Muscle&Fitness Arnold Özel Sayısı Aralık 2010

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 11:04

yürü bee TRUST
Resim

ama tartışılanda o zaten, sonuç :), kimse yenilen yemeğide inkar etmiyor, muhabbet ve bilgi amacıyla konuşup tartışılıyor işte...başarının detaylarda saklı olduğunuda unutmamak lazım... bunlarda konuşulmasa "protein tozuna başlıcam ama korkuyorum" konularından başka birşey olmaz.... :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 16th 2010, 11:35

hayır muhabbet arniciler ile metzercilere çekilmiş gibi geldi bana o yüzden yazmaya ihtiyaç duydum. Bazı kişileri örnek veya idol olarak görmek elbette olacaktır ama ona uyan program sana uyacak diye bir kaide kesinlikle yok o kadar çok faktör var ki. Her zaman söyliyoruz yeniliğe açık olmak lazım vizyonu geniştutmak okumak araştırmak lazım diye...

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 11:36

aynen katılıyorum

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 16th 2010, 15:00

Valla sadece hazırlanırken görmüştüm 1-2 video denk gelince sonrasını bilmiyorum :) Adam Mentzer sayesinde parayıda vurdu be kişisel antrenör mod -Ben mentzerden öğrendim koçlar bu işi diyerekten :D :D

Valla herkes nasıl çalışmak istiyorsa öyle çalışabilir tabiki. Ama bunları konuşmakta gerekli yoksa bbbeastın dediği gibi aynı yerde döner dururuz yeni gelenlere laf anlatmaktan.. :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 16th 2010, 16:04

Sen de doğrusun HD ama programlara çok takılmamak lazım arnold kendine göre doğru sistemiyle gelişmiş metzer kendine göre doğru sistemiyle, sonuçta bir şekilde gelişiyorlar ama ne yedikleri ne içtikleri yarışmanın sonucunu daha fazla belirliyor. O yüzden yıllardır inatla beslenme işin en önemli ve en zor kısmı diyorum ya program nasıl olsa değişir 2 ay onu kullanırsın 3 ay başkasını yeterki bazı prepsipleri bil ve vücudunu zamanla tanı ona uygun olduğunu düşündüğün programı seç...

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 16th 2010, 16:28

Arkadaşlar tecrübe önemlidir.

Arnoldun yada mentzer in düşe kalka, yanıla öğrene başarabildiği şeyleri sizin direkt deneme imkanınız var buda size zaman açısından yıllara varan avantaj sağlar.

Konu antreman sistemleri,yada bu eski sporcuların başarıları olmadı.Benim konuya itirazım sürekli Arnoldun pompalanması idi. Derginin "özel sayı" diye isimlendirdiği şey, arnoldun yazdığı kitaptan makaslanmış biyoğrafi den başka birşey değil. Bilmediğimiz birşeyler anlatsa amenna..

Can üstel in "Adale ve kuvvet" diye bir kitabı var. Bu spor konusunda yeni başlayanlara önereceğim yegane Türkçe kaynak budur.Dergiler motive edici olabilir bazı tıbbi ve sporsal gelişmeleri aktarabilir motivasyon sağlayabilir ama temel bilgi olarak muhakkak daha faydalı bazı kaynaklar gereklidir.

BBuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BBuilder » Aralık 16th 2010, 21:03

2 Günde okumuştum kitabı Power Gym gibi isimlerden şikayet ederek başlıyor kitap Koca Yusuf Zorhanesi okuyanlar hatırlar :)

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 21:28

HD şaşırtıcam seni,
Az önce arkadaşı beklerken marketin dergi reyonunda oyalanayım dedim, elime Muscle and Fitness'ı aldım. Ne göreyim, sayfayı açar açmaz içinde Mike Menzter... İlgincime gitti :), yazı Menzterin düşük protein diyetiyle ilgiliydi...vay be dedim... dergiye göz gezdiremeden çıkmak zorunda kaldım, zamanım yoktu, içeriğinin ne olduğunu yarın uçuştan önce dergiyi satın alabilirsem aktarırım...

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 21:29

Bu arada dergilerin versiyon farkları dolayısıyla aynı makale amerika ve türkiye versiyonlarında varmı bilemiyorum. (zira baktığım ingiliz versiyonu idi)

Kullanıcı avatarı
Centurion
Üye
Üye

Mesajgönderen Centurion » Aralık 16th 2010, 21:42

BBBeast yazdı:Bu arada dergilerin versiyon farkları dolayısıyla aynı makale amerika ve türkiye versiyonlarında varmı bilemiyorum. (zira baktığım ingiliz versiyonu idi)

Türkiye versiyonunda yok hocam

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir