slm

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

lazvegas
Üye
Üye

Mesajgönderen lazvegas » Mart 1st 2008, 03:22

boksor55 yazdı:haftada 2 gün boks antremaný yetýyor mu ??

ben ringe cikmak icin degil hobbi olarak yapiyorum simdilik..
simdilik ringi biraktim
ama dönüsüm felaket olacak...

lazvegas
Üye
Üye

Mesajgönderen lazvegas » Mart 1st 2008, 03:29

MoonStar yazdı:boksu býraktýðýný söylememiþmiydin? Amacýn ringe çýkmak yada vücut müsabakalara çýkmak deðilse o zaman yanlýþ yoldasýn ki bu cümleyi yazmana gerek yok diyeceksin biliyorum. 17 yaþýndasýn ve çok þey biliyorsun aman hoca boþver sen onu o kadar ilaç aldým hiç bir þeyim yok diyeceksin.
Kýsa dönem avutmak için ise ilacý kullanýp istediðim vücuda gelip sonra býrakacaðým diyorsun. Bu maaleshef %99 ihtimal bir þeydir. Ýlaçlarý býraktýðýn anda vücudun dengesi bozulacaktýr ve kas kaybý yaþayýp yaðlanacaksýndýr. 120kg hacimden 110 yada 105kg a ineceksindir. Yinede güzel görünebilirsin ama sen kendin öyle görmeyeceksin. Çok zayýfladým kuvvetim gitti diye düþüneceksin psikolojik aðýr bir baský altýna gireceksin. Bu devreden sonra ilaca ister istemez devam edeceksin. hadi evlensen farklý ortama karýþsan ve hayatýn sakinleþmiþ olsa o zaman ihtimal %40 olurdu. Yaþýn 17. Yaþýn 20 olduðunda formunda olacaksýn herkes (erkekler) woouw super geill diye destekleyecektir. O devrede ilacý býrakmak için inanýlmaz potansiyelde iradeye sahip olmak gerekir ki böyle iradesi olan zaten þu an ilaç kullanmaz. beni aslýnda anlýyorsun ama aman boþver diyorsun. Vücudunda gezen kanýn ne kadar hýzlý ve delice olduðunu tahmin etmek zor deðil. Kürü bitirdikten sonra 2 ay mola verdiðinde kendini nasýl hissediyorsan ayný þekilde kendini doðal ortama býraktýðýnda öyle hissedeceksin. Ayný zaman daha fazla hacim için her zaman dozlarý artýrmak zorunda kalacaksýn. 1 ay mola veriyorsun bu hiç yeterli deðildir. Dozu artýrsanda yeterli gelmez. Bir dönem artýk 10kg alamayýnca kafayý bozup ilaçlarý 3 katýna alýrsanda hiç þaþýrmam. Sonuç: kazandýn mý kayýp ettin mi? Cevap: kazandýn gibi göründü ama aslýnda çok þey kayýp ettin.

Bu arad doping konusu sitede yasaktýr ve lütfen fazla derinede girmeyelim. Þu an doðal anlamda adým atýpda güzel fikirlerle yola çýkanlar var onlarada kötü örnek olmayalým. Bu diðer arkadaþlarýmýz içinde geçerlidir.

abicim haklisin..bende öyle düsünüyorum..
ama gidiyorum fitness e bakiyom adamlarin süper vücudu var
wow suna bak felan gaza geliyom hemen aliyom..
ama pismanim...keske vurmasaydim diyorum..ama yapicak bisey yok

boksor55
VIP
VIP

Mesajgönderen boksor55 » Mart 1st 2008, 11:46

ben ringe cikmak icin degil hobbi olarak yapiyorum simdilik..
simdilik ringi biraktim
ama dönüsüm felaket olacak...

o zaman bir an once dön bence cünkü boks ıcın yasın gecıyor

MeTe01
Üye
Üye

Mesajgönderen MeTe01 » Mart 1st 2008, 13:53

En iyisi sabırlı olmak,kaş yapim derken göz çıkartmamak için.Yavaş yavaş olsun doğal olsun.

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir