steroidler ne kadar zararlı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Big Ted
Üye
Üye

Mesajgönderen Big Ted » Şubat 25th 2006, 12:11

GODZÝLLA yazdı:evet kullanýlmamalý ama birgün hiç zararsýz steroid yapýlýrsa düþünürüz.

hic zararsiz steroid= hic yararsiz steroid

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Şubat 25th 2006, 12:56

arkadaslar burda su kullanlımalı weya bu kullanılmalı dıe STEROIDLER kımseye ozendırılmez arkadasımızın bırı kullanmıs zarar gormemıs ama aynı seyın baska bır ınsanda da aynı etkıyı gostermeyecek dııl..o yusden kımın ne kullandıgı ne ıcın kullandıgı kımseyı ılgılendırmez..

burdan bırkez daha tekrarlamak ıstıorum sıtemızde kur ornegı yazmak INSANLARI STEROIDE OZENDIRMEK YASAKTIR CEWAPLARINIZI BU KURALI GOZ ONUNE BULUNDURARAK yazarsanız sewınırım..

saygılar...

the_body
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen the_body » Mayıs 5th 2006, 22:08

beyler bu sıteye daha yenı uyu oldum herkeze merhaba yanlızca sunu soyleye bılırım kı steroıd tabıkı zararlı bısey ama suda warkı bellı bır zamandan sonra bu takvıyeler olmadan buyumek ve guclenmek cok zor

JKellyps
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen JKellyps » Mayıs 6th 2006, 10:42

Kimine çook, kimine az zararlı. Vücudu ortaya koyarak kumar oynamak gibi.

inte®netku®du
Üye
Üye

Mesajgönderen inte®netku®du » Mayıs 6th 2006, 14:49

en iyisi hiç kullanmamak.natural beslenme en iyisi

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Mayıs 6th 2006, 16:18

TAbii ki hiç kullanmamak. Hiç zararı olmasa bile sonuçta bir ilaçtır. Vücuda giren her kimyasal, canlıyı yavaş yavaş yok eder. Ki steroid kadar zararlı bir ilaç ne yapar düşünün.

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Eylül 12th 2006, 13:15

Haftasonu Gima'ya alış verişe gittim eski vücutçu arkadaşlardan tesadüfen ikisini de yakın zamanlarda gördüm. Bu arkadaşlar yaklaşık 10-15 yıl önce bu işi gayet ciddiye alıp steroidlerle ve bazı ilaçlarla yarışmalara katılmışlardı. Ama şu anda sproru bırakmış durumdalar ve yaşları 30 olmasına rağmen çökmüş durumdalar. Göbekleri kendilerinden önce gidiyor, kollar incecik ama çatı iri vaziyette fakat iğrençti. Bu sporu yapacak arkadaşlar kesinlikle doğal, ilaçsız ve sürekli yapmalı. Bu spor bırakılırsa da çok feci bir çöküş gerçekleşiyor. Benden arkadaşlarıma tavsiye...

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Eylül 12th 2006, 13:51

kerem arkadaşım senin arkadaşlarının göbeginin 1 metre önde olmasının sebebini bu spora veya kullandıgı ilaclara baglayamassın lütfen birazdaha mantıklı örnekler gösterin ben senin arkadaşına benzeyen yaklaşık 40 milyon insan görüyorum türkiyede hepside aynı görüntüde bunlarının hepsi sence body bulding mi yapmış tabik hayır bu insanların bu hallere gelmesindeki tek sebep düzensiz yaşam abuk subuk yemek alışkanlıkları vs şeyler ister spor yap ister yapma ister dogal birşeyler yap yada yapma ister tenisci ol ister yüzücü sen kendinden gectikten sonra hayate küsüp kendini abur cubur bilincsiz gıdalar tüketmeye vurduktan sonra aynı kader paylaşmak zorunda kalırsın örnekteki 40 milyon insanla(....................................)SUCU LİSAN ETTİYSEM AFFOLA SAYGILARRRRRRRRR.

YAZI EDİTLENMİŞTİR...

VUCUTCU.COM YÖNETİM

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Eylül 12th 2006, 16:58

Güzel kardeşim tamamen göbeği bu spora bağladığımı da nereden çıkardın ? Anlaşılan sende steroid kullanıcılarındansın. Sen steroid kullanmaya devam et 3-5 sene sonra görürüm ben seni. Senin gibi birisiyle de tartışmaya girmek istemiyorum.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 12th 2006, 17:11

Arkdaslar lutfen kisisel bakmayalim olaya burda herkes steroidlerin ne demek oldunu sonuclarini bu sporla ilgisini baglantisini biliyor bilmeyende okuma zahmetine girerse herseyi ogrenebilir.

taner de kerem hakli taraflardan olayi ele aliyorlar ancak kisisel olarak degilde bilimsel konusabilmeyi basarirsak asla kisisel kapismalara yol acmayiz ve ben inaniyorumki bu sitede bilimsel olarak isi ele alabilecek ve bu sporu seven insanlar kalici oluyor bunedenle sizlerin daha verimli konusma uslubunu basarabilecenize inaniyorum...

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir