VÜCUT GELİŞTİRME ve MOTİVASYON

Profesyonel bodybuilder ların , yarışma ve antremanlarından çesitli videolar,Belgesel videolar vb .İndirmeden seyredebileceniz bir cok video...

Moderatör: murat tahan

hypnoz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen hypnoz » Ekim 20th 2013, 01:12

herkese selam...yaklaşık 5 aydır vucut çalışıyorum..vucudum güzel toparlandı..göbek gitti :)
omuz ve göğüs kaslarım belirginleşmeye başladı..
canımı sıkan ve motivasyonumu bozan şey ise ölçülerimde çok fazla bir değişiklik olmadı...bu süreç normal mi..çalışma şeklim mi hatalı ...
haftada 3 yada 4 gün çalışıyorum.antremanda sadece omuz yada göğüs çalışıyorum. 45 dk yada bir saat sıkı çalışıyorum...güzel besleniyorum..protein tozu kullanıyorum.
pazu sadece 2 cm fark
göğüs 4 cm

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 20th 2013, 07:32

hypnoz yazdı:herkese selam...yaklaşık 5 aydır vucut çalışıyorum..vucudum güzel toparlandı..göbek gitti :)
omuz ve göğüs kaslarım belirginleşmeye başladı..
canımı sıkan ve motivasyonumu bozan şey ise ölçülerimde çok fazla bir değişiklik olmadı...bu süreç normal mi..çalışma şeklim mi hatalı ...
haftada 3 yada 4 gün çalışıyorum.antremanda sadece omuz yada göğüs çalışıyorum. 45 dk yada bir saat sıkı çalışıyorum...güzel besleniyorum..protein tozu kullanıyorum.
pazu sadece 2 cm fark
göğüs 4 cm

Merhaba ,

Ölçü almak biz müsabik olmayan sporculara göre değil , ölçü almamak gelişmiyorum manasına gelmez.

Her ay ölçü alsak 5 yılda arnold olurduk diğmi :)=

KAANILGAZ
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen KAANILGAZ » Aralık 16th 2014, 10:45

https://www.youtube.com/watch?v=SgvCMxYPOFs motivasyonun dibidir bu vidio :-D

“Vücut Geliştirme Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir