Steroid

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Mayıs 29th 2006, 20:12

kimyasal olan şeyler sentetik olandır. sentetik amnolar da bazı firmalarca kullanılıyor. Örneğin gnc.. her firma sentetik madde kullanmaz..

metyuk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen metyuk » Mayıs 29th 2006, 22:13

yav kullanınca noluyo böbreğin göçüyo kel kalıyosun kendine zarar veren yapsın ama normal bu sporu yapan insanlarada dopingi alıp ben 100 kg kaldırıyorum diye dalgaya almaya kalkmasın onların müsabakaları ayrı olsun steroidliler gibi daha adil olur güzel bi konuydu steroid diyince çok sinirleniyorum

ii bi düşünce steroidi basıp 45 50 cm kol yapıp ortaya çıkıp salonda artis artis geziolar söyleyincede zorlarına gidio yok ben kullanmadım yemek yemeyle 50 cm kol kim yapabilir.

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Mayıs 30th 2006, 10:33

45-50cm kol senin sandığın gibi çok büyük bir ölçü değil...

insanların sana bakıp hava attıklarını düşünüyorsan sen de onlara onlardan daha iyi bir sporcu olduğunu çalıştığın hareketleri muntazam yaparak, çok kaliteli beslenerek, takır takır bir mideye sahip olarak gösterebilirsin..

sonuçta vücut geliştirme bir spor branşıdır. sağlık için bu spor var ve bütün sporların temelini oluşturur. kendi sağlığı ile oynayanlara yanlış yolda olduklarını söyleyebilirsin; devam ederlerse o onların sorunu..

sen spor salonuna spor yapmak için gidiyorsan bu tür insanlar seni etkileyememeli...

yazdığın dil ise, benim yukarda bahsettiklerimin farkında olmadığını gösteriyor. sen sporu kendin için yap, sağlıklı ol. Mutluluk böyle gelir.

bazı insanlar da iğnelerle kendilerini mutlu edebilirler.. bırak! o onların sorunu..

tepki vermek güzeldir ama senin verdiğin gibi değil..

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Mayıs 30th 2006, 10:37

ayrıca senin beğenip de resmini avatar olarak kullandığın adam ; 5 defa kalp amaliyatı oldu, kullandığı ilaçlardan çene yapısı değişti; sivrileşti tekrar ameliyat olarak yüzünü düzelttirdi.

kendisi HBO televizyonuna zamanında ilaç kullandığını itiraf etti!

ama o Arnold DEĞİL Mİ??

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Mayıs 30th 2006, 11:46

arkadaslar gergınlık yaratmayalım sonra konuyu kılıtlemek zorunda kalıcam

metyuk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen metyuk » Mayıs 31st 2006, 11:26

arkadaslar gergınlık yaratmayalım sonra konuyu kılıtlemek zorunda kalıcam

arkadaş doğru söylüyor.45 50 cm kol büyüktür veya deildir mesele o deil mesele nasıl o ölçüye ulaştıkları.ayrıca 50 cm ye küçük diosunuz ama türk vücütcular araında yumurtayla 50 cm yapan olduğunu hiç sanmıyorum

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Mayıs 31st 2006, 12:50

Her ay 5 değişik suplement bitirip, günde 1 tavuk yiyen yeterli proteinini alan kişi epey ileri gidebilir bu sporda. Bu sadece dışardan takviye almakla değil genetikle de alakalı. Eğer müsabık olunmak isteniyorsa kasların belli bir zaman doyumunun ardından ancak steroid gerekebilir. Ama tabii ki riskleri göze alarak. Kesinlikle kimse önermez bunu. İyice profesyonel yapacak kişiler kür yapsın derim. Yoksa yazık insan vücuduna. Bunun üzerine tartışmanın da anlamı yok bence.... Saygılar..

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mayıs 31st 2006, 13:47

bütün iş steroid de sanan lar bu işi hiç bilmeyen insanlardır.ne ilaç alırsan al.vucut yapın genetiğin uygun değilse yeterince gıda almıyorsan sağlam idman yapmıyorsan ne işe yara ki.steroidi basıp ta 45-50 kol lafına sadece gülerim.sabah kahvaltısını sigara ve simitle yapıp sonra da kaslarım gelişmiyor çün ki ilaç kullanmıyorum diye konusan öyle cok cahil insan varki.artık sadece gülüyorum onlara.

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

5 sene sabredin belki olur!!!

Mesajgönderen Ömer Döğer » Mayıs 31st 2006, 15:48

Eğer beslenmeniz mükemmel ise 50 cm kol hiç ilaç almadan normal bulk bir şekilde mümkün.

Ben 5 sene hiç ara vermeden çalışarak 50 cm lik kol ölçüsüne ulaştım.

Beslenin,çalışın,sabredin...

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Mayıs 31st 2006, 16:09

Iyi bir sekilde antreman ve beslenmeyi uzun sureli dvm ettirirseniz , istediginiz sonucu elde edersiniz . Dedikodulardan , onun bunun yaptigindan uzak durun , onlar insani gelistirmiyor

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir