Soru işlenen veya makale olan konularda DİKKAT!!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Soru işlenen veya makale olan konularda DİKKAT!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 1st 2011, 23:31

Forum Üyelerimize duyurulur...... soru sorulan veya konu işlenen veya makale olan konularda kişisel espri veya konunun tamamen dışı kişisel sohbetlere bundan sonra izin verilmiycektir konu içlerindeki bu tarz mesajlar yönetim tarafindan silinecektir.

Bu kurala uymamayı adet edinen üyelerimizi ne yazıkki istemeyerek uzaklaştırmak zorunda kalıcaz.

Bundan sonra açılan başlıkla ilgili sohbetimizi yapmaya lütfen özen gösterelim kişisel boyutta sohbeti ya özel mesajla yada serbest bölümümüzde yapalım.

Açılan soru ciddiyetsiz ve ya kötü niyetli bir başlıksa cevap vermeyiniz zaten bu tarz başlıklar silinmekte kişiler banlanmaktadırlar.

Serbest bölümümüzde istediğiniz her tür sohbeti yapabilirsiniz ancak makale soru olan başlıklar veya konularda kişisel ve başlıkla alakasız sohbete izin verilmiycektir duyurular...

Hemen bir ekleme acilan konudaki baslik konu icersnde baska yonlere kayip degisik tartismalar konular konusulabilir bu zaten vucutcu.com un ozelligidir kisaca konu icersinde konu cikmasi ve tartisilmasi tamamen serbesttir yukarda bahsetmek istedigim konu icersindeki alakasiz ikili sohbet tarzi yazilardir.

Hemen gene bir ekleme kendi isminizle actiginiz basliginiz, buna en guzel ornek ornek Murat kumsuz un basligi, tamamen kumsuzun iradesinde dir onun kendi isim basliginin gidisati tamamen onun yonlendirmesiyle gerceklesir ona benzer kisisel isim basliklara vucutu.com yonetimi kufur ve hakaret icermedikce karismaz.

Bundaki amaç gereksiz mesajlardan kurtulma ve forumun kalitesini arttırmaya yönelik bir çalısmadır anlayışınız için şimdiden teşekkürler.... iyi forumlar....

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir