Kai 'nin Mr.Olympia olamama nedeni ...

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

bigboi4099
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bigboi4099 » Nisan 4th 2013, 16:15

şu an işyerinde olduğum için videoyu izlemeden yorum yapmıştım. az önce o kadar merak ettim ki cep telefonundan girip izledim.

öncelikle bu çok bilinmedik birşey değil, johnnie jackson'ın da gay dergilerine verdiği tuhaf pozları olmuştu. ama bu gerçekten tiksinçti, keşke hiç internete düşmeseydi. çünkü kai greene bence gerçekten iyi bir vücutçu. mike pulcinella'nın çektiği videolar da bunu doğrular nitelikte. umarım bir vücutçu olarak başarısına gölge düşürmez ve yine umarım yarışmalardaki sıralamasını etkilemez.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 4th 2013, 16:35

bigboi4099 yazdı:şu an işyerinde olduğum için videoyu izlemeden yorum yapmıştım. az önce o kadar merak ettim ki cep telefonundan girip izledim.

öncelikle bu çok bilinmedik birşey değil, johnnie jackson'ın da gay dergilerine verdiği tuhaf pozları olmuştu. ama bu gerçekten tiksinçti, keşke hiç internete düşmeseydi. çünkü kai greene bence gerçekten iyi bir vücutçu. mike pulcinella'nın çektiği videolar da bunu doğrular nitelikte. umarım bir vücutçu olarak başarısına gölge düşürmez ve yine umarım yarışmalardaki sıralamasını etkilemez.

tespitlerin yorumlarin cok yerinde bu arada aramiza hosgeldin.

hemen duzeltiyim yukardaki yorumumda 2012 mr olympiadaki sirti demistim yanlis 2011 Mr olympiadaki hacmi ve sirti inanilmazdi kai green in ama sulu ve flat cikti o yil defnisyonu iyi olsaydi podyumda onun hacmine herkes sapka cikarirdi sonucta ne olurdu soru isareti.

Ben bu konuda cok muhafazakarim bu videodan sonra o unvani tasimasini istemem ama diger tarafdan hakkiysa ogun podyumdaki en iyi fizik ondaysa tabiki almali.

bigboi4099
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bigboi4099 » Nisan 4th 2013, 23:16

teşekkürler edip bey, hoşbulduk. ben bu siteyi geç keşfettim açıkçası, uluslararası profesyonel bodybuilding hakkında bilgi sahibi insanları bulabileceğim türkçe bir forum olduğundan habersizdim.

siz anladığım kadarıyla bu sektörün içindesiniz, çoğu pro ile de arkadaşsınız.
hepimiz cutler'ın coleman'ın videolarını ağzımız açık izledik. yaşadıkları evlere, çalıştıkları salonlara, kullandıkları arabalara özendik.

bu insanların hayatları gerçekten bu kadar özenilecek hayatlar mı? kai greene'in düştüğü durum beni şüpheye düşürdü.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Nisan 5th 2013, 05:48

video şok etti beni son sahne iğrenç

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Nisan 5th 2013, 06:19

Vakti zamanında gay show'larda yer almış. Kime ne? MR. Olympia'daki hakem puanlamasını etkileyecek bir konuysa eğer bu, MR. Olympia'da yarışmasına hak verilmemesi daha doğru bir karar. Ancak MR. Olympia hakemlerinin işi sahnede sergileneni puanlamak. İnsanların özel hayatlarını puanlamak değil.

Örneğin;
Bir firmanın sponsor atlet olarak kabul ederken böyle bir geçmişi ele almasını anlarım, sonuçta rol model belliyorsunuz. Ama, bu yarışma sadece o gün sergienen şovdan ibaret bir yarışma.

Öte yandan video'dan bende keyif almadım tabi.

bigboi4099
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bigboi4099 » Nisan 5th 2013, 10:48

serhat küçük ile yüzde yüz aynı fikirdeyim, katılmadığım bir kelimesi dahi yok.

enggg
Üye
Üye

Mesajgönderen enggg » Nisan 5th 2013, 12:46

Edip Toçsoy yazdı:
cuneytust yazdı:bu tip gösterileri bir çok prof sporcu yapmaktadır olimpayat şampiyonları bile erkek kadın dergiler,ine çıplak poz vermektedir striptiz yapanları hiç saymıyorum bile...kai da böyle düşünüyordur kesin ve anıl neden şaşırtıki seni kai ne alaka...

Cuneyt :) sen sanirim videoyu sonuna kadar seyretmedin videoyu ac sonuna kadar seyret.

Anil harika bir paylasim yapmissin bu tabiki mr Olympia olamamasini sagliycak kadar onemli bir etken ama su ana kadar zaten o unvani alicak sekilde podyum yapmadi ancak ??

Arnold classic unvanini iki kere aldigini dusunursek mr olympiada olursa sasirmamak lazim sonuc olarak orda fizigine puanlama yapiyorlar gay olduguna bakmazlar ama genede bazi hakemler eminimki boyle bir gecmisten etkilenecektir amerika sanilanin aksine cok muhafazakardir kai green in mr Olympia unvanini alabilmesi icin podyuma ciktiginda bariz sekilde herkesden ustun olmasi lazim yoksa o unvani ona vermezler.

Ben bu videoyu ilk defa gordum kai nin yumusak oldugunu biliyordum ama bu kadarida fazla ben kendi adima boyle birinin mr Olympia olmasini istemem ...

Edip Bey kusura bakmayın ama Amerika'nın muhafazakar bir ülke olduğuna katılmak mümkün değil. Her şeyi geçtim tek bir örnek vereceğim. Amerika'da eşcinseller orduda görev yapabilirler. Amerika'da eşcinselliğin birkaç istisna hariç hiçbir şeye engel olduğu yok.(Başkan falan olamazlar en fazla)

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 5th 2013, 13:05

Kai'nin insan olamama nedeni...

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Nisan 5th 2013, 18:29

Edip Toçsoy, Amerika ile ilgili birşey dememiş, kendi şahsi fikrinin yapısının muhafazakar olduğunu belirtmiş.

Eşcinsellik Türkiye'dede çok yaygın ve evlilik hakkı dışında hiçbirşeye engel olmuyor. Askerde dünya kadar eşcinsel olduğunuda askere giden eşcinsellerden defalarca kez dinledim.

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Nisan 5th 2013, 18:35

Ne yaparsa yapsın özel hayatında onun sorunu artı bunu çok daha önceleri yapmış.Benim ilgilengiğim herzaman vücutçu kai olacak .

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir