Vucutcu.coM Mr.Olympia JAY CUTLER Röportajı tamamı !!!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Vucutcu.coM Mr.Olympia JAY CUTLER Röportajı tamamı !!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 2nd 2007, 17:18

Vucutcu TV

Resim
[flash width=425 height=350]http://www.youtube.com/v/BynC6F7iKHA[/flash]

Vucutcu.coM - Jay Cutler Interview !!!!!

28 Nisan 2007 tarihinde Venice, California da Jay Cutler Max Muscle mağazasının isim değişimi için bulundu . Yeni ismi Jay Cutler’s Max Muscle olan mağazada bodybuilding ve fitness dünyasından birçok kişi bulunuyordu . Bende Vucutcu.coM ailesi olarak sizlerle o atmosferi paylaşmak için orda bulundum . Jay le önceden olan dostluğumdan ve ortak birkaç arkadaşımız olmasından dolayı kendisinin başının çok kalabalık ve yoğun olmasına rağmen sitemiz adına röportaj teklifimi kendisi mutlulukla kabul etti . Jay le saatlerce beraber çok güzel sohbetlerimiz geçti . Sitede sizlerle sadece yaptığım röportajlarla ilgili belli kısımları çeviri ve görselleri veriyoruz .

1. KISIM:

Kagan : Jay diyetle ilgili sana birkaç sey soracağım . Sodyumu yarışmadan ne kadar önce kesiyorsun ?

Jay: Sodyumu yarışmadan önceki Çarsamba kesiyorum .

Kagan : Yarışmadan kaç hafta önce diyete başlıyorsun?

Jay:14 hafta

Kagan : Kaç gr karbonhidratla başlıyorsun?

Jay: 500 gr ile başlıyorum bazen aşağı iniyorum bazı durumlardada 800 gr a kadar çıkabiliyorum ama genelde 500 gr da kalmayı tercih ediyorum .

Kagan: Genelde sporcular yarışmadan önce karbonhidrat yüklemesi yapıyorlar , senin bundaki görüşün nedir?

Jay: Yükleme yada sıfırlamada yapmıyorum . Zaten yeteri kadar iyi duruyorsan buna gerek yok.

Kagan: Türk vücut geliştirme severlere bir mesajın varmı?

Jay: Seyrettiğiniz arkadaşa dikkat edin , ayrıca Türk yemeklerine dikkat edin . Bildiğim kadarıyla çok fazla yağ içeriyor .

Kagan : Vucutcu.com dan ayrılmayin , Jay zaman ayırdığın için tesekkürler.

Jay:Teşekkürler .

2. KISIM:

Kagan: Jay Cutler ismini ülke genelinde itibar gören Max Muscle magazasına vermek nasıl bir duygu?

Jay: Benim icin bu noktaya gelmek kolay olmadı . Yıllardır bu noktaya gelmek için öz veri ile çalışıyorum . Uzun zamandır arkadaşım olan Dave ile bu işi yapmaktan çok mutluyum . Böylelikle insanlara daha iyi hizmet sunacağımız kanaatindeyim . Nasil sen mağazamızı beeniyormusun belki sanada bir tane burda yada Türkiyede açmak için bir bayilik verebiliriz düşünürsen .

Kagan: Neden olmasın zamanla düşünürüz . Jay sana 2. sorum şu olacak . Mr.Olympia dan sonra Avrupa da yapılan 3 yarışmada da Ronnie yi geçerek 3 şampiyonluk daha aldın ve gecen haftada Almanyada yapılan bir expo ya gittin . Sürekli diğer ülkelere giderek sporun yaygınlasmasi için çaba sarf ediyorsun . Diğer ülkelerdeki fan ların hakkında ne düşünüyorsun .

Jay: Öncelikle tüm dünyada tanınıp bir yerlere gelmek çok güzel birşey . Tabiki buralara kolay gelmedim . Yıllarca süren özverinin sonucu . Günde 1000 lerce mail alıyorum . Tüm dünyada büyük bir fan grubum var . Mümkün olduğunca onlara ulaşmaya çalışıyorum .Ama herbirine tek tek ulaşmam çok zor . O yüzden çeşitli yarışmalar ve expolar sayesinde daha büyük kitlelere ulaşmayı tercih ediyorum . İyi bir organizasyon yaparsan Türkiye yede gelip misafirin olmak isterim .

Kagan: Geçen sene çok güzel başarılara imza attın , bu sene ünvanını korumak için antremanlarında ya da beslenmende ne gibi değişiklikler yaptın ?

Jay: Genel olarak baktığımızda vücudun iyi bir yerlere gelmesi uzun zaman istiyor . O formuda yakaladığınızda fazla değişiklikler yaparak riske atmak biraz tehlikeli . O yüzden beslenmemde ve antremanlarda ufak değişiklikler haricinde fazla oynamıyorum .

Kagan : Bu sene , beğenmediğin olupta yoğunlaştığın vücut bölümlerin varmı?

Jay: Vücut geliştirme sporunda genel görünüm paketi çok önemlidir . Ben şu an genel görünüm olarak çok geri olduğumu düşünmüyorum o yüzden antremanlarımda fazla değişiklik yapmıyorum .

Kagan: Vücut geliştirme dışında Jay Cutler hayat , iş ve aile için neler yapar?

Jay : Birçok şey yapıyorum . Şimdi gördüğün gibi bu mağazayı açtık . Emlak ve yatırım işi ile bayağı zaman geçiriyorum . Las Vegas ta daha yeni emlak üzerinde bir tanıtım reklam filmi yaptım

Kagan: Nasıl bir tanıtım?

Jay: Binalar ve emlak yatırımları hakkında . Bildiğin gibi Jaycutler.com danda birçok iş yapıyorum . Sitemde vücut gelistirme ile ilgili 14 şirketle beraber çalışıyorum. Bu kadar fazla firmanın sorumluluunu taşımak gerçekten zor . Evde eşimle vakit geçiriyorum . Sürekli antreman ve beslenme ile ilgili günüm yoğun geçiyor . Gün içinde çift antreman yapıp, 8-10 gün arası yemek yiyiyorum .

Kagan : Gerçekten çok zor yaptıkların . Hala yeni sponsor arayışlarına sıcak bakıyormusun?

Jay: Evet neden olmasın , her iyi teklifi deerlendiriyorum .

Kagan : Son sorum , Türk Vücut Geliştirme sporunu sevenlere mesajın varmı?

Jay : Genel olarak yıllardır desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum . Benim buraya gelmem uzun zaman aldı . Bence birşeyi kanıtlamış oldum . Hepimizin iniş çıkış zamanları vardır . İlk Mr.Olympia yarışmamda 15. idim , sonra 8. liğe yükseldim , daha sonrada 2.liğe kadar çıktım .Uzun süre Ronnie ye karşı 1. olamayacağımı düşündüm .

Kagan : Ama asla pes etmedin .

Jay : Evet asla pes etmedim ve kazandım . Bu özverinin , sıkı çalışmanın ve genetiğimin sonucudur .

Kagan: Jay sitemiz için yaptığın röportajın için sana çok teşekkür ediyorum . Gelecek olan Mr.Olympia için başarılar diliyoruz .

Jay: Teşekkürler .

Kagan : Vucutcu.coM da kalın!
En son Vucutor3 tarafından Kasım 4th 2008, 02:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 15 kere düzenlendi.

boksor55
VIP
VIP

Mesajgönderen boksor55 » Mayıs 2nd 2007, 17:53

sitemizin buyuklugu valla vay be jay ile bile röpotaj yaptı site helal olsun

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mayıs 2nd 2007, 18:31

İşte beklenen röportaj geliyor çok az kaldı. Dünyanın en iyi vücutçusu bu sitede! Daha ne olabilir? daha ne beklenebilirki...??

Bu güzel gelişmelerin ve sürprizlerin devamı gelecek. Siteyi ve forumu takip edin..

Rambo53
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Rambo53 » Mayıs 2nd 2007, 18:40

tebrikler!!!

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Mayıs 2nd 2007, 19:10

Ne kadar zor bir işi başardınızın farkındayım , yanına yaklaşıp resim çekmek için bile saatlerce bakleyen insanlar var nasıl yaptınızı bilmiyorum ama bu sizin başarınız kutluyorum.Röportajın tamamı için sabırsızlıkla bekliyorum.Türk yemeklerini çok iyi tanıması şaşırttı beni vucutcu sitesi farkını hissettiriyor alkışlıyorum sizi.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Mayıs 2nd 2007, 19:26

SÜPER SÜPER SÜPER son nokta edip abi ilk yapmadığın ne kaldı Türkiyede : ) ellerinize sağlık tamamı cabuk gelir inşallah beklemedeyiz.

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Mayıs 2nd 2007, 19:38

işte vucutcu.com farkı diğer sitelerde olmayan şey burda

Gökhan Can
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Gökhan Can » Mayıs 2nd 2007, 19:51

daha ne olabilirki.vucutcu.com herzamanki gibi yine ilkleri başarıyor.biliyorum ki daha ne ilkler gerçekleşecek.burdan tüm yönetimi tebrik ediyorum.Tebrikler Edip abi, tebrikler Kağan...

kanijya
Üye
Üye

Mesajgönderen kanijya » Mayıs 2nd 2007, 20:51

Oldumu şimdi oldumu hiç ağzımızda tadı kaldı cabuk istiyoruz gerisini.Şim di bu bir futbol sitesinin ronaldinyoyla ve ya bir basketbol sitesinin michael jordan la röportaj yapması gibi birşey ,kısaca sırf vücut geliştirme değil diğer spor sitelerinede taktınız hehehe tebrikler.

Kullanıcı avatarı
kosla
Üye
Üye

Mesajgönderen kosla » Mayıs 2nd 2007, 21:12

KUTLARIM ve tebrik ederim.

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir