yag yakicilar icin lutfen buraya???

Moderatör: murat tahan

patschnass
Yeni Üye
Yeni Üye

yag yakicilar icin lutfen buraya???

Mesajgönderen patschnass » Şubat 22nd 2006, 05:24

ya arkadaslar ben de vucudumdaki yaglari eritmek icin bi spor salonun agitmek istiyorum ve daha hizli yag yakmak icin L-CARNITIN almk istiyorum ancak hangi markayi almaliyim ve yurt disindan yaziyorum butun markalara sahip olabilirim en iyisi hangisi bi bunlardan anliyan arkadaslar varsa ve cevap verirse sevinirim ve asaagiya bir kac L-carnitin markalari yazacagim umarim yardimci olan cikar

Inko X-TREME Powerburner
Multipower Form Drops L-Carnitine
Multipower Form Drink L-Carnitine
Multipower Fitness Shake Body Optimizer
Multipower Fit Active + L-Carnitine
BMS L-Carnitin
Allstars L-Carnitin 500

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 22nd 2006, 06:27

patschnass

Yag yakicilar ve ya turevi kilo kaybettirici ilaclar mucizevi kilo vermeni, hizla yaglarindan kurtulmani sagliyan ilaclar degillerdir , bunlardaki calisma sekilleri normalden fazla olarak metabolizmani tetikleyerek daha fazla calismasini tetiklemeleri uzerine calisirlar(bir coguda calistiklarini sadece idda ederler)

Hakikaten ise yarayan farmakolojik ilaclar vardir ancak bu ilaclar yardim ettigi kilo kaybindan ziyade vucuda verdigi ciddi zararlar goze alindiginda muthis bir kumardir bunlari kullanmak.Bir coguda cesitli hastaliklar icin kesfedilmis ancak tesaduf eseri yag yakici ve kilo kaybi yarattigi icin bu dogrultuda somurulmuslerdir tum zararlari yan etkilerti goz ardi edilerek.

Kilo vermenin cok basit bir fomulu vardir , gunluk yasantinizda harcadiniz enerjiyle orantili olarak karbonhidrat,yag,kalori ve protein cetvelinizi olusturarak kuracaniz bir diyetle ancak kilo kaybi saglanabilir.

Yapicagin dogru diyet ve egzersiz plani seni kesin sonuca goturecek tek recetedir.Ancak yukarda saydigin suplementlar sana bir derece belki psikolijik ve metabolik olarak yardimci olabilir.

Hemen bir uyari bazi suplementlarin reklamlarinda genelde aslinda hepsinde, bir kisinin kilolu hali ve guya bu urunu kullandiktan osnraki hali koyularak sizin o urunu almaniz icin bir tuzak olusturulur(genelde de bu hassas noktaniza bastigi icin isede yarar) kesinlikle o resimdeki sahislar muthis bir diyet ve egzersiz programi sayesinde o kilolardan kurtulmuslardir sakin bu na benzer reklamlar sizi yaniltmasin asil olan DOGRU HAZIRLANMIS BIR BESLENME PROGRAMI VE GENE DOGRU HAZIRLANMIS KISIYE OZEL BIR EGZERSIZ PROGRAMI.

L-Carnitine ,suplement olarak cesitli markalar altinda satisa sunulur ise yaradigi konusunda tam bir kanit yoktur ancak egzersiz ve diyetle beraber etkili oldugu gozlemlenmektedir deneyebilirsin ancak
Suplement secimi yaparken mutlaka guvenilir markalara yonel ve mumkun mertebe suplement kullanimindan da uzak dur.Dogal urunler senin gercek yardimcin olacaktir basarilar.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Şubat 22nd 2006, 13:09

evett bende hocamın dedıklerıne katılıorum...ayrıca bır ınsana en yuksek enerjıyı weren sey vucuttakı yagın parcalanıp enerjıye cevrılmesıdır l-carnıtıne ınde bu ısı gorur...ıdman yapmassan hıcbır ıse yaramaz yanı onu aldıgın zaman daha tempolu daha ısteklı ıdman yapman lazım...ayrıca beslenmenede duzene sokman lazım hocamında dedıgı gıbı karbonhıdratı ayarlaman lazım ozellıkle AKSAM YEMEKLERINE cok dıkkat etmelısın yedıgın bır besının ısler hale gelebılmesı ıcın 6 ile 8 saate ıhtıyacın war yanı aksam 8 de karbonhıdrat agırlıklı beslendıgın zman onun ısler hale getırılıp kullanılabılecegı zman gece saat 2-3 satlerınde vucut onu cevırebılır sende o saatte uykuda oldugundan dırek depolanacaktır yanı YAG olacaktır..

ayrıca l-carnıtıne almak ıstıosan bır olcegındekı degerlerı dıkkat et ıcındekı l-carnıtıne degerının yuksek olması lazım umarım yardımcı olabılmısıktır...

basarılar

beerdush
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen beerdush » Şubat 23rd 2006, 00:06

arkadaşım ben kesinlikle cla one'ı tavsiye ediyorum

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen melekebruekin » Şubat 23rd 2006, 00:27

LİPO 6
XENADRİNE NRG
CLA ONE
bende bunları tavsiye ediyorum.

patschnass
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen patschnass » Şubat 23rd 2006, 20:12

yardimlariniz icin tesekkurler

patschnass
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen patschnass » Şubat 23rd 2006, 20:13

patschnass yazdı:yardimlariniz icin tesekkurler

sanirim hocamin soyledigi yapacagim

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Şubat 23rd 2006, 22:07

melek hnm XENADRİNE NRG ne sekılde ve nasıl kullanıyorsunuz elımde var nasıl kullanacagım

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Şubat 23rd 2006, 22:31

xenadrine maddesinin icinde ve buna benzer bircok maddelerin icinde ki genelde bu tür supplementlere tam anlamiyla icinde ne oldugunu yazmiyorlar. Daha etkili olsun ve müsteri kazanalim fikriyle yaklasilan ve bir cok markaalr bu firki benimseyerekten yag yakicilarin icine EFEDRIN KLORÜR yada EFEDRA PURE AKTIVATOR maddelerini ekleyerek oldukca basarili supplement elde ediyorlar.
Tavsiyem odur ki bu maddeleri yüksek dozlarda kullanmayin.

fantasy
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fantasy » Mart 21st 2006, 13:12

weider l-carnitine liquid 1500 mg. nasıl bir ürüdür?kullanan var mı?varsa iyi verim aldılar mı?yakın zamanda gireceğim diyette bu üründen destek almayı düşünüyorum.görüşleriniz nelerdir?teşekkürler!

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir