Ata sporu, bilek guresi

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

Gucsporcusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Ata sporu, bilek guresi

Mesajgönderen Gucsporcusu » Nisan 11th 2014, 00:04

Merhaba arkadaslar bir kac gundur bilekguresigle ograsiyorum, bayadir istegim vardi bir fedarasyona baslamaya. 2-2,5 yildir vucut gelistirmeyle ograsiyorum, sevdigim bir spor simdi haftada 1 gun bilek guresi yapacagim onun icin antremanimi bilekguresine yatkin yapmam lazim. Eger bilgili arkadaslar varsa bana yardimci olurlarsa sevinirim.

Cevabini aradigim bir kac soru:
Vucut gelistirme yapdigim icin haftada 1 kere normal guc calismasi olacak biceps ve fourarm calismasi, bilek guresinde asayukari 1 saat calisiyoruz, sizce kac gun dinlenme yeter olur?

Amac biceps ve önkolu guclendirmekse sizce antreman yaparken set arasinda kac daka dinlenmem lazim?

Önce önkol bu biceps mi calismalimiyim? Eger biceps calisirsam önkol yorulur ve orda guc artisi az olur veya tam tersi

Ingilizcem iyi olmadigi icin ingilizce yazilan sayfalardan faydalanamiyorum, bilek guresine yatkin bir atreman program bilen varsa lutfen yazinsin.

Gucsporcusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Ata sporu, bilek guresi

Mesajgönderen Gucsporcusu » Nisan 11th 2014, 00:05

Gucsporcusu yazdı:Merhaba arkadaslar bir kac gundur bilekguresigle ograsiyorum, bayadir istegim vardi bir fedarasyona baslamaya. 2-2,5 yildir vucut gelistirmeyle ograsiyorum, sevdigim bir spor simdi haftada 1 gun bilek guresi yapacagim onun icin antremanimi bilekguresine yatkin yapmam lazim. Eger bilgili arkadaslar varsa bana yardimci olurlarsa sevinirim.

Cevabini aradigim bir kac soru:
Vucut gelistirme yapdigim icin haftada 1 kere normal guc calismasi olacak biceps ve fourarm calismasi, bilek guresinde asayukari 1 saat calisiyoruz, sizce kac gun dinlenme yeter olur?

Amac biceps ve önkolu guclendirmekse sizce antreman yaparken set arasinda kac daka dinlenmem lazim?

Önce önkol bu biceps mi calismalimiyim? Eger biceps calisirsam önkol yorulur ve orda guc artisi az olur veya tam tersi

Ingilizcem iyi olmadigi icin ingilizce yazilan sayfalardan faydalanamiyorum, bilek guresine yatkin bir atreman program bilen varsa lutfen yazinsin.

paul walker
Üye
Üye

Mesajgönderen paul walker » Nisan 11th 2014, 07:26

body building antremanları estetik amaçlıdır güç amaçlı değil

sen güç kazanmak istiyorsan powerlifting sporcularının antreman tarzını uygulamalısın

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Nisan 13th 2014, 11:59

Her sporda ağırlık çalışılır bir miktar ama hepsinin çalışılan rutinleri farklıdır bunun bilinmesi gerekli < !

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir