İLK KÜRÜM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

yakup5834
Yeni Üye
Yeni Üye

İLK KÜRÜM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM

Mesajgönderen yakup5834 » Eylül 21st 2016, 11:42

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar benim bu ilk kürüm olucak ve kür hakkında bilgisi olan abilerim hocalarım bilgi verirse çok sevinirim iğneye karşı fobim olduğu için tablet tercih ediyorum kürdeki ürünler şöyle:
Kür Süresi; 6 hafta
DANABOL Çok hızlı ve etkili oral hacim steroidi'dir.Kullananlara çok yüksek kuvvet ve hacim kazandirma özelligine sahiptir.İlk hafta içinde 1-2 kilo almanız gayet normaldir.
STROMBAFORT(WİNSTROL) Strombafort , Kaliteli kas artışı, Güç Artışı, Hiç su tutmaz, Dayanıklık sağlar, Önemli yağ kaybı sağlar, Aynı anda kullanılan steroidlerin gücünü artırır.
PROVİRON Tek başına kullanımı birşey ifade etmez ancak danabol ve strombafort ile kullanıldığında doğal testosteronu yükseltir.
PAKET İÇERİĞİ;

2 KUTU BALKAN PHARMA DANABOL 10MG 60 TABLET
2 KUTU BALKAN PHARMA STROMBAFORT 10MG 60 TABLET
2 KUTU PROVİRON 25mg 20 TABLET

ben sadece senede 1 kür yapmak istiyorum vücut tipim ektomorf boy 180 kilo 60 benim aklıma takılanlar ise şunlar:
1:bu kür saç dökülmesi yaparmı
2:bu kür ile birlikte diğer supplementler kullansam sıkıntı olur mu gainer kreatin glutamin bcaa vs?
3:kür bittikten sonra başka birşey kullanmama gerek varmı pct diyorlar ama pek anlamıyorum
4:kürden sonraki alınan kilo ve kas kaybını nasıl minimuma indirebilirim

eğer cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Re: İLK KÜRÜM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM

Mesajgönderen Vucutor3 » Ocak 24th 2017, 20:40

Merhaba

Steroidler konusunda forumumuzda yardımcı olamıyoruz.

Teşekkürler.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir