ürün alımı

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
djkanzy
Yeni Üye
Yeni Üye

ürün alımı

Mesajgönderen djkanzy » Ağustos 13th 2012, 03:19

bu konularda daha yeniyim vücudumdaki yağı yakıp kasa çevirmek istiyorum bunun için bana kullanabileceğim ürünler hakkında yardımcı olabilirmisiniz. ben biraz olsun kendimce araştırma yaptım yağ yakmak için : YENİ WEİDER L-CARNİTİNE 100 KAPSÜL 1500mg düşünüyorum. protein için : WEIDER Premium Whey (2.3kg) Protein Tozu düşünüyorum ne dersiniz ?

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ağustos 13th 2012, 10:10

Yağlar kasa çevrilmiyor, ikisi tamamen ayrı dokular. Tahminen sen de zaten bunu biliyorsundur ama altını çizmekte fayda var.

Kas yapmak için (ister maksadın vucutgeliştirme yarışmasına katılmak olsun ister manken vucudu (?) sahibi olmak) en önemli unsur ağırlık çalışmak. Ağırlık çalışmanın basit bir kaç kuralı var; kasları kullanmayı öğrenmek, hareketleri doğru formla yapmak, daima ileri gidiş hedeflemek.

Yağ yakmak için uzak ara en önemli unsur düşük kalorili bir diyet. Egzersizin yağ yakımına katkısı çok daha az. Bahsettiğin ürünlerin ise HİÇ bir faydası olmaz. Yani, önce bir diyet yapmaya karar ver.

Herhangi bir diyet yaparak yağ kaybetmek mümkün ama sana uygun bir diyet seçersen başarı şansın daha fazla olur.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ağustos 13th 2012, 10:13

İşe aşağıdaki yazıyı okumakla başlayabilirsin

Diyet

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 13th 2012, 12:27

ksiren yazdı:Yağlar kasa çevrilmiyor, ikisi tamamen ayrı dokular. Tahminen sen de zaten bunu biliyorsundur ama altını çizmekte fayda var.

Kas yapmak için (ister maksadın vucutgeliştirme yarışmasına katılmak olsun ister manken vucudu (?) sahibi olmak) en önemli unsur ağırlık çalışmak. Ağırlık çalışmanın basit bir kaç kuralı var; kasları kullanmayı öğrenmek, hareketleri doğru formla yapmak, daima ileri gidiş hedeflemek.

Yağ yakmak için uzak ara en önemli unsur düşük kalorili bir diyet. Egzersizin yağ yakımına katkısı çok daha az. Bahsettiğin ürünlerin ise HİÇ bir faydası olmaz. Yani, önce bir diyet yapmaya karar ver.

Herhangi bir diyet yaparak yağ kaybetmek mümkün ama sana uygun bir diyet seçersen başarı şansın daha fazla olur.

:shock: :shock:

ayrıca supplement için dur, normal yemeyi öğrenmeden diyeti öğrenmeden ne işin var supplementla. gerek yok şimdi. önce normal beslenmeni bir oturt, sistemini kur. onlar mucizevi şeyler değil zaten.

Kullanıcı avatarı
Mert Güner
VIP
VIP

Mesajgönderen Mert Güner » Ağustos 13th 2012, 19:13

Beslenme düzenini oturtmadan supplement kullanırsan anca karaciğerin böbreğin fazla mesai yapar o kadar.

Kullanıcı avatarı
djkanzy
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen djkanzy » Ağustos 14th 2012, 04:05

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Söylediklerinize katılıyorum fakat çevremden hep bu tür ( ilaç kullanımı) duyum aldığım için başlamadan sizlere danışmak istedim ve iyi ki burayı bulmuşum çok yararınız dokunuyor. söylediklerinizi kulağıma küpe yapacağım inş. diyet programı eşliğinde sporumu devam ettireceğim. Teşekkür ederim.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir