HBO Televızyonundan steroıd belgeselı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

HBO Televızyonundan steroıd belgeselı

Mesajgönderen Vucutor3 » Aralık 16th 2005, 07:33

Hbo televızyonunda yayınlanmıs steroıd kullanıcilariyla ilgili bir belgesel.Kullanicilardan bazilari 20 kusur yildir kullandiklarini ama bir saglik problmeleri olmadini anlatiyorlar izleyin enteresan.
Download linki

http://rapidshare.de/files/2572196/HBO_ ... s.wmv.html

Karasan
BANLANDI

Mesajgönderen Karasan » Ocak 16th 2006, 11:50

Ilgiyle izledim, yirmi seneyi birakin 30 seneden uzun sure kullanan 70 yasindaki adamin form durumu bence herseyi acikliyor.
Yalniz body building yayinlarini takip eden biri olarak, John Romano'nun steroid kullandigini itiraf etmesine hayret ettim zira bu adam zamanindan steroide karsi yazilar yazan, ilac kullanmadigini iddia eden bir vatandasti.
Cok guldum 20 seneyi askin suredir ilac kulladigini itiraf ettiginde.
Saglikli beslenme, duzenli spor ve bilincli steroid kullaniminin harikalar yaratabileceginin kaniti bu program.
Ancak streroid kullanip bulk olarak 120 kiloya cikarsaniz, doymus yaglarla dolu bir beslenme biciminiz varsa, uzun sure spora ara vererek duzensiz calisiyorsaniz, bu guclu hormonlarin kullanimi size kesinlikle zarar verecektir.
Buna suphe yok.
Bence steroidlerin yasaklanmasi dogal, zira cok az insan bu isi bilincli olarak yapabilir.
Bilincli kullanabilirim diyenler, bence bu programdan cesaret almalilar.
Ben kendi adima, bu kur olayina girecem,ama once kendimi iyice kure hazirlayacagim.
Bu spor hayat boyu yapilacak, ciddi bir spor cunku, hayat boyu yaparim diyen herkes bence kullanabilir bu ilaclari.
Bu tabii benim kendi kanaatim.
Izleyin karari kendiniz verin...

GODZİLLA
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen GODZİLLA » Şubat 4th 2006, 15:52

bu çelişkiyi kim çözecek.bir kısım insan çıkıp uzun yıllar steroid kullanıp zarar görmediğini söylüyor doktorlar vs.aman steroidlerin yanına yaklaşmayın diyor kim daha doğru söylüyor yada söylenmeyen gizlenen ne var bu konuda.bilinçli kullanım bu işin sırrı mı?

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir