MP Assault vs BSN No-explode

Moderatör: murat tahan

KosRanTin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KosRanTin » Haziran 24th 2014, 10:51

Arkadaşlar bu ürün kan testi ve idrar testinde sorun yaratır mı çıkar mı?

KosRanTin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KosRanTin » Haziran 24th 2014, 10:53

Arkadaşlar bu ürün kan testi ve idrar testinde sorun yaratır mı çıkar mı?
No-xplode ürünü

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Haziran 24th 2014, 11:46

İçinde yasaklı bir madde yok.

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Ağustos 12th 2014, 00:03

KosRanTin yazdı:Arkadaşlar bu ürün kan testi ve idrar testinde sorun yaratır mı çıkar mı?
No-xplode ürünü

bu iki üründe her hangi bi sorun çıkarmaz.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 12th 2014, 16:16

Merhabalar Türkiye icerisinde eskiden nox ürünlerinin icinde Yohimbe dediğimiz bir bitki mevcut idi yaklaşık iki sene öncesine kadar ve bu bitki insan vücut ısısını ve kalp ritmini normalin cok cok üstünde arttırdığından ötürü gecmiş zamanda bir kac vatandaşımız hayatını kaybetmişti ve dolayısı ile bu maddeyi barındıran ürünler türkiyeye gelmeden önce icinden cıkartılmaktadır dolayısı ile üründe bir işe yaramamaktadır örneğin BPİ 1MR Vortex gibi

Sadece bilgi amaçlı yazdım teşekkürler

Kullanıcı avatarı
oronuror3
Üye
Üye

Mesajgönderen oronuror3 » Ağustos 13th 2014, 12:33

Kardes urunu aldinmi bilmiyorum Konuya gec cevap vericem 😊
Bugun elime gecen bilgilere gore baska bir salona giden arkadasimin tanidigi Assault almis.Arkadasimin dediklerine gore cocuk yerinde duramiyormus,enerji patlamasi yasadi diyordu.Suan Fuat'ta alicam diyordu.Assault Demek fiyatinin hakkini veriyor bilgin olsun.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 13th 2014, 17:08

oronuror3 yazdı:Kardes urunu aldinmi bilmiyorum Konuya gec cevap vericem 😊
Bugun elime gecen bilgilere gore baska bir salona giden arkadasimin tanidigi Assault almis.Arkadasimin dediklerine gore cocuk yerinde duramiyormus,enerji patlamasi yasadi diyordu.Suan Fuat'ta alicam diyordu.Assault Demek fiyatinin hakkini veriyor bilgin olsun.

Nox ürünlerinin iceriği ne kadarda iyi olsa kişiden kişiye etkisi değişmektedir lütfen bir başkasının adına bu kadar emin konuşmayınız karşınızdaki insan para vericek bunun sonucunda

Teşekkürler

Serkan

Kullanıcı avatarı
oronuror3
Üye
Üye

Mesajgönderen oronuror3 » Ağustos 14th 2014, 21:31

muscledude yazdı:

Nox ürünlerinin iceriği ne kadarda iyi olsa kişiden kişiye etkisi değişmektedir lütfen bir başkasının adına bu kadar emin konuşmayınız karşınızdaki insan para vericek bunun sonucunda

Teşekkürler

Serkan

Ben alacağı üründen para kazanmıyorum.Bugün Assault u benim hocaya sordum.Oda memnun kaldığını söyledi.Ben Arkadaşa Al dediğimi de hatırlamıyorum.Sonuçta kendi kararı.Onda Pump etkisi yaratan belki sende bende yaratmaz.Vücuttan Vücuda oran değişir.Bu bilgiler arkadaşa faydalı olacaktır.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 15th 2014, 12:48

hepsi hikaye...
alışkanlık niyetine kullanıyorum ben ekstra amino vs...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 15th 2014, 16:55

oronuror3 yazdı:
muscledude yazdı:

Teşekkürler

Serkan

Ben alacağı üründen para kazanmıyorum.Bugün Assault u benim hocaya sordum.Oda memnun kaldığını söyledi.Ben Arkadaşa Al dediğimi de hatırlamıyorum.Sonuçta kendi kararı.Onda Pump etkisi yaratan belki sende bende yaratmaz.Vücuttan Vücuda oran değişir.Bu bilgiler arkadaşa faydalı olacaktır.

Değerli Forum Arkadaşım ben sana para kazanıyorsun veya illaki al dediğini söylemedim sadece yorum yapar iken karşı tarafıda düşün istedim

Pump etkisi farklı bir olay , her insan vücudunda olur , ürünün etkisi ayrı bir olaydır

Saygılar , Sevgiler

Serkan

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir