D-GYM - Maslak

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

D-GYM - Maslak

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 7th 2013, 09:45

Resim

Resim

Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu, Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam kompleksi D-Gym'i Ekim 2009'da hizmete açtı.

İstanbul Maslak'taki Doğuş Center Maslak'ın içinde 4500 metrekarelik alanda projelendirilen D-Gym, "Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim" mesajını kitlelere anlatmayı ve yaymayı hedefliyor. Genel müdürlüğünü Seçkin Aydın'ın üstlendiği, İstanbul Doğuş Power Center'da açılan D-Gym için üyelik kayıtları devam ediyor.

Merkezi konum

İstanbul'un önemli finans ve iş merkezlerinden biri haline gelen Maslak'ta yer alan D-Gym, 1450 metrekarelik bölümü sadece gym alanı olarak tasarlanmış, 4500 metrekarelik bir alan üzerine kuruldu. Hafta içi sabah 06.30 ile akşam 22.00, haftasonu sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında hizmet veren D-Gym, sağlıklı yaşamak ve hayat kalitesini yükseltmek isteyen kişilerin rahat edebileceği ve tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı bir merkez olarak düzenlendi.

Mekanın kurgusu ve çizimleri, D-Gym felsefesi doğrultusunda Mimar Hasan Mingü tarafından yapıldı.

21. yüzyıl teknolojisi kullanıldı

Hijyenin sağlıklı yaşam için ilk koşul olması ilkesinden hareketle D-Gym'deki tüm hizmetler ve kullanım alanlarında bu ilkenin gereği teknolojik yenilikler hizmete sokulmuş durumda. Hijyen, havalandırma ve ses yalıtımı konusunda Türkiye'de ilk defa uygulanan servisleri bünyesinde barındıran D-Gym'in Genel Müdürü Seçkin Aydın, "Biz insanların sadece fizyolojik ihtiyaçlarını değil, bir yaşam merkezinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları bir arada planladık.

Spor salonunun yanı sıra diyetisyen, vücut test/analiz merkezi, solaryum, sauna, masaj, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok hizmet alanını bünyesinde bulunduran D-Gym'de, üyelerimize ayrıca kıyafet yıkama ve ütülemeyi de kapsayan kişisel dolap hizmeti, paket yemek servisi gibi pek çok hizmeti de bir çatı altında sunuyoruz. Nihai amacımız ise 'Egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim' mesajını mümkün olduğunca geniş kitlelere ulaştırmak" açıklamasını yaptı. D-Gym ekibi, özellikle eğitmenlerinin kalifikasyonu ile ön plana çıkıyor. D-Gym'de işe başlayacak her eğitmen, öncelikle belirli bir kapsamda eğitim sürecine tabi tutuluyor. Süreklilik arz edecek şekilde tasarlanan eğitim programı; fizyoloji, anatomi, egzersiz bilimi, beslenme, ileri eğitmenlik teknikleri, kişisel iletişim gibi pek çok alanı kapsıyor.

Adres :
Doğuş Center Maslak AVM G-45 No: 4/33 Maslak

Telefon :
(212) 346 35 45 - (212) 346 30 46

www.dgym.com.tr

“İstanbul” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir