Devam ettiginiz spor salonu ( GYM )

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
serkoza
Üye
Üye

Mesajgönderen serkoza » Şubat 19th 2013, 16:35

mj23 yazdı:
ksiren yazdı:Sports International'in istanbuldaki şubesine gittim ve nefret ettim. Evet çok büyük, temiz ve şık. Her taraf alet dolu. Yüzme havuzu, koşu pisti vs her şey var.

Amaa 1 tane squat yapılacak yer yok. Göstermelik olsun diye bir smith makinesi koymuşlar, 1 de leg press var o kadar. Gerçek vucutçu salonu değil.

Bir de satış elemenları var ki rezalet.. Kızın biri aldı beni dolaştırdı, sonra da özgeçmiş bilgileri falan istedi; sanki işe başvuruyorum. Fiyat istiyorum, "birazdan söyleyeceğim" falan.. Tipik bir kazıklama tuzağı. Bakacak "bu herif ne kadar ödeyebilir" diye, sonra fiyatı çakacaklar..

Fiyat listesi yok. Herkese verilen fiyat farklı gibi. Görüntü öyle en azından.

Gelenler de gustavol'un dediği gibi kassız ama kasıntı tipler..

İnternational hakkında yazdıklarınız doğru. sabit fiyat politikası yok. resmen adamına göre fiyat biçiyorlar. ben fiyat sormaya gitmiştim tüm tesisi gezdiriyor fiyat konusunda gık çıkmıyor sizi etkilemeye çalışıyorlar. 3000 tl demişlerdi kabul etmedim 6 ay sonra aradılar size özel 2200 tl diyolardı :) komik

Gezdirip gezdirip abuk subuk bir rakam istediler benden yazılanlara aynen katılıyorum.

cevdet_baskan
Üye
Üye

Mesajgönderen cevdet_baskan » Şubat 19th 2013, 17:05

Andora Sağlıklı Yaşam Merkezi Batıkent ferah geniş mekan havuz sauna türk hamamı mevcut. En sevdiğim tarafı restoranında yemek yerken arabanızıda oto yıkamasında yıkatabilirsiniz ? yanlış duymadınız oto yıkamasıda mevcut.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 1st 2013, 14:34

350-400 metre karelik salonlari seviyorum ben .parlak parlak dumbelleri olmayan plastik kaplama yerine komple dokum agirliklari olan.

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mart 1st 2013, 23:03

Gebze Active Spor, Gebze Arena Spor

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 2nd 2013, 00:39

birader bende oralarda idman yapıyorum neden hiç karsılaşmadıkk

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mart 2nd 2013, 16:24

:) ben de seni hiç göremedim abi

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Mart 2nd 2013, 18:44

Başka birisi olsa neysede Kumsuz'u görmemek mümkün mü? :-x

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Mart 2nd 2013, 21:12

Benim stüdyonun ismi Venice Beach :) gelenler de Amerika daki Venice Beachdekileri aratmiyor. Ben hafta icinde Mannheim da, haftasonunda Frankenthal da calisiyorum.

Hotpower
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Hotpower » Mart 5th 2013, 00:07

Jatomi - Trump Towers

İlk açıldığı 6ay çok güzeldi rahatca antreman çıkarıyordunuz, şimdi 18:00'dan sonraya kaldıysanız bir makine başında 3-4 kişi rahat oluyor, dumbell'larda ağırlık bulamıyorsunuz vs. Ayrıca fiyat politikasıda tutturabildiğine. Önünden geçerken bakarsanız zaten bütün Mecidiyeköyü içeri doldurmuşlar gibi :). İçerisi temiz koku vs yok aletler yeni ama dolu....

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir