Yardım.

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

Raven1999
Yeni Üye
Yeni Üye

Yardım.

Mesajgönderen Raven1999 » Şubat 8th 2015, 16:09

Oncelikle herkese merhaba adım umut 99 doğumluyum ve yazın 1.5 ay gibi bir sure fitnessa giderek 85ten 79a düştüm bptum 175cm şimdi fitnessa tekrar bir donus yapicam temelli olmasini umit ediyorum , iki sorum olucak

1- Ağır antreman yapsam mi?

2-
Musclepharm combat %100 isolate protein tozunu kullanmayı düşünüyorum yag olmadigindan dolayi kullanarailk hem kas gelisiminini arttirip üzerine kilo vermek gibi bir olasiligim var ki diye sorucaktim, pek bilgim yok bilgisi ileri düzey olanlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Şubat 8th 2015, 20:14

-Kilo vermek kalori alımı ile ilgilidir ekstra aldığın protein tozu sana bu konuda bir fayda ya da zarar sağlamaz

-İyi besleniyorsan gerekli değil ama illa alacaksan combat iyidir günde 1 servis kullanabilirsin

Raven1999
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Raven1999 » Şubat 8th 2015, 20:39

MettÇK yazdı:-Kilo vermek kalori alımı ile ilgilidir ekstra aldığın protein tozu sana bu konuda bir fayda ya da zarar sağlamaz

-İyi besleniyorsan gerekli değil ama illa alacaksan combat iyidir günde 1 servis kullanabilirsin

Beslenmem tam oturmuyor okul yüzünden, yardımın için teşekkürler

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir