steroidler ne kadar zararlı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Eylül 12th 2006, 18:53

benim ne kullanıp kullanmadıgım önemli degil sadece ben senin verdigin göbek örnegine bir acıklama getirdim artı bana karşı bu kadar sert cıkabilmen icin kesin konuşabilmen icin bu işde birşeyler başarmış olman gerekir bu işi 12 yıldır yapıyorum yaklaşık 5 yıldırda profesyonel yapıyorum 27 yaşındayım spor salonu sahibiyim bugune dek yaklaşık 10 bin kişiye bu işin dersini verdim halada bu spor icin birşeyler yapmaya calışıyorum ukalalık yapmanın bir manası yok kesinlikle yanlış anlama senle tartışmayı devam ettirmek icin bu cevabı yazmıyorum bu siteyi bu işi bilenden cok bilmeyen ziyaret ediyor kimsenin yanlış yönlendirilmesini istemedigim icin bu cevabı yazıyorum.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Eylül 12th 2006, 21:01

Arkadaşlar abilerim hocalarım burada bırbırımıze kırmanın bır geregı yoq herkes goruslerını dıle getırıor..Yoksa kım sunu kullanmıs kım bunu kullanmıs bunu tartısmayalım soncta herkes kendısı yapıosa ısteyerek yapıor ve bu onun kararı...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 13th 2006, 12:47

hocalar da birbirine girmesin artık
ya bu sporun havasındanmı nedir hep birbirimiz arasında hiç yoktan tartışma çıkıyor herkes karşısındakini yenmek istiyor valla 20 bin e aşkın üyem oldu ama spor camiasındaki üç beş kişi kadar yormadı beni bu yüzden uzaklaşmaya karar verdimya herkes birbirini tanısada tanımasada alt etmek istiyor
yarışmada bile öyle bir bakılıyorki sanki ulan bir ters hareketini görsemde yapıştırsam cinsinden herkes kendi işine baksa ve o işi iyi yapmaya çalışsa ve anlayışlı olsa bu spor daha çekilir hale gelir

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Eylül 13th 2006, 13:03

eeeeeee cüneyt hoca senin gibi üstatlar meydanı boş bırakıp gitmeye karar verirse olacagı buydu ortalıkta üstat olmayınca bizlerde meyadanı boş bulup saldırıyoruz saga sola:)seni tanımıyorum ama bu siteden takip ettigim kadarıyla bayaga meşursun sevenlerinde var belliki bu sporda bizlere öretecegin bircok şey var:)sikletini bilmiyorum ama bende haddim olmadan kumsuz gibi sana meydan okuyorum seni podyumlarda görelim cüneyt hocam,,,,,,,,

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 13th 2006, 13:13

eyvallah hadime değil öğretmek yardımcı olmak amaç yarışma içinse değerlendiririm teklifini sikletim 80 kg amaç eğlenmek podyumda arkadaşlarımla hep kapışmak istemişimdir bir kere yaklaşdık ama ergin in sorunu çıktı katılamadı
podyumda ben kendi işime bakarım gözüm kimseyi görmez ama her seferinde madalya almak güzel tabi:)))))))

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Eylül 13th 2006, 13:23

hocam benimde siklet 80 idi ama bundan yaklaşık 5 ay önce kumsuz diye bir yaratıkla tanıştım bütün hayata bakış acım degişti şimdi sadece amaç kumsuzu tahttan indirmek :)bende senin yanındayım adam iki şirinlik yapıyor diye suratı biraz cocuksu diye birazda masum görünüyor eeh birazda şirin diye herkes kumsuz diyor başka birşey demiyor cok şımatmışlar cok:)heheheh ama onu tahttan indireyim hocam hemen 80 sikletine geri dönücem:),,,,,,,

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 13th 2006, 13:31

ama yanlış zamanda bakış açını değiştirdin kumsuz beni tanıdıktan sonra onun da bakış açısı değişti ama bu onun söylediği tabi
kumsuz gün olucak benim sabrımı taşırcak +90 a çıkıcam o zaman yanıma yaklaşamıycakta öyle olusada hayata küser kendi canına kıyar diye korkuyorum

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 13th 2006, 13:32

TAMAM bundan sonra acımak yokk .bitiiniz sizz.diet miettt yapmıyorum 2 ay içinde 145 kg olacağımm..indirmek istediğiniz taht bile ağırlığıma dayanamayacak :sad: :sad: :sad:

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Eylül 13th 2006, 13:33

baba sen yanlış anladın biz vücut geliştirme podyumundan bahsettik sumo doğyosundan değil

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 13th 2006, 13:35

tanerr mangal filan olursa gözüme görünmeeee.ne zamandır orta sıklet bir vucutcuyu yememiştim..demek şirinhaa sana idman da takındığım yüzümü gösterme zamanı geldii.adama bak yaa cüneyt hocam şiirnlerde vardıya güçlü diye bi taneee.resmen ona benzetti beni. :sad:

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir