenme tablosu çizip uygulaman lazım. Sonuçlarını da ancak deneyip uyguladıktan sonra görebilirsin.

paul walker
Üye
Üye

Mesajgönderen paul walker » Ocak 8th 2015, 17:32

resim derken neyi kastettin anlamadım her neyse soruna gelirsek
sadece barfiks ve sınavla anca bir yere kadar yapılabilir bir yerden sonra tekrarları arttırman bile bir işe yaramaz , ağırlık girmen gerekir vucudu bütün olarak düşünürsek çalışmayan çok yer olur en önemlisi bacak mesela . diğer bir konu konunun başında göbek var demişsin önemli değil demişsin sonra ben kıyafet giyince yakışmıyor geniş omuzlu göbeksiz biri giyince yakışıyor demişsin sencede çok normal değilmi?
ayrıca salona gidememe nedenini çok merak ettim ? para mı , yolmu , zamansızlık mı?
cevabın ne olursa olsun hiçbiri bir bahane olamaz .
ne demişler başarısız insanların hep bir bahanesi , başarılı insanların ise hep bir amacı vardır

lam77
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen lam77 » Ocak 8th 2015, 19:29

paul walker yazdı:resim derken neyi kastettin anlamadım her neyse soruna gelirsek
sadece barfiks ve sınavla anca bir yere kadar yapılabilir bir yerden sonra tekrarları arttırman bile bir işe yaramaz , ağırlık girmen gerekir vucudu bütün olarak düşünürsek çalışmayan çok yer olur en önemlisi bacak mesela . diğer bir konu konunun başında göbek var demişsin önemli değil demişsin sonra ben kıyafet giyince yakışmıyor geniş omuzlu göbeksiz biri giyince yakışıyor demişsin sencede çok normal değilmi?
ayrıca salona gidememe nedenini çok merak ettim ? para mı , yolmu , zamansızlık mı?
cevabın ne olursa olsun hiçbiri bir bahane olamaz .
ne demişler başarısız insanların hep bir bahanesi , başarılı insanların ise hep bir amacı vardır

gobegi su sekilde onemli degil dedim bu aralar kilo verdim ve fark ettim ki yuzum biraz cokmus bu biraz korkuttu ve yanlis yaptigimi anladim lise yillarimdki gibi gozukmek istemiyorum artik. Kilo vererek yanlis yaptim. spora gidememe meselem ise su sekilde oldu 2 ay spora gittim sonra hastaligindan dolayi okulu donduran bir arkadasimin miral icin yaninda oldm yanliz birakasim gelmedi. bu beni belirli bir disiplinden cikartti ve yorgunlastirdi. amapcak ayini saydigimizda bir aylik bir sure icin spora ara vermis oldum. İkinci donem icin okula gidecek bende tasinma nedeni ile baska bir ile simdilik gidecegim. orada tekrardan devam edicem bu aralar kafam cok karisik bir yandan ders bir yandan bcocukluk hayalim olantiyatro oyunlari yazma hayallerimle ugrasiyorum dedigin gibi artik bahanelere kapilmiyorum bir tek yerden patladim oda spor yprumin icin tesekkurler suan ne yaziyorum goremiyprum telefonda umarim anlasilir yazmisimdir :) dedigim gibi yorumun icin tesekkurler elestirin icinde oyle :)

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir