EPHEDRINE YANI EFEDRIN

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

omer
Yeni Üye
Yeni Üye

EPHEDRINE YANI EFEDRIN

Mesajgönderen omer » Şubat 7th 2006, 20:31

YARISMACI ARKADASLARA CHRIS ACETO(JAY CUTLERIN DIET UZMANI)(EVERYTHING YOU NEED TO KNOW ABOUT FAT LOSS)KITABINDA SAYFA 147-148 EPHEDRINE YANI EFEDRIN KULLANIMI ANLATIYOR .SIZCE TUM YARISMACILAR EFEDRIN KULLANIYORMU VE KULLANIMI HAKKINDAKI TUM GORUSLERINIZI BEKLIYORUM...

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 7th 2006, 23:38

kullanmiyorum, gerekte duymuyorum.
dietini iyi yapamayan sporcularin efedrine ihtiyaci var diye düsünüyorum.yoksa saglam diet yapan, dietini hic bozmayan, idmandan sonra cardiosunu ( diette) yapan bir müsabik sporcunun hic böyle kimyasallara ihtiyaci yoktur!!!
ayrica efedrin DOPING ilaclari listesinin en önde gelen isimlerinden birisi!!!ama yine de cogu body ci kullaniyor cünkü kandan birkac gün icinde atiliyor, testte negatif cikiyorsunuz.
Ahmet Enünlü ye sormustum efedrini. onunda hic onaylamadigi bir ilac.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Şubat 8th 2006, 08:03

Bulabilen varmı efedrini..

X
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen X » Şubat 8th 2006, 12:32

valla bazı eczaneler para kazanmak için veriyo, hatta bizim burada bir eczane var efedrin diyorsun adam rafa atlıyo birden para kazanacağım diye, gerçi ucuz ama kalba zarar

badell
Üye
Üye

Mesajgönderen badell » Şubat 8th 2006, 12:43

efedrin var ben buluyorum,efedrinide vücutçular dietten ziyade,daha iyi antreaman yaptırsın diye kullanıyo tabir i caizse insanı biraz uçuruyo efedrin vücut otomatik makine gibi işlemeye başlıyo bir saat sonra ben böyle düşünüyorum...

Gökhan Can
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Gökhan Can » Şubat 8th 2006, 14:44

Dolaşım sistemi üzerine etkileri nedeniyle kan basıncında yükselmelere, kalp rahatsızlığı ile felce uzanan akut tablolara yol açabildiği gerekçesi ile;

Amerika’da gıda takviyesi olarak, ayrıca zayıflama ve sporcularda performans artırmak amacıyla kullanılan bitkisel kaynaklı EFEDRA içeren ürünlerin satılmasının, Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç İdaresi ( FDA) tarafından 30/12/2003 tarihinde yasaklandığı ve tüketicilere bu ürünleri satın almamaları ve kullanmamalarına ilişkin duyuru yapılmıştır.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 8th 2006, 15:00

efedrinide vücutçular dietten ziyade,daha iyi antreaman yaptýrsýn diye kullanýyo tabir i caizse insaný biraz uçuruyo efedrin vücut otomatik makine gibi iþlemeye baþlýyo bir saat sonra ben böyle düþünüyorum...

placcebo effekt !!!

bonibon icsen efedrin diye, yine ayni seyleri yasarsin.

eger idmanda gerekli enerjiyi bulamiyorsan idman icin ( tabiri caizze patlamak icin) demek oluyorki yanlis yemek yiyorsun, yanlis idman yapiyorsun ve de eksik bir dinlenme yapmissin demektir!!!

ayrica bu sitede ilk defa senin gibi "BEN DOPING KULLANIYORUM VE FAYDASINI GÖRÜYORUM" diyen birine ilk defa rastliyorum!!!

tayfun
Üye
Üye

Mesajgönderen tayfun » Şubat 8th 2006, 15:13

uzun süre kullandım forumda nasıl kulanılacağı var zaten ..1 bunu kulnananların birbirnden dilenmesinden nefret ediyorum. 2 çok keyifli antreman çıkarıyo.3 kalbe gerçekten bişiler yapıyo çalışmadığım günler kalbimde ağrı olmaya başlıyınca bıraktım....bence kulanılmasın

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Şubat 17th 2006, 22:28

efedrin yüzünden dünya capinda resmi aciklamalarla 20 den fazla insan( sorcu) ölmüstür ve resmi aciklanmaanlarin sayisi yaklasik olarak tahminen 200 den fazla oldugu söyleniyor.

efedrin cok gerekli olan bir madde degildir.

badell
Üye
Üye

Mesajgönderen badell » Şubat 18th 2006, 20:14

sümer bende ilk defa bu sporu yapıpta bonibon la efedrini yanyana tutan birini görüyorum.roninin yaa babyyyy yeaaaap diye bağırdığı videoyu izle bak bakalım bonibonmu kullanmış çam sakızımı....ben açık adamım ne yapıyosam söylerim başkalrı gibi doping testinde çıkıp men cezası almam..

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir