MUTANT TEAM

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 10th 2014, 19:36

ne yazikki iceriginde yapilan her iki testtede GDO cikti ve butun getirilen urunler gumrukten girmeden geri yollandi. Bizim haricimiz baska bir firma yasal olmayan yollarla mass urununu getirdi ve piyasaya soktu ve ne yazikki bir cok insan bunu kullandi bu firmanin suanda basi ciddi belada yaptigi bu yolsuzluk yuzunden.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 10th 2014, 20:25

Edip Toçsoy yazdı:ne yazikki iceriginde yapilan her iki testtede GDO cikti ve butun getirilen urunler gumrukten girmeden geri yollandi. Bizim haricimiz baska bir firma yasal olmayan yollarla mass urununu getirdi ve piyasaya soktu ve ne yazikki bir cok insan bunu kullandi bu firmanin suanda basi ciddi belada yaptigi bu yolsuzluk yuzunden.

Sözkonusu firma ile yaptığım konuşmada hiçbir kaydadeğer cevap alamamıştım :) bildiğim kadarıyla bu firma ürünleri getirip, satıp, stokları tüketmesinin üstünden bayağı zaman geçti ve kamu davası açılmışsa bile henüz sonuçlanmadı sanırım... Ülkemizde bu işler maalesef biraz yavaş yürüyor Edip abi...

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 10th 2014, 21:26

Ülkemizde bu suplement ve tedariki konusunda ciddi sıkıntılar var kimseye guvenilmiyor su an icin bayvitamin yani site sponsoru disinda alisveris yapamıyorum . Geçen gün bir firmayi öven bir yorum gördüm facebookta hemen firmanın facebook sayfasina girdim ve sunu gördüm her gün belli ürünlerde 30-40 tllik firsatlar sağlıyorlar hatta bir üründe 60 tllik indirim gördüm her neyse tıkladım bir fotoğrafa altinda yazarları görünce bu indirimlerin sebebini anlamis oldum bir cok kisi gelen ürünlerde koruyucu bandın olmadigini söylüyordu hatta iki kişi "hydro builder" ürününün adının "bulder" diye sorduğumda yazdigini söylüyordu. Ben de büyük bir suplement markasının ana bayii olduğunu belirten bu sayfaya bir yorum yaptım gerek koruyucu band gerekse "bulder" olayi için şikayetcilerin yasal yollara başvurması konusunda hemen yorumum silindi. :) sonrasinda adminin yaptigi açıklama şuydu "devlet tarafindan haksiz rekabet olmamasi icin ürünlere kendileri etiketleme yapıyorlarmis" benim bildiğim sadece % 100 ibarelerinin üstü siyah bandla kapatılıyor veya benzer reklamlar ama ürünün orijinal etiketi yerine kendi ürettiğin etiketi yapistirman ne demek bulder nedir? İşte ulkemizdeki suplement piyasasınin içler acısı hali.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 11th 2014, 08:08

I Will Be Back yazdı:Ülkemizde bu suplement ve tedariki konusunda ciddi sıkıntılar var kimseye guvenilmiyor su an icin bayvitamin yani site sponsoru disinda alisveris yapamıyorum . Geçen gün bir firmayi öven bir yorum gördüm facebookta hemen firmanın facebook sayfasina girdim ve sunu gördüm her gün belli ürünlerde 30-40 tllik firsatlar sağlıyorlar hatta bir üründe 60 tllik indirim gördüm her neyse tıkladım bir fotoğrafa altinda yazarları görünce bu indirimlerin sebebini anlamis oldum bir cok kisi gelen ürünlerde koruyucu bandın olmadigini söylüyordu hatta iki kişi "hydro builder" ürününün adının "bulder" diye sorduğumda yazdigini söylüyordu. Ben de büyük bir suplement markasının ana bayii olduğunu belirten bu sayfaya bir yorum yaptım gerek koruyucu band gerekse "bulder" olayi için şikayetcilerin yasal yollara başvurması konusunda hemen yorumum silindi. :) sonrasinda adminin yaptigi açıklama şuydu "devlet tarafindan haksiz rekabet olmamasi icin ürünlere kendileri etiketleme yapıyorlarmis" benim bildiğim sadece % 100 ibarelerinin üstü siyah bandla kapatılıyor veya benzer reklamlar ama ürünün orijinal etiketi yerine kendi ürettiğin etiketi yapistirman ne demek bulder nedir? İşte ulkemizdeki suplement piyasasınin içler acısı hali.

Bazı ürünlere firmanın kendisi etiket bastırabiliyor ama koruyucu bant olmaması ilginç.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Eylül 11th 2014, 17:30

Neler dönüyor neler :)

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir