steroid kullananlar ayrıca suplement kullanıyor mu ?

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Muhsin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Muhsin » Ağustos 17th 2006, 13:54

Herkes dusuncesini yazmis saygi duymak gerek bu birincisi... ikinci olan en onemli kisim kimse arkadan vucut yapin diye zorlamiyor.. Bu bir azim gonul isidir..Egerki gercekten yapmak istiyosan bunu basarirsin egerki icinde varsa ha eger yoksa benim bilecegim is degil benim de param yok ama hardil hardil ne yapip yapip bulup yemegimi yiyorum birde yurtdisinda yasiyorum hayat daha zor yencek yemek bulamuyosun... kumsuz hocamin dedigi gibi millet parayi sigaraya verir discoya gider para var ama sira yemege gelince yok para aglar aglar durur.. arkadaslar burasi turkiye america yada avrupa ulkesi degil...millet amerikada ne bulsa iciyo igne yapio ozenti olmayalim biz bu sporun hakkini vererek yapalim.. parasi olmayan aileler cocuklari okusun diye herturlu fedakarligi yapar eger sizde vucutcu olucam diyosaniz fedakarligin zamani gelmis demektir...Biz turk insanlari sinirli insanlariz...ama biz paylasa paylasa orenmesini bilen insanlariz o yuzden daha kibar ve arkadaslarimi kirmadan konuyu bitirelim burda tatli yiyip tatli konusalim:) hanimda sutlac yapti simdi ne yenir demi:) valla hanim cinli ama turk mutfagini orendi saka maka:))

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ağustos 17th 2006, 15:57

arkadaş sütlaç dedin benii kalbimden vurdun.her türlü sütlaç itina ile yenilir.

Cem Özmen
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Cem Özmen » Ağustos 17th 2006, 19:00

Kumsuz sen sürekli yiyosun ya..senle diet zamanı takılmamak lazım...mazallah o açlığa sen fena hırpalarsın milleti

: )

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ağustos 18th 2006, 07:02

diette yaklaşma bana ama bulk sezonda gel takıl benimle dünyada cenneti yasatayım sana:)

GODZİLLA
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen GODZİLLA » Eylül 6th 2006, 12:24

hani eskiden bir oyun oynardık.başlangıçta birimiz diğerinin kulağına bişey fısıldardı.oda diğerine derken en son kişinin söylediği en başta söylenenle uzaktan yakından alakası olmazdı.ama ben durumdan rahatsız değilim başlık farklıda olsa arkadaşlar burda içini dökmüş yaşadığı sıkıntıları anlatmış.bu tür paylaşımlar insanı biraz olsun rahatlatır.az veya çok hepimizin sonuçta kendine göre geçim derdi var.yapabileceğimiz fazla bişey yok.ya haftada bir sayısal loto oynayıp zengin olursam VG çalışırım istediğimide yerim diye hayal kuracağız yada mevcut olanla yetinip sporumuzu yapacağız.zaten bu spor azim,mücadele,hırs,sabır gibi öğeleri barındırmıyor mu ? herkese kolay gelsin...

knights
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen knights » Eylül 27th 2006, 18:52

streoid kuullanan ve bu sporu yapan hayatttan hiç bi beklentisi olmayan hayata küsmüş kişilerdendir bence..

pro vucutcu ların antreman larında bile bu ifadeyi görebilirsiniz murat abimini dedği gibi.

frankzane
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen frankzane » Eylül 27th 2006, 19:39

Amatör vücutçular,profesyonel vuçutcular vs steroid kullanıyor bu bir gercek.Ama bu kadar zararlı olan hormon vb turevlerini illa kullanacaksanız bilincli olarak kullanın derim.sonucta steroidler , anabolizan ilaclar protein sentezini tetiklerler.vucudun azot tutma potansiyelini arttırırlar,boylece fazla protein tutan kas duzgun antrenman ve beslenmeyle daha hızlı ve hacimsel olarak daha fazla gelisir.ama siz sadece steroid alıp beslenmeyi ihmal ederseniz antrenmanlar bosa gider.En basit ornek Vücudunuzu bir inşaat alanı olarak dusunun ve elinizde 5 tane işci var ve yeterince cimento harc vs var.simdi siz işci sayınızı 5den 15e cıkararak (yani steroid alarak) 1 yılda bitecek evinizi 4 ayda bitiriyorsunuz ama sizin 15 işciniz olsada eger elinizde yeterince çimento ve harc yoksa işçilere bosa para harcamıs olursunuz paranız cope gider(saglık sorunlarını sayamıyorum bile!!).tabikide evin iyi olması içinde cimentonunda kaliteli olması sart.Kısaca siz yeterince kaliteli et sut yumurta vs alcaksınız uzerine whey protein creatine glutamine vs alacaksınız gunde 8 saat uyuyacaksınız ve cok sıkı idaman yapcaksınız ki eger alacaksanı aldıgınız steroidler maximum işe yarasın birde bunların yan etkilerini azaltan baska ilac turevlerini alacaksınız vs...Bu işler hem uzun hem pahalı hemde karısık.bircogu amator sadece 1-2 ilacı kombine edip bunların koruma ilaclarını almayıp hatta gerekli B - C vitamin kurlerini bile ihmal edip yeterince korumaya gitmiyorlar boylece tehlike artıyor.tavsiyem steroid dısındakileri tam yapın yavas olsun ama saglıklı olsun.ozellikle musabık degilseniz uzak durun derim saygılar.....

BodyTURK
Üye
Üye

Mesajgönderen BodyTURK » Eylül 27th 2006, 19:51

Steroidle yapılan vucut balon lastik, doğal yoldan yapılan vucut ise dolgu lastik gibidir..

TANER ONUK
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen TANER ONUK » Eylül 27th 2006, 20:22

yavvvvvvvv arkadaşlar böle sacma tartışmalara nekadarda girmicemdesem dayanamıyorum 18 yaşında bir genc arkadaşımızın boyundan cok cok büyük ettgi lafa bakın olmaz bukadarda yeminle utanmasam hırsımdan aglayacagım 27 yaşındayım bu işe 10 yıl önce başladım ve 4 yıl önce boynu omur ilige baglayan bölgeden ölüm kalım ameliyatı gecirdim ve ameliyat sonrası dünyanın sayılı hekimlerinden oluşan heyet bu işi birdaha yapamayacagımı söledi ve ben oan doktorlarıma beni öldürmelerini söledim cünkü bu iş olmassa yaşayamayacagımı söledim ve bugunki formum doktorları bile şaşırtıyor cünkü seviyorum istiyorum kanseri yenen insanlar gibi bende bu işe olan sevgimden vucudumdaki rahatsızlıgı yendim ve 7 aylık nur gibi bir kızım hayatımı yoluna serdigim bir eşim ve bakmakla hükümlü oldugum yaşlı annem ve elime bakan 10 larca insan var artı ortalama 1 yılda salonumdan 3 bin kişi geciyor sölermisin(knihts)arkadaşım sence ben hayattan umudunu kesmiş bir halta yaramayan birimiyim ne olur yorumları bırak bilgisi olan yapsın tecrübesi olan yapsın sen 18 yaşında bukadar agır bir sözü binlerce abine nasıl sölersin,böle agır itamları yoldaki tinercilere bile söleyemiyolar hırsıza gaspcıya söleyemiyolar ta sen cıkıp amacları ugrunda ölümü göze alan abilerine sölüyorsun,bu işe uzaktan da olsa ilgi duyan abiler arkdaşlar herşeye susun kalında arkadaşlar bazende arkdaşlarınızı firenleyin yapmayın tekrar sölüyorum bu işler sizlerin bildigi kadar kolay degil ücbeş kişini agsından duyduklarınız veya ücbeş sitede okudugunuz şeylerle insanları bu derece aşagılama hakkı bulmayın kendinizde lütfen ama lütfen laf olsun diye mesaj sayınızı yükseltmek icin yazmayın bu konular cok ciddi konular lafın nereye gidecegini iyi düşünün bu işe gönül veren bütün arkadaşlarım adına derin bir aaaahhhhhhhhhhh cekiyorum onların yaptıgı fedakarlıkları ben cok iyi anlıyorum,,,her eleştiriye acıgım bende herkes gibi balon deyin şişme deyin igne sokunca patlar deyin bunların hepsi kof diyin ama lütfen özel hayata girmesin eleştirileriniz iş oraya kadar vardıgında ne tecrübe ne sabır nede başka birşey kalıyor insanda saygılarrrrrr,,,,,

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Eylül 28th 2006, 07:15

demek senin gözünde yapan hayatttan hiç bi beklentisi olmayan hayata küsmüş kişiyim.ne kadar üzücü bir cümle olduğunun farkındamıısn.söyleyecek laf bulamıyorum sana.bahsettiğin murat ben miyim ayrıca bensem ne demişim knight.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir