Lipo mu Hydroxcut mu?

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
naturalbuilder
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen naturalbuilder » Nisan 16th 2013, 14:15

heyza yazdı:Teşekkür ederim, sanırım bir hafta sonra siparişimi veriyorum fakat site ismi söylemek yasak mı değil mi bilemedim

6 kg diskli eliptik bisikleti 350 tl ye buldum,

430 tl ye ise 45 kg ağırlıklı çalışma istasyonu buldum.

ikisi arasında son kararımı vereceğim sanırım. çift dambıldan çok daha fazla katkısı olduğunu düşündüğümden çalışma istasyonu sanki cezbetti gibi :)

Serbest agirliklada calismakta önemlidir. Simdiden hayirli olsun. 45 kg biraz az gibi keske 60-70 civarlarinda olsaymis , ilerisi icinde daha iyi bir yatirim olurmus gibi geldi bana,

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Nisan 22nd 2013, 20:26

[quote="naturalbuilder"][quote="heyza"]Teşekkür ederim, sanırım bir hafta sonra siparişimi veriyorum fakat site ismi söylemek yasak mı değil mi bilemedim

6 kg diskli eliptik bisikleti 350 tl ye buldum,

430 tl ye ise 45 kg ağırlıklı çalışma istasyonu buldum.

ikisi arasında son kararımı vereceğim sanırım. çift dambıldan çok daha fazla katkısı olduğunu düşündüğümden çalışma istasyonu sanki cezbetti gibi :)[/quote]

Serbest agirliklada calismakta önemlidir. Simdiden hayirli olsun. 45 kg biraz az gibi keske 60-70 civarlarinda olsaymis , ilerisi icinde daha iyi bir yatirim olurmus gibi geldi bana,[/quote]
teşekkür ederim bir kaç sorun yaşadığımdan dolayı henüz siparişi verebilmiş değilim bu gidişle haziranı bulacak gibi duruyor, bu istasyonlara ağırlık ekleyebilme şansım olduğunu okumuştum, olmadı ekleme yaparım diyorum, nasılsa o ağırlığı taşıyan ipler 900kg ye kadar dayanıklıymış öyle yazıyordu üründe, gerçi ne kadar doğrudur muamma. Altis hg 100 ve hg 200 modellerinden birini seçiyor olacam sanırım, diğerleri çok pahalı geldi çünkü. Yalnız yağ sorunumdan hala eliptik aklımın bir köşesinde duruyor, ne tercih yapacağımı bilemedim

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir