Muscle&Fitness Arnold Özel Sayısı Aralık 2010

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 16:58

Haha tıkandın mı yine buna sarıldın ? resim koy falan.. yakında koyucam merak etme :) Zaten "resim koy" yada "arnold vgyi tanıttı" cümlesinden başka cevabın yok :)

İlaçtan ölmüşte arnolda valiymişte.. hahahahahahaha :) arnold kullanmadı tabi.. ronnie niye yaşıyor ? jay niye yaşıyor ? frank zane lou casey viator niye yaşıyor ? Kendi kopyaladığın yazıyı bile okumamışsın be kardeşim sen :) orda bile aşırı morfin nedeniyle öldüğü yazıyor :) sen yüce valinle takılırsın ne diyim.. :) vali konusunu açmaya bile gerek yok.. sanki adam gibi diplomatta ondan vali yaptılar.. "terminator" diye vali oldu.. aptal amerikan toplumunun aptal lideri.. 2 cümle kuramayan adamı burda vali oldu diye övüyosun ya...

neyse sorun değil.. Ben en azından Heavy Duty metoduyla çalışıyorum.. Sen arnold diyorsun arnodla alakasız bi çalışma şeklin olduğundan eminim. Umarım forumda "kısa çalışın ağır çalışın fazla harekete gerek yok önemli olan iyi vurdurmaktır" gibi cümleler kurup ironi yapmazsın :)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 16:59

Shotokan yazdı:Şimdi konu neydi nereye geldi.

Ben sadece arnoldun fazla pompalandığına dikkat çekmeye çalışmıştım ama nerden icap etti ise mentzer ile karşılaştırılmasına geldi.

Oğuzhan abi bırak mentzeri falan adamın "vali" olmasıyla övünüyoruz şuan...(!!) :)

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 15th 2010, 17:03

benm dediğim mike ilaç filan kullanmayı bilmiyordu keşin tekiydi morfinle işi olduguna göre diğerleri neden yasıyor biliyomusun zekaları ile kullanıyolar kullancaklarınını ondan mike zekasıyzca kendini harcadı

ayrıca ben sana ne zman resm ekle video koy desem geçiştiriosun benm calısmam belli bir gün gel beraber hit calısalım o zman anlarsın senin calısmanın hit olmadıgını :)

mesela yarın sırt calısıcam gelmek istermisin ?

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 17:07

Nerden harcadı falan diye yorum çıkartıyosun ? Umarım o makaleye göre tayin etmiyorsundur Mentzer'i ? Mentzer profesyonel hayatını 80den sonra bitirdi.. O günden sonra eskisi kadar asılmadı vücuduna ilaç olarak.. Makalede "tuhaf antrenman metodları ve ilaçlarla kendini bitirdi" cümleriyle konuşmamak gerekli.. çünkü böyle birşey yok..

Geçiştirmekle alakası yok :) Resim eklemiycem demiyorum sana (konuylada ne alakası varsa) gün geldiğinde ekleyeceğimden emin olabilirsin :)

Sırt çalışıcam sende gel gibi olmayacak şeyleri hiç konuşmaya gerek yok :) Ama umarım birgün buluşma olur atarız bi antrenman..

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 15th 2010, 17:12

Sevgili bruce arnoldun canlı yayın bir filmi vardı sürekli esrar içerken vs çekilmişti. Daha sonra meşhur olunca arnold filmin yayın haklarını satın alıp filmi piyasadan toplatmıştı çocuklarına kötü örnek olmamak için.

Kısacası esrar o dönemin popüler içeceği idi içmeyen yoktu. Keşin teki dediğin mentzerin son dönem resimlerini bir araştır keşlikle bu vücut yapılıyorsa valla burda bu yazıyı okuyan sokaklarda torbacı aramaya başlar. :)

Arnie ye gelince son 15 seneden fazla bir süredir vücut falanda yok son hali ile ilgili resimleri nette ara istersen.Keşin teki dediğin adamın son hali ile kral arnienin son halini karşılaştırmak istersen ben yapmayı deneyeyim.

Arnold bir dönemin başarılı sporcusu idi tamam buna laf yok ama şu anda Ermeni soykırımını destekleyenlerin başında geliyor ve sporculukla uzak yakın alakası yok bu sebeple sempati duyamıyorum kendisine.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 17:15

Benim çalışmamın hit olmadığını anlarmışım :) Şimdide hit'i mi yürürlüğe koydun :) Çok emin ve boş konuşuyorsun..

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 17:17

yanlış anlama "boş konuşuyorsun" derken bu iddiaların temelsiz anlamında söylüyorum.. Niye sidik yarıştırmasına soktuğunuda anlamadım.. Yaza doğru baya boş vaktim olucak. Birlikte bir antrenman atalım.. İstifra torbanı yanında getirmeyi unutma. Nasıl HİT çalışıyormuşsun bir görürüz :)

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 15th 2010, 17:22

yaz mı ohooo ben suandan bahsediyorum yarın dan yaza kim öle kim kala

hemen yarın olmazmı

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 17:24

"İlaçlar ters tepmezse" ölmezsin merak etme :D işim var gücüm var bruce :)

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 15th 2010, 17:26

sen merak etme karbo bile almam senin icin sırf 1 kutu ton yeter bana insallah resim video eklersin kim oldugunu ne oldugunu görürüz :)

yoksa hayalet gibi dolasmanın anlamı yok forumda herkesin kimliği belli serhat wrant bbeast texas vs.. herkes bişiler koyuyor ortaya görüyoruz kişileri tanıyoruz ama shotukan ile sen hayalet gbisiniz bizde sizleri tanımak isteriz ama :)

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir