10-13 nısan Turkıye vucut gelıstırme ve fıtness sampıyonası

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 18th 2014, 18:21

samsundu hatay oldu servet sana yakın :)

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Şubat 18th 2014, 21:17

Ah talihsiz ülkem benim , anca futbol bilsin bizim milletimiz yazık.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 19th 2014, 17:21

Cuneyt hocam bana yakin dediğin gibi, ama yine buyuk para cezalarindan bahsediliyor, ferdi girmekte yokmus sanirim ve kulüp adina girilebiliyormus, 50 bin tlye kadar cezadan bahsediliyor,

herkese test uygulanacagi söyleniyor yarisacak sporcular nasil yariasacak merak ediyorum..

Gecen yaristada taahhütname imzalatilmisti herkese test yapilacagi soylenmisti ama uygulama nasil oldu ogrenemedik maalesef..

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Şubat 19th 2014, 17:24

Masterlarde 1 olan bir abim test yapılmadı dedi.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 19th 2014, 23:42

Bende bugun il temsilcim ile konustum ayni zamanda hakem, 38 numune alınmış ve tamamında yasaklı maddeye rastlanmamış, men cezaları olacağını ve madalyalarin geri alinacagini söyledi, para cezası pek uygulanmayacak dedi..

Ama bu yarista para cezasi,hem sporcuya hem kulübe uygulanacak ve men cezalari olacakmış bu sefer fedarasyonun gayet ciddi olduğunu söyledi.

Bunları duyduktan sonra degil yarismaya seyirci olarak bile gitmeyi düşünmüyorum kendi sehrimde olmasına rağmen. ..

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 19th 2014, 23:44

38 numunenin tamaminda rastlanmis olacakti..rastlanmamış yazmisim

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 20th 2014, 13:58

servet...sadece kulup adına katılabılecegınden emınmısın...
sonucta sana yakın yarısmaya katılmaya degılde ıllakı seyırcı olarak geleceksın o zaman yuz yuze tanısma ımkanımız olur...uzun zamandır yarısma ızlemıyorum...yıne o kesmekes ortama gırmeyı pek ozlemedım ama bu sefer zorunluyum...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 20th 2014, 14:06

Servet Dağlı yazdı:Bende bugun il temsilcim ile konustum ayni zamanda hakem, 38 numune alınmış ve tamamında yasaklı maddeye rastlanmamış, men cezaları olacağını ve madalyalarin geri alinacagini söyledi, para cezası pek uygulanmayacak dedi..

Ama bu yarista para cezasi,hem sporcuya hem kulübe uygulanacak ve men cezalari olacakmış bu sefer fedarasyonun gayet ciddi olduğunu söyledi.

Bunları duyduktan sonra degil yarismaya seyirci olarak bile gitmeyi düşünmüyorum kendi sehrimde olmasına rağmen. ..

servet sonuna kadar haklısın ama bırde su taraftan dusun sporcular bıle bıle lades yapıyrlar...gırtlaklarına kadar dopınglı gelıp madalyayı boynuna gecırebılomek nıyetınde herseyı goz onune alıyorlar o madalya sonradan kendılerınden alınsada umursamıyorlar sonucta cıktım bırıncı oldum dıyebılmek ıcın...
turkıye vucut gelıstırmeyı dusunduklerı yok...bu yuzdenkı federasyon gecmıs federasyonda yapılan yanlısların cezasını cekıyor ve cekltırıyor olanda bızım gıbılere oluyor...

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Şubat 20th 2014, 15:06

cuneytust yazdı:
Servet Dağlı yazdı:Bende bugun il temsilcim ile konustum ayni zamanda hakem, 38 numune alınmış ve tamamında yasaklı maddeye rastlanmamış, men cezaları olacağını ve madalyalarin geri alinacagini söyledi, para cezası pek uygulanmayacak dedi..

servet sonuna kadar haklısın ama bırde su taraftan dusun sporcular bıle bıle lades yapıyrlar...gırtlaklarına kadar dopınglı gelıp madalyayı boynuna gecırebılomek nıyetınde herseyı goz onune alıyorlar o madalya sonradan kendılerınden alınsada umursamıyorlar sonucta cıktım bırıncı oldum dıyebılmek ıcın...
turkıye vucut gelıstırmeyı dusunduklerı yok...bu yuzdenkı federasyon gecmıs federasyonda yapılan yanlısların cezasını cekıyor ve cekltırıyor olanda bızım gıbılere oluyor...

Peki bu konuda yapılması gereken nedir? Çözümü yani?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 20th 2014, 15:25

Cüneyt hocam özellikle sordum bireysel yarisma isini Hatay il temsilcisine, su an yarismayi organize eden kisi, kulüp adına yarisilacak diyor, testler pozitif cikarsa hem kulübe hem sporcuya para cezasi uygulanacagini özellikle söyledi. .

Tanisma işine çok sevinirim ,, sen sporcuyla geleceksin sanirim, reglamanda yayinlanir kurallar ama yinede bir sende arastirirsin artik...

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir