Personal Trainer Sertifikası

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
HardCandi
forumdostu
forumdostu

Personal Trainer Sertifikası

Mesajgönderen HardCandi » Haziran 18th 2014, 19:49

evet bu işten para kazanmak istiyorum ve hayatımı bundan kazanıp buna harcamak istiyorum artık. Uluslararası Personal Training Sertifika Programı diye bir şey var bir arkadaşım aldı ve şu an iyi bir salonda güzel bir maaşla çalışıyor. buradan başka bir yerden alınabiliyor mu? mesela http://www.issaonline.edu/certification ... ification/ online gibi sitelerden online olarak da alınabiliyor sınavları geçerek. bunlar türkiye'de geçerli mi? ayrıca bildiğim kadarıyla 1. seviye 2. seviye diye gidiyor..1000-1250 diye artıyor fiyatlar. mesela 3.yü alabilmek için parayı karşılamak yeterli mi yoksa tek tek mi almak gerekiyor? şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Haziran 19th 2014, 00:15

Vucut gelistirme federasyonu duzenli araliklarla antrenör kursu açıp sertifika veriyor, salonlarda 2.kademe antrenör belgesinin de olmasi şart kosuluyor, federasyonun sitesinden kurslari takip edip bu belgeleri alabilirsin..

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Haziran 25th 2014, 23:26

Yaklasik 20 yildir personal training lik yapiyorum...ben ozel ders vermeye basladigimda kimseler yoktu...sertifika alma ihtiyaci bile duymadim....bu is tecrube isidir ozel ders vermek sadece sertifika ile olmaz once tecrubeni arttirman gerek....sonrasinda cok iyi paralar kazanabilirsin....ben suan kisi basina prtalama 1500 tl ye ozel ders vermekteyim....
Sana tavsiyem tecrubeni arttirman olacak....

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Haziran 26th 2014, 11:27

cuneytust yazdı:Yaklasik 20 yildir personal training lik yapiyorum...ben ozel ders vermeye basladigimda kimseler yoktu...sertifika alma ihtiyaci bile duymadim....bu is tecrube isidir ozel ders vermek sadece sertifika ile olmaz once tecrubeni arttirman gerek....sonrasinda cok iyi paralar kazanabilirsin....ben suan kisi basina prtalama 1500 tl ye ozel ders vermekteyim....
Sana tavsiyem tecrubeni arttirman olacak....

Hayırlı işler Cüneyt baba :) ,

Tecrübenden yararlanan insanlar cok şanslı cüneyt abi , keşke bizde aynı şehirde olsak vücut geliştirme yapmasam bile Crossfit derslerine katılırım patlayıcı kuvvet calısırız ama ne yazıkki gelemiyorum :)

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir