Göğsümü nasıl düzeltebilirim SS'li

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

saveyourself
Yeni Üye
Yeni Üye

Göğsümü nasıl düzeltebilirim SS'li

Mesajgönderen saveyourself » Temmuz 19th 2014, 09:48

Merhabalar arkadaşlar
Göğüslerim resimde görüldüğü gibi küçük duruyor.. Aşağı doğru genişletme hareketleri yapıyorum fakat 3 noktasında görüldüğü gibi göğsüm kenara doğru açılmıyor..
Resim

Jay cutlerin resmini koyuyorum ama şimdi çıkıp o jay cutler falan filan gibi yorumlar atıcaksanız hiç atmayın ben sadece örnek olarak koyuyorum en çok onda belli olduğu için

Resim

Kırmızıyla çizdiğim yer gibi göğsümün o yöne doğru genişlemesini istiyorum hangi hareketleri yapmam gerekiyor arkadaşlar?

Ayrıca 1 numara göründüğü gibi göğüs çizgim de çok belli değil onu da belli etmek istiyorum onun için de egzersiz önerilerini bekliyorum..

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

Bir resmimi daha atıyım daha iyi anlaşılsın

Resim

Göğüsümü yaymadan daha fazla bench press ve pump yaparsam göğsüm iyice ileri çıkıcak ve daha kötü durucak diye pump yapmayı yavaşlattım sadece göğsümü yaymaya çalışıyorum..

İdolüm de bu

Resim

Sizlerin yardımlarınızdan sonra programımı tekrar şekillendiricem hangi egsersizlere ağırlık vermem gerekiyor yardımcı olursanız çok müteşekkir olucam

İyi forumlar

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Temmuz 21st 2014, 10:28

Yaptığın spor tabiki kendine has karışmak istemiyorum ancak , belli bir spor gecmişin olmadan bu tarz konulara girmek cok mantıklı gelmemekte bana , Yeterli kas kütlesi olduktan sonra ( uzun yıllar süren calısmalar sonucu ) bu tür detay konularına girilmesi mantıklı gibi.

Şuan amacın sadece nasıl genetik sınırlarımın doruğuna ulaşırım olmalı bir başkasının vücut tipine özenmekten cok sen vücut yapıp insanlar sana özensin !!!

Sevgiler Serkan

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir