phil heath istanbul da , Phil Heath Istanbul Show

Profesyonel bodybuilder ların , yarışma ve antremanlarından çesitli videolar,Belgesel videolar vb .İndirmeden seyredebileceniz bir cok video...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

phil heath istanbul da , Phil Heath Istanbul Show

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Ekim 17th 2012, 21:00

Resim

Phil heath istanbul show u kendi cekimim

[flash width=420 height=315]http://www.youtube.com/v/9pO8pchsGrg?[/flash]

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 17th 2012, 21:29

Farmatek e bravo hali hazirda bir mr. olympia Phil Heath ve onu Turkiye ye getirmek yurek ister ben bunu Istanbul Jay Cutler show ile yapmistim zorluklarini iyi bilirim FARMATEK i kutluyorum videodanda belli organizasyon guzel olmus..

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Ekim 17th 2012, 21:47

resim çektirmenin yasak oldugu bir organizasyon bence rezalet bir organizasyondur,imza bile dağıtmamış adam,çağdışı işlere imza atıyorlar valla

önümüzdeki ay da kai geliyormuş

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 17th 2012, 21:52

Ben jay cutler i getirdigimde show bitimi herkese bedava Amerikadan getirttigim orjinal jay cutler posterleri dagitmistim istisnasiz herkese, ve jay cutler son seyirciye kadar bu posterleri imzaladi ve son seyirciyle resim cektirene kadar salondan ayrilmadi bu saglanmamissa buyuk eksiklik.Saat 7 de baslayan showumu 12 de bitirmistim ancak herkes evine mutlu gitmisti.

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Ekim 17th 2012, 21:58

doğru olan sizin yaptıgınız zaten hocam
farmatek firması mail ile önceden tembihlemiş okudugum kadarıyla
imza ve foto çekimi olmayacaktır diye,çağdışı bir uygulama dediğim gibi,bu spora gönül verenler bir daha nerde yakalayabilir ki Phil ile foto çektirme şansını,yazık valla

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Ekim 17th 2012, 21:58

Resim cektirmek yasak degildi bende cektirdim .

Edip abi haklisin cok guzel bir organizasyondu phil heath ile bir soylesi tadinda soru cevapla basladi , phil sorularimizi yanitladi ve tecrubelerini paylasti ve ardindanda guzel bir show ile sona erdi .

Ayrica bir aniyi sizinle paylasmak istiyorum o devasa kutlenin altinda adete altin gibi bir kalbi var phil in koluna dovmesini yaptiran bir hayrani ile resim cektirirken gozleri doldu ve dediki sizin icin antremanlarima daha siki calisicam ve bir dahaki sene yeniden birinciligi gogusluyecegim ...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 17th 2012, 22:03

1996oktay1907 yazdı:Resim cektirmek yasak degildi bende cektirdim .

Edip abi haklisin cok guzel bir organizasyondu phil heath ile bir soylesi tadinda soru cevapla basladi , phil sorularimizi yanitladi ve tecrubelerini paylasti ve ardindanda guzel bir show ile sona erdi .

Ayrica bir aniyi sizinle paylasmak istiyorum o devasa kutlenin altinda adete altin gibi bir kalbi var phil in koluna dovmesini yaptiran bir hayrani ile resim cektirirken gozleri doldu ve dediki sizin icin antremanlarima daha siki calisicam ve bir dahaki sene yeniden birinciligi gogusluyecegim ...

Evet oktay kendisini iyi tanirim kocaman bir kalbi vardir farmatek buyuk bir is yapmistir dedigim gibi bu tarz vucutculari getirmeyi kenara birakin agirlamak basli basina problemdir iyi bilirim :) her organizasyondada ufak tefek eksiklikler olur ancak resim cektirmek icin bir yer tespit edilip imkan varsa oraya gelenler icin birer poster verilip imza ve fotograf almalarini saglamak sarttir bu bu isin en onemli kismidir bir sonraki organizasyonlarinda eminimki bunu saglarlar.Boylelikle oraya gelen seyirci ordan bir hatirayla ayrilir.

BilgisizBilge
Üye
Üye

Mesajgönderen BilgisizBilge » Ekim 17th 2012, 22:21

kai green'de gelecek demişsiniz nereden takip edebiliriz bunları

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Ekim 17th 2012, 22:21

oktay çektirdiğin resmi koyarsan sevinirim,sahneye atlayan zorla resim çekilen gözlüklü arkadaş sendin belkide

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Ekim 17th 2012, 22:22

BilgisizBilge yazdı:kai green'de gelecek demişsiniz nereden takip edebiliriz bunları

bende başkasından duydum :)

“Vücut Geliştirme Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir